Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA Avrupa Ligi 2016/2017 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aynen k?sa boylu elemanlar? savunam?yorsun hafif bi m?dahalede direk yat?yolar yere

Yorum Yap

Martial 2. pompay? takt?.

?kisi de y?zde y?z penalt?. D?nk?lerden on kat daha net penalt?. Bakal?m medyam?z neler diyecek..

Yorum Yap

Ma? penalt?lara m? gitti noldu

Yorum Yap

Malesef T?rkiye'de al??m???z hakemlerin bir?ok faulu es ge?mesine adamlar Avrupa'da ac?m?yor.

Yorum Yap

???nc? penalt?y? hangi oyuncuya att?racaklar acaba

Yorum Yap

As?p kesmeyin de, bir ?ey s?yleyece?im. Bu ?st ?ste 2 penalt? do?ru ya da yanl??, benim can?m? ?ok s?k?yor. D?n de bizim ba??m?za geldi bu olay ve 2. penalt? tart??maya a??kt?. Bizim aleyhimize bu kadar basit ?al?nabilen bu penalt?lar lehimize oldu?unda ?al?nm?yor maalesef. Talisca'n?n Benfica deplasman?nda yerde kald??? pozisyon gibi mesela.

UEFA, birka? senedir ?zerimize ?ok geliyor. Rahats?zl?k duyuyorum ben bu konuda ?ahsen.

Yorum Yap

8 ulan 8

Yorum Yap

United'?n bi?ey yapaca?? yoktu da Fener kendi kendine havaya soktu herifleri.Rezalet ??ks?n bari de g?lelim.Umurumda de?il Fener'den gelecek ?lke puan? vs.Zaten o yeni konu?ulan sistemi hayata ge?irirlerse pek de anlam? kalmayacak ?lke puan? nanesinin.

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Martial 2. pompay? takt?.

?kisi de y?zde y?z penalt?. D?nk?lerden on kat daha net penalt?. Bakal?m medyam?z neler diyecek..
                    Ne diyecekleri belli uefa turk dusmani alehimize 4 penalti verildi falan filan

Oglen sampiyonlar ligi basligina da yazmistim, fener defans yapmiyor.. Tekme tokat daliyor diye

Iste avrupafa tetikci firat falan olmayinca cart diye caliyor hakemler

Yorum Yap

d?n 2 penalt?yla dalga ge?en fenerli ezikler bakal?m bug?n nas?l uyuyacak

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        As?p kesmeyin de, bir ?ey s?yleyece?im. Bu ?st ?ste 2 penalt? do?ru ya da yanl??, benim can?m? ?ok s?k?yor. D?n de bizim ba??m?za geldi bu olay ve 2. penalt? tart??maya a??kt?. Bizim aleyhimize bu kadar basit ?al?nabilen bu penalt?lar lehimize oldu?unda ?al?nm?yor maalesef. Talisca'n?n Benfica deplasman?nda yerde kald??? pozisyon gibi mesela.

UEFA, birka? senedir ?zerimize ?ok geliyor. Rahats?zl?k duyuyorum ben bu konuda ?ahsen.
                        Tek ba??na UEFA'dan ?te genel olarak ?lkenin hi?bir a??rl???n?n kalmamas?yla alakal? bence ki d?n de yazm??t?m bu konuyla ilgili.Kendimi tekrarlamayay?m.

Yorum Yap

T?rkiyeye kar?? ger?ekten farkl? kararlar ??k?yor yanl?z,bu 3. ma? oldu....

Yorum Yap

UEFA b?t?n i?lerini b?rakt?. Bu M?TH?? T?rkleri nas?l durduraca??z diye planlar yap?yor

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Osmanl? ma??ndaki k?rm?z? kartta faciayd?.Resmen ma?? ?evirdi o karar da

Yorum Yap

A?layan fenerlilere rastlarsan?z bizede 2 penalt? verdiler koyduk ge?tik dersiniz

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X