Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euro 2016: ?spanya - T?rkiye ( 3-0 )

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Burada bir Abi(!) vard?, Bizi ?rlandal? olmakla su?lay?p, Koyun ?u ?rlandal?lara diyordu.

Bizim iste?imiz, Milli Tak?m?n ba?ar?s?. Biz bunlar? ?nceden g?rd???m?z i?in ele?tirdik, k?zd?k ve desteklemedik. Ersin D?zen gibi ?ak?ak??l???n? yapmad?k.

Sonu? Ortada ki bu 3-0 l?k sonu? aldatmas?n, adamlar golden sonra ?st?m?ze gelmeyi b?rakt?lar. Umar?m anlam??s?nd?r.

Bizim "Buraya geldi?imiz i?in Ba?ar?l?y?z" diyen hocalara de?il " ?ampiyon olamad???m?z i?in T?rk Halk?ndan ?z?r Diliyoruz " diyen hocalara ihtiyac?m?z var.

Taraftara k?s?p, onlara hareket ?ekecek futbolculara ihtiyac?m?z yok! O forma alt?nda top auta %99 ??kma ihtimali bile olsa %1 i?in ko?acak top?uya ihtiyac?m?z var.

Bizim i?in Turnuva erken kapand?, umar?m Fatih Terim gibi isimlerde Futboldan ismi silinir ve gider.
    Yaz?n?n ?zetinde son c?mleninde gelece?i hakk?nda detay vermissin asl?nda. Ersin D?zen ve benzeri saksakcilar ciddi bir ?o?unluk bu ?lkede. Terim silinmez, daha da b?y?r. Demi?ti dersin 😊

Yer siyah,g?k beyaz!

Yorum Yap

T?m medya takm?? bir isteksizlik, ortaya m?cadele koymamak vs vs.

Ulan tak?mda stoper yok, 6 numara yok, kenar adam? yok, 5 tane 8 - 10 oynayabilen orta saha var neyin isteksizli?i ?

Bu sistemsizlik i?erisinde ne bekliyorlard? acaba ?

Bu turnuvadan ?nce bizden bir halt olmayaca??n? herkes biliyordu ama kimse kral ??plak demedi.

Al?n size ?imdi kral ??r?l??plak i?te.

Yorum Yap

T?rk spor medyas?ndan utan?yorum Bu rezalet futbol anlay???n? ba?ka bir hoca oynatsa ?u an itibariyle o hocay? intihar ettirtmi?lerdi.
        G?ce tapan spor yazarlar?...Neden??mparator ?ok g??l? tehdit eder i?ten att?r?r,aya??na s?kt?r?r..

Yorum Yap

Yanar?m yanar?m bizim oyunculara yanar?m.Sahte sinyor ?zg?venlerini k?rd? .

Yorum Yap

Helal olsun Erman'a tek o ele?tiriyor.

Yorum Yap

Aslı Coskun Deniz Teran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Yanar?m yanar?m bizim oyunculara yanar?m.Sahte sinyor ?zg?venlerini k?rd? .
              Bisey olmaz bence.
              Bizimkilerin geneli oyun karakteri sahibi cocuklar. Isot haric

Yorum Yap

Ya ben bu kadar karaktersiz bir adam daha g?rmedim yenildi rezil r?svay oldu hale ben ?uyum ben buyum diyor artistlik yap?p duruyor g?z?m g?rmesin bir daha milli tak?m ba??nda gaysen oraya lay?ks?n

Yorum Yap

beyler ne anlatiyor bu sansal? ne olmus kampta? dinleyen varsa bi anlatsa...ne egosu? kimin egosu?

Yorum Yap

Aslı Yemliha Engin Tun? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

O Abi (!) burada.. Parantez i?ine ?nlem koyup billur ge?ti?in abi burada olup senin zihniyetindekilere kar?? durmaya devam edecek..

Bak hala diyorum, koyun ?u ?rlanda'ya.. Neden zoruna gidiyor ki bu ? Onlardan m?s?n ?

