Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euro 2016: ?spanya - T?rkiye ( 3-0 )

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Erman yard?r?yor ntvspordakiler yalamaya devam ediyor resmen fatih terimi ele?tirmeye korkuyorlar

Yorum Yap

Terim bitsede gs ye gitsem havas?ndayd? hep,zaten z?rt p?rt ayr?lacam diye sinyal veriyor..bo?una transfer konusulmas?n etkileniyor ?ocuklar diyor ama nafile,?irin g?z?kme laflar? bunlar..
      As?l gs ye geldikten sonra h?k?meti arkas?na al?p yapaca?? lobileri bekliyorum ben..futbol ad?na zerre korkmuyorum bu gazmandan..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Insallah iyi bi sapitirda. Sans eseri iyi bi 11 cikarir.

Son sampiyonada da boyle olmustu. Yari finale sans ile gelmistik. Sakatliklardan mecburi bi 11 cikarmosti ve en iyi 11 di o.

Haydi kismet diyelim

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Abi takimda stoper stoper degil.

Kanatlar kanst degil. Kafayi yicem ya.

Hantalliktan olduk ya. 10 mt re gitmio takim.

40 kusuruncu dakikada ilk defa alan kat etti bi oyuncumuz.

Ozzie ileri cikiyor ; ayni anda memelide ve selcuk ta cikiyor. Bu ne anlamsiz istir.

Inanilmaz valla. Hatir gonul iliskisi ile ilk 11.

Vitor'un Fener'i daha derli toplu oynuyordu d???n art?k durumun rezilli?ini. En uca bir forvet at?yor,bir tane kanattan destek yok. Bu ma?ta da iki tane stoperin aras?na atm?? Burak'? pozisyon bulmay? umuyor. Stoperlerde Ramos ile Pique. ?u an T?rkiye'de tak?m ?al??t?ran bir tane hoca bu kadar a?a??l?k bir kadro sahaya s?remezdi.

Yorum Yap

Merin tekin bu vizyonla bizim kul?be uzak olsun, ilerde yard?mc? hoca olarak falan d???n?lmez umar?m

Yorum Yap

valla ben oyuncularda su? bulam?yorum.

kaleci yeteneksiz biraz form tuttu?una bakmay?n diye forzada ka? kez yazd?mda ele?tirenler olmu?tu.

stoperi saym?yorum adamlar zaten stoper de?il. beklerden caner sezonu k?t? ge?irmi? gg sakatl?klarla bo?u?mu?.

orta sahada arda hakan sel?uk bitik ozan yeteneksiz, o?uzhan hocan?n kurban?

forvette qral burak varken b?ylesi rezil oynaman?n s?rpriz olmamas? gerekiyor.

?ahsen kendi ?evreme kadrolar a??kland???nda milli tak?m turnuvada rezil olur demi?tim de ?evremdekilerle tart??m??t?k.

kendi tak?m?nda oynayamayan adamlar? milli tak?ma alan imparatoreye hesap sormak laz?m.

Yorum Yap

Aslı Yemliha Engin Tun? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Burada bir Abi(!) vard?, Bizi ?rlandal? olmakla su?lay?p, Koyun ?u ?rlandal?lara diyordu.

Bizim iste?imiz, Milli Tak?m?n ba?ar?s?. Biz bunlar? ?nceden g?rd???m?z i?in ele?tirdik, k?zd?k ve desteklemedik. Ersin D?zen gibi ?ak?ak??l???n? yapmad?k.

Sonu? Ortada ki bu 3-0 l?k sonu? aldatmas?n, adamlar golden sonra ?st?m?ze gelmeyi b?rakt?lar. Umar?m anlam??s?nd?r.

Bizim "Buraya geldi?imiz i?in Ba?ar?l?y?z" diyen hocalara de?il " ?ampiyon olamad???m?z i?in T?rk Halk?ndan ?z?r Diliyoruz " diyen hocalara ihtiyac?m?z var.

Taraftara k?s?p, onlara hareket ?ekecek futbolculara ihtiyac?m?z yok! O forma alt?nda top auta %99 ??kma ihtimali bile olsa %1 i?in ko?acak top?uya ihtiyac?m?z var.

