Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euro 2016: ?spanya - T?rkiye ( 3-0 )

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Olcay en azindan ceza sahasina girdi, yeteneksiz ve caliskan zeki adami, yetenekli ama karaktersiz adama tercih ederim.

Bu arada forza Irlanda ahahaha

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk

Yorum Yap

?ansal falan ba?lam?? ?al??malar, ba?ar?s?zl??? y?kacaklar birilerine

Yorum Yap

taraftar su?lu herkes su?lu..ma? boyu eli belinde gezinen,aya??na top geldi?inde 10 metreyi 30 saniyede
        y?r?yen,s?rekli geriye ve yana pas atan,ne bir ?al?m deneyen,fostan 1 tane ?ut ?eken,gram sorumluluk almayan,tak?m?n kaptan? ve s?zde!!!s?perstar? arda su?suz..onun ama?s?z oyuna sabreden,kenara almayarak s?zde!!!patron benim mesaj? veren,sistemi,oyun kurgusu beli olmayan,kaostan beslenen,?ovenist parator su?suz..

bu medya oldu?u s?rece ?ek'lerde yener bizi benden s?ylemesi..

Yorum Yap

T?m kanallar? gezdim y?r?yen ego imPARAtoru Erman Toro?lu d???nda ele?tiren yok.

Taraftarlar? yerden yere vurdular ama imPARAtora tek bir laf edeni duymad?m.

?aka gibi ya. Su?lu evden ma?? izleyen benmi?im de haberim yokmu?.

Yorum Yap

Ahmet Cakar: "Bu takim Fatih terimden dolayi Fransa 2016 da degil... Islambek Kuat dan dolayi orda!"

N O K T A

Yorum Yap

Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Burada bir Abi(!) vard?, Bizi ?rlandal? olmakla su?lay?p, Koyun ?u ?rlandal?lara diyordu.

Bizim iste?imiz, Milli Tak?m?n ba?ar?s?. Biz bunlar? ?nceden g?rd???m?z i?in ele?tirdik, k?zd?k ve desteklemedik. Ersin D?zen gibi ?ak?ak??l???n? yapmad?k.

Sonu? Ortada ki bu 3-0 l?k sonu? aldatmas?n, adamlar golden sonra ?st?m?ze gelmeyi b?rakt?lar. Umar?m anlam??s?nd?r.

Bizim "Buraya geldi?imiz i?in Ba?ar?l?y?z" diyen hocalara de?il " ?ampiyon olamad???m?z i?in T?rk Halk?ndan ?z?r Diliyoruz " diyen hocalara ihtiyac?m?z var.

Taraftara k?s?p, onlara hareket ?ekecek futbolculara ihtiyac?m?z yok! O forma alt?nda top auta %99 ??kma ihtimali bile olsa %1 i?in ko?acak top?uya ihtiyac?m?z var.

Bizim i?in Turnuva erken kapand?, umar?m Fatih Terim gibi isimlerde Futboldan ismi silinir ve gider.
              O Abi (!) burada.. Parantez i?ine ?nlem koyup billur ge?ti?in abi burada olup senin zihniyetindekilere kar?? durmaya devam edecek..

Bak hala diyorum, koyun ?u ?rlanda'ya.. Neden zoruna gidiyor ki bu ? Onlardan m?s?n ?

Burada kimse kimsenin ne milliyet?ili?ine, ne T?rk'l???ne, ne de vatanseverli?ine dil uzatmad?, uzatamaz da.. Kimse de "bu milli tak?m? neden ele?tiriyorsun ?" demiyor.. ??te sen ve senin zihniyetindekilerin ??zemedi?i nokta da buras?..

Adam (!) ??k?yor: "Bug?n H?rvatistan-T?rkiye ma??nda ?zerinde damal? forma olan taraf? destekliyorum" diyor.. Bir di?eri ??k?yor: "O?uzhan ve Cenk oynam?yorsa ben H?rvat'lar? tutuyorum" diyor.. Bu mu sizin ele?tiri kafan?z ? Bu mudur karde?im (!) ??