Burada kimse kimsenin ne milliyet?ili?ine, ne T?rk'l???ne, ne de vatanseverli?ine dil uzatmad?, uzatamaz da.. Kimse de "bu milli tak?m? neden ele?tiriyorsun ?" demiyor.. ??te sen ve senin zihniyetindekilerin ??zemedi?i nokta da buras?..

Adam (!) ??k?yor: "Bug?n H?rvatistan-T?rkiye ma??nda ?zerinde damal? forma olan taraf? destekliyorum" diyor.. Bir di?eri ??k?yor: "O?uzhan ve Cenk oynam?yorsa ben H?rvat'lar? tutuyorum" diyor.. Bu mu sizin ele?tiri kafan?z ? Bu mudur karde?im (!) ??

Sonra bir de bak?yor ki O?uzhan ve Cenk ilk 11'de ba?l?yor.. A?z?n? yay?yor ve "Hah tamam ?imdi oldu, destekleyebiliriz"

Valla kusura bakma da "Umar?m anlam??s?nd?r" diyorsun ya benim kafam senin zihniyetini alm?yor karde?im (!) Almaz da..

T?m d?nyaya rezil olduk, adamlar bizle billur ge?ti, bizden geriye kalan 23 tak?m?n hepsi de bizden iyi top oynuyor.. ?imdi b?yle diye kusura bakma da yukar?da sergilenen zihniyete de "hee garda?" diyecek halimiz yok.. Yine s?yl?yorum, zoruna gidenin de gitsin.. O?uzhan'm??, Cenk'mi?, Terim'mi?.. Neye g?re, kime g?re ?

Senin be?endi?in adam? belki elin adam? be?enmiyor, oynamas?n? istemiyor.. Galatasaray'l? ??ks?n desin Emre ?olak'la Yasin niye yok H?rvatistan'? tutuyorum, Fener'li ??ks?n desin "Ali Veli var da, Mehmet niye yok ben desteklemiyorum anas?n? satay?m", sen de ??k de "O?uzhan Cenk Olcay T?re niye yok" Eee ? Bu mudur kriter ? Rezil de oluyorsun, vezir de.. Futbol bu..

Senin ele?tirdik, k?zd?k dedi?in ?ey bana 180 derece ters ?ey karde?im (!) "Umar?m anlam??s?nd?r"

Selametle..
                    T?rkiye Liginin son d?nemde en iyi topunu oynayan Tak?m Be?ikta? ise, Be?ikta? a??rl?kl? tak?m kuracaks?n. Bu i? bu kadar basittir. T?pk? zaman?nda Galatasaray a??rl?kl? kuruldu?u gibi.

Burada desteklemeyenlerin ne d???nd?klerini bilemem ama benim d???ncemi s?yleyeyim sana. Milli Tak?m bir futbolcu vitrinidir, bunu Transfer Bekliyoruz konusunun s?rekli kapanmas?ndan da anlayabiliriz. ?u sa? bek iyi, bu sol bek iyi, bak ?u adam iyiymi? diye konu?up duruyoruz. Kendi tak?m?nda forma giymeyen adam? bu M?LL? TAKIMA koymak bana g?re ihanettir.

T?rkiye'nin ?nde gelen spor yorumcular? bile ?unu diyor; ?ngiltere Tottenham'?, Almanya Bayern'i, ?spanya Barcelona'y? bizim de Be?ikta?'? ?rnek almam?z laz?m.
                    Tak?m?nda bir tane STOPER yok. Bug?n yedi?imiz 2 gol de Mehmet Topal'?n hatas?, o adama nas?l k?zacaks?n. Adam m?cadele etti, elinden geleni yapt?.

Adam kay?rmac?l?k yapm?yoruz burada hakk?m?z? ar?yoruz. Evet orada Ay-Y?ld?zl? forma var destekliyoruz, ne kadar k?zsak da. Ama g?z g?re g?re de Bizle B?LLUR Ge?mesin Futbolcular.