Bizim i?in Turnuva erken kapand?, umar?m Fatih Terim gibi isimlerde Futboldan ismi silinir ve gider.
                O Abi (!) burada.. Parantez i?ine ?nlem koyup billur ge?ti?in abi burada olup senin zihniyetindekilere kar?? durmaya devam edecek..

Bak hala diyorum, koyun ?u ?rlanda'ya.. Neden zoruna gidiyor ki bu ? Onlardan m?s?n ?

Burada kimse kimsenin ne milliyet?ili?ine, ne T?rk'l???ne, ne de vatanseverli?ine dil uzatmad?, uzatamaz da.. Kimse de "bu milli tak?m? neden ele?tiriyorsun ?" demiyor.. ??te sen ve senin zihniyetindekilerin ??zemedi?i nokta da buras?..

Adam (!) ??k?yor: "Bug?n H?rvatistan-T?rkiye ma??nda ?zerinde damal? forma olan taraf? destekliyorum" diyor.. Bir di?eri ??k?yor: "O?uzhan ve Cenk oynam?yorsa ben H?rvat'lar? tutuyorum" diyor.. Bu mu sizin ele?tiri kafan?z ? Bu mudur karde?im (!) ??

Sonra bir de bak?yor ki O?uzhan ve Cenk ilk 11'de ba?l?yor.. A?z?n? yay?yor ve "Hah tamam ?imdi oldu, destekleyebiliriz"

Valla kusura bakma da "Umar?m anlam??s?nd?r" diyorsun ya benim kafam senin zihniyetini alm?yor karde?im (!) Almaz da..

T?m d?nyaya rezil olduk, adamlar bizle billur ge?ti, bizden geriye kalan 23 tak?m?n hepsi de bizden iyi top oynuyor.. ?imdi b?yle diye kusura bakma da yukar?da sergilenen zihniyete de "hee garda?" diyecek halimiz yok.. Yine s?yl?yorum, zoruna gidenin de gitsin.. O?uzhan'm??, Cenk'mi?, Terim'mi?.. Neye g?re, kime g?re ?

Senin be?endi?in adam? belki elin adam? be?enmiyor, oynamas?n? istemiyor.. Galatasaray'l? ??ks?n desin Emre ?olak'la Yasin niye yok H?rvatistan'? tutuyorum, Fener'li ??ks?n desin "Ali Veli var da, Mehmet niye yok ben desteklemiyorum anas?n? satay?m", sen de ??k de "O?uzhan Cenk Olcay T?re niye yok" Eee ? Bu mudur kriter ? Rezil de oluyorsun, vezir de.. Futbol bu..

Senin ele?tirdik, k?zd?k dedi?in ?ey bana 180 derece ters ?ey karde?im (!) "Umar?m anlam??s?nd?r"

Selametle..
                Aynen o ki?i benim. Benim milli tak?m?m da Be?ikta?. Be?ikta? oyuncular? piyasa yaparsa ne al? yok hakettiklerine ra?men oynat?lmazlarsa yemi?im ?yle milli tak?m?. Taratorunun da evlatlar?n?n da can? cehenneme. O koyun ?rlanda'l?lara dedi?in lafta s?z? ge?en Denizli'nin mecaz?n?n sahibi ger?ek ?rlanda ?lkeleri bile bu T?rk milli tak?m?ndan daha karakter koyuyorlar ortaya. Hadi koy ?imdi ?rlanda'l?lara.

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Abi takimda stoper stoper degil.

Kanatlar kanst degil. Kafayi yicem ya.

Hantalliktan olduk ya. 10 mt re gitmio takim.

40 kusuruncu dakikada ilk defa alan kat etti bi oyuncumuz.

Ozzie ileri cikiyor ; ayni anda memelide ve selcuk ta cikiyor. Bu ne anlamsiz istir.

Inanilmaz valla. Hatir gonul iliskisi ile ilk 11.