Sonra bir de bak?yor ki O?uzhan ve Cenk ilk 11'de ba?l?yor.. A?z?n? yay?yor ve "Hah tamam ?imdi oldu, destekleyebiliriz"

Valla kusura bakma da "Umar?m anlam??s?nd?r" diyorsun ya benim kafam senin zihniyetini alm?yor karde?im (!) Almaz da..

T?m d?nyaya rezil olduk, adamlar bizle billur ge?ti, bizden geriye kalan 23 tak?m?n hepsi de bizden iyi top oynuyor.. ?imdi b?yle diye kusura bakma da yukar?da sergilenen zihniyete de "hee garda?" diyecek halimiz yok.. Yine s?yl?yorum, zoruna gidenin de gitsin.. O?uzhan'm??, Cenk'mi?, Terim'mi?.. Neye g?re, kime g?re ?

Senin be?endi?in adam? belki elin adam? be?enmiyor, oynamas?n? istemiyor.. Galatasaray'l? ??ks?n desin Emre ?olak'la Yasin niye yok H?rvatistan'? tutuyorum, Fener'li ??ks?n desin "Ali Veli var da, Mehmet niye yok ben desteklemiyorum anas?n? satay?m", sen de ??k de "O?uzhan Cenk Olcay T?re niye yok" Eee ? Bu mudur kriter ? Rezil de oluyorsun, vezir de.. Futbol bu..

Senin ele?tirdik, k?zd?k dedi?in ?ey bana 180 derece ters ?ey karde?im (!) "Umar?m anlam??s?nd?r"

Selametle..

Yorum Yap

Haz?rl?k ma?lar?ndan belliydi sonu?...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

?mPARAtor

Yorum Yap

Mehmet Demirkol: ke?ke Be?ikta? a??rl?kl? ?ablon olsayd? ??nk? bizde ?ablonu olan tek Be?ikta? oyunu var

O gemi gelecek Mecnun o gemi gelecek

Yorum Yap

Aslı Resul G?kda? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ahmet Cakar: "Bu takim Fatih terimden dolayi Fransa 2016 da degil... Islambek Kuat dan dolayi orda!"

N O K T A
                      ?ki ma?ta Letonya yenemedik biz ama ben umutluydum, ?ok k?t? de?ildi kadromuz ama rezil hoca y?z?nden bir halt yiyemedik. Oyuncular?n ?o?u yurt d???nda alt yap? e?itimi alm?? ?yle gazla ?al??acak adam de?illerdi nitekim ?yle oldu. Caner gibi adam ayakta duram?yor,sezonun y?ld?z? O?uzhan bitik,Hakan'?n ad?n? duyam?yorsun. Volkan ?en kay?plara kar??t?,piyasada yok. Y?lmaz Vural ile gitseydik daha k?t?s? olmazd?.

Yorum Yap

Hele bi herkesi yerinde oynatsin sonra bakariz sonuca

Yorum Yap

Kolombiyan?n y?ld?z? James Rodriguez kendini tekrar parlatmak i?in turnuvada kendini par?al?yor, bizim y?ld?z. Peh peh peh.

Yorum Yap

Ba?ka kul?p muhabbeti ??karan, buraya gelmek ba?ar? mant???nda olan hocayla futbolcular da bu kadar motive oluyor i?te.

adam saha hi?bir ?ey yokken 2 tak?m vs laflar? ??kard?, kafas? burda de?il adam?n. E futbolcular da bu durumdan gayet etkilenir,

motivasyonlar? vs hi? sahada yok gibiler

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Hele bi herkesi yerinde oynatsin sonra bakariz sonuca
                              Aynen.

Yorum Yap

Bak ?erefsize bak ilk yar?m saat her ?ey yolundaym?? da ?ahsi hatalardan kaynaklanm??.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X