?nsanlar?n d???ncelerini anlars?n, kabul etmezsin, bu senin bilece?in bir i? ama sayg? duyars?n. Ya senin i?in b?yle, benim i?in b?yle.

?ahsiyetsiz, Ruhsuz, Karaktersiz, Adaletsiz bir milli tak?m?n? desteklemek istemiyor bu insanlar, Haks?zlar m?? Arnavutluk Milli Tak?m?n?n bile bir ruhu var !

Yorum Yap

Abi takimda stoper stoper degil.

Kanatlar kanst degil. Kafayi yicem ya.

Hantalliktan olduk ya. 10 mt re gitmio takim.

40 kusuruncu dakikada ilk defa alan kat etti bi oyuncumuz.

Ozzie ileri cikiyor ; ayni anda memelide ve selcuk ta cikiyor. Bu ne anlamsiz istir.

Inanilmaz valla. Hatir gonul iliskisi ile ilk 11.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

O de?ilde bilmiyorum tek benim akl?ma geliyor bu terim gidince TFF hem milli g?rev hem iyi bir ?cret diyerek ?enol hocam?z?n akl?n? celmesin hemde bize darbe vurularak korkmuyor de?ilim.

Yorum Yap

Aslı Yemliha Engin Tun? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Burada bir Abi(!) vard?, Bizi ?rlandal? olmakla su?lay?p, Koyun ?u ?rlandal?lara diyordu.

Bizim iste?imiz, Milli Tak?m?n ba?ar?s?. Biz bunlar? ?nceden g?rd???m?z i?in ele?tirdik, k?zd?k ve desteklemedik. Ersin D?zen gibi ?ak?ak??l???n? yapmad?k.

Sonu? Ortada ki bu 3-0 l?k sonu? aldatmas?n, adamlar golden sonra ?st?m?ze gelmeyi b?rakt?lar. Umar?m anlam??s?nd?r.

Bizim "Buraya geldi?imiz i?in Ba?ar?l?y?z" diyen hocalara de?il " ?ampiyon olamad???m?z i?in T?rk Halk?ndan ?z?r Diliyoruz " diyen hocalara ihtiyac?m?z var.

Taraftara k?s?p, onlara hareket ?ekecek futbolculara ihtiyac?m?z yok! O forma alt?nda top auta %99 ??kma ihtimali bile olsa %1 i?in ko?acak top?uya ihtiyac?m?z var.

Bizim i?in Turnuva erken kapand?, umar?m Fatih Terim gibi isimlerde Futboldan ismi silinir ve gider.
                          O Abi (!) burada.. Parantez i?ine ?nlem koyup billur ge?ti?in abi burada olup senin zihniyetindekilere kar?? durmaya devam edecek..

Bak hala diyorum, koyun ?u ?rlanda'ya.. Neden zoruna gidiyor ki bu ? Onlardan m?s?n ?

Burada kimse kimsenin ne milliyet?ili?ine, ne T?rk'l???ne, ne de vatanseverli?ine dil uzatmad?, uzatamaz da.. Kimse de "bu milli tak?m? neden ele?tiriyorsun ?" demiyor.. ??te sen ve senin zihniyetindekilerin ??zemedi?i nokta da buras?..

Adam (!) ??k?yor: "Bug?n H?rvatistan-T?rkiye ma??nda ?zerinde damal? forma olan taraf? destekliyorum" diyor.. Bir di?eri ??k?yor: "O?uzhan ve Cenk oynam?yorsa ben H?rvat'lar? tutuyorum" diyor.. Bu mu sizin ele?tiri kafan?z ? Bu mudur karde?im (!) ??

Sonra bir de bak?yor ki O?uzhan ve Cenk ilk 11'de ba?l?yor.. A?z?n? yay?yor ve "Hah tamam ?imdi oldu, destekleyebiliriz"

Valla kusura bakma da "Umar?m anlam??s?nd?r" diyorsun ya benim kafam senin zihniyetini alm?yor karde?im (!) Almaz da..

