Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA Avrupa Ligi 2016/2017 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Hamit Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Hamit Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Metehan Onan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Re?it Ak?ay. Olur da ?enol hocam bir g?n giderse yerine gelecek olan isim o olmal?.

Sent from my iPad using Tapatalk
    Ben jorge jesusu istiyorum

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk
    Kesinlikle. E?er bir g?n Allah korusun ama hocam?z ile yollar ayr?l?rsa tak?mda g?rmek istedi?im adam Jesus. Biraz ?anss?z ama olsun.
    Bize uygun i?te bizde ?anss?z?z[emoji23] Bana kalsa ?enol G?ne? 20 y?l daha kals?n ama Birg?n yollar ayr?l?rsa Jesus gelsin. Braga benfica sporting hepsinde ta? gibi tak?mlar kurdu.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk
    H?cum oynatan hocalardan. Benim i?in hocal?kta Klopp reisin arkas?ndan geliyor d?nya futbolunda.

Yorum Yap

?u Aminu'yu almadigimiza ?ok pi?man olaca??z ?ok. .
      Bizim kanatlarda en az bir tane bu tarz adam olmal?yd?. .Derbilerde ve ?ampiyonlar ligindki deplasman ma?lar?nda m?thi? katk? sa?lardi..
      Ayrica Delarj'da iyi oyuncu ama Aminu gibi golcu de?il .

Yorum Yap

Osmanli Z?rih ten i? dis 6 puan yapar, b?y?k aksilik olmadigi takdirde. Yani minimum 9 puan alir, ayrica Villareal Ankara daki ma?ta fazla kasmayacaktir. Konya diger iki rakibi ile oynayacagi 4 ma?tan 7-9 puan ?ikarirsa ikinci tura y?kselir yoksa isi zor. Fener ?ok k?t?, bir mucize olmazsa ?st tura ?ikamaz. Ger?i ManU Feyenoord ma?ina yedek agirlikli ?ikmis, yani ?nem vermiyorlar bu kupaya anlasilan.

Yorum Yap

d?n ak?amdan beri her yerde re?it ak?ay?n avrupada yenilgi y?z? g?rmedi?i yaz?l?p ?iziliyor konu?uluyor. yok efendim 19 ma? oynam?? 15 galibiyet 4 beraberli?i varm??.
          bu nas?l habercilik ara?t?rmadan etmeden . gruptan lider ??k?p 2 ma?ta da juventusa 2-0 yenildi ve ?yle elendi.
          bir ba?ar? hikayesi uyduraca??z diye sa?ma sapan haberler yap?yorlar.
          En son düzenleyen Atilla Acar; 16-09-2016, 16:01.

Yorum Yap

Aslı Atilla Acar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            d?n ak?amdan beri her yerde re?it ak?ay?n avrupada yenilgi y?z? g?rmedi?i yaz?l?p ?iziliyor konu?uluyor. yok efendim 19 ma? oynam?? 15 galibiyet 4 beraberli?i varm??.
            lan beyinsizler bu nas?l habercilik ara?t?rmadan etmeden . gruptan lider ??k?p 2 ma?ta da juventusa 2-0 yenildi ve ?yle elendi.
            bence sen yinede bilip bilmeden beyinsiz deme mustafa hocayla juventus ma?lar?ndan ?nce yollar?n? ay?rd? ts hami vard? yani ba??nda

Yorum Yap

Aslı Ali Dincel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Atilla Acar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              bu nas?l habercilik ara?t?rmadan etmeden . gruptan lider ??k?p 2 ma?ta da juventusa 2-0 yenildi ve ?yle elendi.
              bence sen yinede bilip bilmeden beyinsiz deme mustafa hocayla juventus ma?lar?ndan ?nce yollar?n? ay?rd? ts hami vard? yani ba??nda
              ben sezon sonuna do?ru ayr?ld? diye hat?rl?yordum . ?imdi bakt?m hakl?s?n ma?tan bir hafta ?nce ayr?lm??

Yorum Yap

bu haftaki avrupa maclarindan sonra uefa siralamasinda ulkemiz 10. Sirada. Bu sene belcikayi gecme ihtimalimiz yuksek

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                En son düzenleyen Talha Karanfiler; 16-09-2016, 19:45.

Yorum Yap

osmanl? ve konyaya ba?ar?lar ?zellikle osmanl? zor zamanlarda stad?n? verdi gruptan ??karlarsa sevinirim ?lke puan? ad?na da iyi olur

konya osmanl?y? tan?m?yorlar o y?zden lehine sonu?lar ??kabilir

?lke puan? ad?na da iyi olur fenerbah?e de ??kabilir feyenoord ma?lar?na ba?l?

Yorum Yap

Seneye ?ampiyonlar ligine direkt kat?l?m?m?z tehlikeye girdi?ine g?re ?ampiyon olaca??m?z? da d???nd???m?ze g?re busene b?t?n t?rk tak?mlar?+fb avrupa kupalar?nda ba?ar?l? olmas? gerekir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Brugge e k?y tak?m? diyen baskanlari zoryaya ise ta? gibi diyen mahmut uslu icin mi fb nin puan almasina katlanicam! Birakin surunsunler ulke puani eksik kalsin

LG-D855 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Necip Tepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Seneye ?ampiyonlar ligine direkt kat?l?m?m?z tehlikeye girdi?ine g?re ?ampiyon olaca??m?z? da d???nd???m?ze g?re busene b?t?n t?rk tak?mlar?+fb avrupa kupalar?nda ba?ar?l? olmas? gerekir.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Almanya italya ingiltere ve ispanyada ilk 4. Ler direk katilacagi icin on elemelerde eleyemeyecegimiz takim cikma olasiligi cok az..

Hatta sampiyon hala direk katilmaya hak kazanirsa seneye yillar sonra 2 takim ile sampiyonlar ligine girebiliriz diye dusunuyorum

Yorum Yap

Seneye ?lke olarak klasman d???p play off oynamak durumunda kalsak bile ge?emeyece?imiz tak?m gelme ihtimali yok.. Tabi umar?m d??meyiz de direk gideriz.
                          Bir sonraki sene ise e?er bu son al?nan kararda de?i?ikli?e gidilmez ise T?rkiye ?ampiyonu direk gidecek. 2. i?in ?ampiyonlar Ligi ihtimali kalm?yor..

Yorum Yap

Osmanli/konya maci icin ilaci olan var mi acaba?

Karce penalti kurtardi, keske alsaydik bu adami bostaydi
                            En son düzenleyen Mehmet Can Arpak; 29-09-2016, 21:26.

Yorum Yap

Osmanli son dk yedi, adam 40 metre top getirip ceza sahasi disinda vurdu.

Konya da 2 0 yenik

Yorum Yap

Osmanl?n?n yedi?i gol bizim brumadan yedi?imiz gol?n neredeyse kopyas? gibi oldu konya ma??nada d?n???ml? bakt?m konya gol atamaz her zaman s?yl?yorum konya geriye d??t??? ma?lar? kolay kolay ?eviremez bana g?re h?cum g?c? zay?f tak?m

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X