Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

D Grubu: T?rkiye - H?rvatistan | ( 0-1 )

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Volkan
    G?n?l
    Caner
    Semih
    Hakan Balta
    Topal
    Ozzy
    Hakan (10 numara)

Kanatlar ise b?y?k sorun, hepsinde s?k?nt? var. Volkan topla ?ok oynuyor. Her kapt?rd??? topu ?spanya gol pozisyonuna ?evirir
    Arda bitik-geberik y?r?yemiyor
    Mor ?ok gen? bu ma?? kald?ramaz ilk 11
    Olcay pas oyunu i?in Ozzy ve Cenk ile ayn? anda sahada olursa etkili olur; ama ?spanya'ya kar?? topa sahip olma ve pas oyunu oynama ?ans?m?z s?f?r

Arka 6'l? do?ru ??kmal?. Orada hata yapma l?ks?m?z yok.
    ?n tarafta da 10 Hakan
    Ne olursa olsun tecr?besi ile yapacak bir ?ey yok mecbur Arda
    Di?er kanat defansif de oynayabilen Olcay
    Forvete de belki bir a??k buluruz da de?erlendiririz diye Ozyy-Olcay'?n yan?na Cenk

Bence en do?ru kadro bu ?spanya ma?? i?in..

Yorum Yap

T?rkiye de m?thi? adamc?l?k,hayat?n her alan?nda oldu?u gibi futboldada e?itimsizlik,egolar,gereksiz ?i?irmeler,bilin?siz medya ve d?nen fahi? paralar..bu kervan b?yle dewam eder de..d???nsenize tff ba?kan? bile bile bir h?rs?z,hocas? bariz mafya..ne bekleyece?izki??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Sel?uk-Ozan-Arda-Calhano?lu
        bu 4 l? yine oynayacak kalan ma?larda,
        gol falan atamay?z, kevgire d?neriz..
        Terim g?zg?re g?re intihar etti,
        haz?rl?k ma?lar?nda da bu 4 arkada? ?ok k?t?yd?,
        bile bile oynat?p ne bekliyorsun bunlardan ??

Yorum Yap

Ukrayna kalecisi Pyatov'u ?ok be?endim..Boyko ile takas edelim..

Yorum Yap

Oguzhan asla ?ikmamaliydi

Yorum Yap

Aslı Yildiray Kalay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Volkan ?en ne ara b?y?k top?u olduda herkese ahkam kesiyor? Basit bi ?utu Cenk e ?arpmas?n? nas?lda abartarak veryans?n ediyordu..Halbuki defans Cenk e yap???k,Cenk e ?arpmasa defansa ?arpacak,hemen arkas?ndada kaleci duruyor..birinden birine ?arpar zaten sertte de?il ?yle...d?n??te Defansta Caner e anlat?yor birde..Sanki 90 dan ??karm??larda topu..hakemlare el kol hareketleri,sert girmeler filan..dur daha ne oldun hemen sen..d?n b...tun bug?n koktun..

Ba?kan ben de fark ettim bu durumu. Tak?mda grupla?ma var anla??lan. fenerlisi, gs'lisi kendisini dev aynas?nda g?r?yor.

Yorum Yap

Bu tak?mdan bir cac?k olmaz. Ben Ozan'? tan?masam, yolda g?rsem tahmini olarak en son bile futbolcu oldu?unu d???nmem😊 Adam bu v?cutla ya kahveye d?rd?nc? bilemedin yanci olur. Lan andaval milyon? lar g?t?r?yorsun , belki bug?n kafas? kanam?? 5 kere tekrardan a??lm?? yine oyundan ??kmay? reddeden, milli formas? i?in sava?an Corlukadan daha fazla kazan?yorsun. B?rak ?u apa?i sa??n? sa?a sola toplamay?da oyununa konsantre ol. Ayn? ?ey Arda i?inde ge?erli sahada Modric ile en fazla para kazanan isim belkide. Kafay? kald?r?p sa?a sola pas atay?m derken kaybetti?i topun haddi hesab? yoktu bug?n. Yerinde olsam Rakitic'i Bar?adan kesme ihtimalini dahi d???nmem, c?lm?n yetmez.