Vitor'un Fener'i daha derli toplu oynuyordu d???n art?k durumun rezilli?ini. En uca bir forvet at?yor,bir tane kanattan destek yok. Bu ma?ta da iki tane stoperin aras?na atm?? Burak'? pozisyon bulmay? umuyor. Stoperlerde Ramos ile Pique. ?u an T?rkiye'de tak?m ?al??t?ran bir tane hoca bu kadar a?a??l?k bir kadro sahaya s?remezdi.
                  Ben sundan eminim. Belki avci degil ama aykut ile gitseydik.
                  En kotu 2 puan alirdik totalde. Maximumda 4.

Ki aykut oyun yapisi ile cekleri buyuk ihtimal yenerdik dusuncesindeyim.

Yorum Yap

Bu murat kosova amcam onu ge?tim abim olsa muhattap olmam ad?n? anmam tiksiniyorum.

Yorum Yap

topu kapt?ktan sonra ispanyollara geri vermemiz 3 sn.
                      ma? boyunca 3 snden azalma oldu ama ?ste hi? ??kamad?k.

Yorum Yap

Erman haricinde mehmet demirkolda iyi konustu..
                        Protesto goz gore gore geliyor adam sahada yuruyemiyor sen hala ardayla oynuyorsun demek ki sen istiyorsun ardaya protestoyu benzeri cumleler kurdu..
                        Sonlara dogru hep sacmaladi gokhan acik olcay forvet arkasi mi oynadi ben anlamadim gobekli sag bek oynadi..

Yine de iki maca bakinca hatalarina ragmen gobekli en kotuler arasinda degildi. Bir arda bir hakan bir selcuk iki bek futbolu unutan balta stoper olmayan topal etti 7..

Eskiden mental etkinligi vardi cahilin simdi o da yok. Ne oynattigi zaten belli degil..

Yani Futbol cahili terimden baskasi suclu degil ha bunu buraya getiren tupcu de suclu devrim yaptilar yabanci siniri vs, bunlara ulke futbolu mu emanet edilir.. neyse biz kurtulduk 8 seneden sonra. Once bizi batirdi simdi turk futbolunu.. zaten federasyon baskani olunca dedik onceden sadece biz dusunuyorduk karalar baglamistik simdi tum turkiye dusunsun diye..

Yorum Yap

Terim d???nda kim olursa olsun bence daha ba?ar?l? olurduk.

Yorum Yap

Tak?m?n ?o?u sezonda ya tak?m?nda oynamad? ya da berbatt?.
                            D?nyada bu olay ba?ka milli tak?mda yoktur.

Yorum Yap

Ben sundan eminim. Belki avci degil ama aykut ile gitseydik.
                              En kotu 2 puan alirdik totalde. Maximumda 4.

Ki aykut oyun yapisi ile cekleri buyuk ihtimal yenerdik dusuncesindeyim.
                              Sistemi olan herifler bunlar ikiside atard? ikinci tura.Arnavutluk bile belirli bir sistem ile Fransa'ya kafa tutuyor,en az?ndan 30. dk havlu atm?yor ki bizdeki top?ular onlardan k?t? de?ilidir. Bu adam? ben art?k anlamakta zorlan?yorum,yapabildi?i tek ?ey 4 4 2 oynatmakt? futbolun yap?s? de?i?ince beyni yand? herifin.Bunun Gs ile gruptan ??kt??? sene bir Braga ma?? var deplasmanda 2 ?ut ?ekmi?tir gitti 2-1 yendi geldi adamlar?n ka??rd??? pozisyonlar facia.Tek huyu vard? bitti demeden bitmez tarz? gazlar?,dar pantolonu k??a giyince futbolcular?n g?z?nde o karizmas? gitti herhalde.

Yorum Yap

Cek macinda isterse en sekilli sukullu 11 i yapsin, alacagimiz en iyi skor 0-0, bereket versin.

Kuzey Irlanda'nin bile bir sistemi var; duran top.

Arnavutluk'un hirsi var.

Biz bir herifin ben yaptim oldu egolari yuzunden ulus olarak a??agilaniyoruz!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X