T?m d?nyaya rezil olduk, adamlar bizle billur ge?ti, bizden geriye kalan 23 tak?m?n hepsi de bizden iyi top oynuyor.. ?imdi b?yle diye kusura bakma da yukar?da sergilenen zihniyete de "hee garda?" diyecek halimiz yok.. Yine s?yl?yorum, zoruna gidenin de gitsin.. O?uzhan'm??, Cenk'mi?, Terim'mi?.. Neye g?re, kime g?re ?

Senin be?endi?in adam? belki elin adam? be?enmiyor, oynamas?n? istemiyor.. Galatasaray'l? ??ks?n desin Emre ?olak'la Yasin niye yok H?rvatistan'? tutuyorum, Fener'li ??ks?n desin "Ali Veli var da, Mehmet niye yok ben desteklemiyorum anas?n? satay?m", sen de ??k de "O?uzhan Cenk Olcay T?re niye yok" Eee ? Bu mudur kriter ? Rezil de oluyorsun, vezir de.. Futbol bu..

Senin ele?tirdik, k?zd?k dedi?in ?ey bana 180 derece ters ?ey karde?im (!) "Umar?m anlam??s?nd?r"

Selametle..
                          Engin abi denk gelemiyorum sana bu aralar burada iyisin umar?m?😊
                          Konu ile ilgili iki kelam da ben etmek isterim. Profesyonellik duygusu i?ine pek sirayet etmemi? top?ular yeteri kadar para kazand???nda kendini ?al??madan,geli?tirmeden geri ?ekiyor. Para bozuyor yani. Kul?pleri ile s?k? pazarl??a oturdu?unda terledikleri kadar terlemiyorlar malesef futbol oynad?klar?nda. Instagram da milleti tehdit etmeler , i? zora girdi?inde hemen araya milli duygu serpi?tirip protrstolarin ?n?n? engellemeler, siyasi a??klamalar yapmalar vs.. Futbol d???nda her t?rl? Ali Cengiz oyununa varlar ?o?u. Cin olmadan adam ?arpma meselesi.
                          Bir yandan Terim diyoruz; Adam resmen fantezi kadro kurdu. Kim kime dum duma , kaos futbolu. Sol bek ve orta sahadan stoper yapma arzusu, formsuz tipleri ha bire 11 e monte etme ?abas?, ve bence en kismetsizi 2016 y?l?nda sistemsiz Allah Allah takti?i.
                          Ben ?ahsen milli tak?ma deste?ini cekenlerdenim. Bu bayraga saygisizlik ile anlat?lacak kadar basit bir sitem de?il asl?nda. Toplu olarak tepki dikkat ?ekti?inde her ?ey daha g?zel olacak. Futbolcuda ruh olacak ki taraftarda da olsun. Herkes i?in ge?erli olmasa da hayat? boyunca belki de bir baltaya sap olamayacak adamlar tahmin edemeyece?imiz paralar havuzunda y?z?nce kendini g?r?nmez san?yor.
                          iki kelam dedim,nerelere geldim. 😊

Yer siyah,g?k beyaz!

Yorum Yap

?stanbul'da korkudan ma? yapamayan tak?m?n milli tak?m olgusunda ciddi s?k?nt? vard?r.

Yorum Yap

Ayl?k 291 bin euro maa? alan teknik direkt?r? i?inde bar?nd?ran tak?m.
                              Sahip ??k?lacak bir yan? yok.
                              Oyunculara k?zmakta mant?ks?z.
                              Bu oyunculara kaos futbolu oynatmaya ?al??an zat sorunlu.
                              O?uzhan'?n bizde oynad??? topa bak?n.
                              Neyse ya.
                              Bekledi?im gibi oldu.
                              ?ekleri yeneriz diyorlar.
                              Tabi.

Yorum Yap

Olcay o pozisyonu ka??r?nca biraz da ?lke ?z?ls?n hep mi ?z?lece?iz dedim kendi kendime [emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X