Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA Avrupa Ligi 2016/2017 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Fb 5 stoperle ??km??

Yorum Yap

?ki senedir dilimizde t?y bitti N Diaye diye. Art?k almak ?ok daha zor. Sosa sonras? kovalamam?z gereken adamd?,h?zl? ataklar?n hepsine katk?s? var.

Yorum Yap

N'diaye cok iyi bir oyuncu. Bizde olmasini cok isterdim.

Diger taraftan Osmanli kontraya cikinca bende yerimden kalkiyorum.... Masallah Mustafa Resit hocaya ve ekibine. Gurur duydum. Bu arada Aykut hocayida tebrik ediyorum.

Basaksehir, Konya ve Osmanli ligimizin kalitesini arttiran sistem takimlari. Masallahlari var...

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?ki senedir dilimizde t?y bitti N Diaye diye. Art?k almak ?ok daha zor. Sosa sonras? kovalamam?z gereken adamd?,h?zl? ataklar?n hepsine katk?s? var.
          Vizyonsuz diye bide laf yedik. Dedik alalim atalim klubeye. Her turlu ise yarar adam.

Yorum Yap

Ben konyayi desteklemiyorum. Insallah cakar braga.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Allah ?k?na Be?ikta? b?nyesinde o vizyona sahip ka? ki?i var ki? Bu adamdan para da kazan?rd?k iyi verim de elde ederdik ama i?te...

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Vizyonsuz diye bide laf yedik. Dedik alalim atalim klubeye. Her turlu ise yarar adam.
                Vallahi ?yle bir ton laf yedik. Ge?en sezon almak kolayd? asl?nda biraz para+top?u takas? biterdi i?.?imdi ?ok zor.

Yorum Yap

Osmanl? hoplatiyor Valla villareali uefa kupas?n? al?r bunlar

Yorum Yap

Ba?kan?n Osman gokcekle aras? iyi iyide besiktaslidir belki verir uygun bi ?crete bize parayada ihtiyac? yok zaten Osmanl?n?n

Yorum Yap

nazar de?dirdik osmanl?ya

Yorum Yap

?u Mehmet g?ven de futboldan para kazan?yorya ne diyeyim! Malo?lu...

Yorum Yap

Harbi Osmanl?ya nazar de?di iyi oynad?klar? ma?ta ancak bu kadar talihsizlik olur ... Pozisyonu yoktu willarealin..

Yorum Yap

g?zelim penalt?y? kurtard?lar akabinde gol? yediler. yaz?k oldu ger?ekten. Mehmet G?ven bat?rd? resmen

Yorum Yap

Mal fenerin eglencesi hangi kanalda acaba

Yorum Yap

?u pato y?llard?r bekledi?im adam, tam bize g?re kanat forvet koy ??ld?rs?n

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X