?ampiyonan?n ne yapt???n? bilmeyen tek tak?m?y?z ?u ana kadar izlediklerim aras?nda. Bir tak?m bir ?eyi ?ok iyi yapmal? defanssa defans, ofanssa ofans. Bizde hi? birinden bir ?ey yok. Fatih yazm?? 11 i ko?un demi? ko?uyor adamlar. Hakan nerde oynuyor, Arda ne yap?yor, Ozan'?n misyonu ne, Caner onlarca H?rvat ata??nda solda ne yap?yor? Babacan freekicte sag?n? kime g?venerek bo? b?rak?yor, Sel?uģum art?s? ne bu tak?ma gibi sorular uzar da gider.
                K?sacas? bug?nki ma?? izleyen di?er tak?m?n hocalar? kendi gruplar?na mutlaka ke?ke T?rkiye gelseydi diye i? ?ekmi?tir. Onlarda ister antreman havas?nda ge?en bir ma? sonu? olarak. Son olarak Terim'in ald??? paran?n bir kuru?unda pay?m varsa Fikret Orman - Fernandes misali hakk?m? helal etmiyorum 😀

Yer siyah,g?k beyaz!

Yorum Yap

Oguzhan'dan forvet arkasi olmaz. Bilic de ayni hataya d??m??t?. Oguzhan ortada olmaz merkez cok yumusak kalir diyordu futbol ulemalari, sampiyon olduk.

Adim kadar eminim ki Modric Terim'in elinde olsa bugun forvet arkasinda oynardi.

Bizim acilen oguzhanin merkez 2lide oldugu ofansif yapiya burunmemiz lazim yoksa rakip kaleyi tehdit edemeden turnuva bitecek.

Yorum Yap

Madem arda siz olmuyo kes forveti at oraya .
                    Sola koy Olcay ?, sa?a volkan ,ortaya Ozzy , topal ve Sel?uk.
                    En az?ndan futbol oynas?n.

Yorum Yap

Letonya ma?? sonras? gruptan ??kmam?z imkans?za yak?nken Hollanda'y? 3:0 yenmemizde b?y?k katk?s? olmu? adam? ,?st?ne m?kemmel bir sezon ge?irdikten sonra haz?rl?k ma??,normal ma? demeden istisnas?z her ma? oyundan ??kard?. Merak ediyorum acaba O?uzhan'?n 17 ya??nda yapt??? bu a??klama buna neden olmu? olabilir mi? Bu herif kincidir ve biat etmeyeni de pek sevmez. G?kdeniz,Fatih Tekke Rusya'da d?kt?r?rken milli tak?ma almam?? adamd?r.

http://spor.milliyet.com.tr/arsenall...92/default.htm

Yorum Yap

bi dahaki ma?a 4-6-0 ??kmal?.

SM-G7105 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ozzie' ye g?re kurgulanmayacak hi? bir oyun Ozzie' nin b?nyesine uymaz.
                          Bu adam yard?mc? oyuncu olmaz, assolist olur.

Yorum Yap

O?uzhan karakter gere?i hocan?n kendisine g?venmedi?ini hissetti?i zaman kendisini veremiyor. ?ocuk sahada oynarken acaba ne zaman ??kaca??m diye bekliyor, ma?? 90 dk tamamlatmayaca??n? biliyor. En basitinden ?ngiltere ma??nda sahan?n en iyisi O?uzhan iken ??kt?, di?er ma?lar keza ?yle. Fatih Terim'in futbolu bilmedi?ini d???n?yordum ama iyice emin oldum. Ne futboldan ne futbolcudan gram anlam?yor bu egoist. Milli tak?m kadrosu bence

Volkan
                            Gg
                            ?mer toprak
                            Balta(Ersan)
                            Caner
                            Topal
                            Ozzy
                            Hakan
                            T?re
                            Arda
                            Cenk(Burak)

24 tak?n?n 16 s?n?n ??kaca?? tek galibiyetin bile yeterli olabilece?i bir turnuvada 1 ma? i?in bile olsa G?khan T?re kadroda olmal?yd?. Tak?mda ciddi anlamda dribling eksikli?i var...

Yorum Yap

Fatih terim den ve kurdu?u tak?mdan bi cac?k olmaz... Hayat?mda bu adam kadar ?ansl? birisi g?rmedim.

Yorum Yap

herkes yerinde oynas?n 4-6-0 ??kal?m. Belki i?e yarar.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X