Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euro 2016 Grup Kar??la?malar?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kaputska reis girdi

Yorum Yap

Balotelli gibi deli ile u?ra??lmaz, Gomez yeter bize.Valla hi? iyi oynamas?n? istemiyorum

Yorum Yap

Arkadas alin bu kamil gliki adam almanya ya g?z actirmiyor.
        Yaninda marcelo rhodolfo tosic her turlu is yapar.
        Becklede cok iyi anlasir, kiyin parayada zagodan ronaldodan sonra stoper geldi diyelim su takima

Yorum Yap

Aslı Sinan Erdal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?ar?? da giremezse kimse beceremez Balotelli ile kan?na girmeyi.
          Tutkusu futbol olan adamlari isteyelim abi. Futbolcu taraftarin kanina girecek taraftar degil. Balotellinin kanina seneye sampdoria falan girsin bizden uzak olsun

Yorum Yap

Yine Pazdan

Bir adet Mandanda talep ediyorum

Yorum Yap

Pazdan s?rekli bonservisini g?ncelliyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Ulan hadi be

Yorum Yap

Gol geliyor

Yorum Yap

Polonya 1 dakika dusmedi oyundan arkadas

Yorum Yap

Ozi ya da Sosa olsayd? orada Gomez kar?? kar??ya kalm??t?.

Yorum Yap

Yaw Balotelli'yi alal?m demiyorum ille de. Ama ?u an onun gelme ihtimali Gomez 'den fazla ve al?rsak ?ste para bile verir Liverpool.

Y?netim alsa ben k?zamam. Hem ekonomik hem de yetenek, h?z, ne istersen var. Terkedilmi? ?ocu?a bir kucak a?sak ne olur yaw? Belki duyguda?l?k kurar, problem ??karmamaya gayret eder.

Yorum Yap

Gitti paralar.
                          Tbrkler polonya.

Yorum Yap

Kamil ilk yar? stresli gibiydi; ama ikinci yar? hatas?z oynad?

90 dakika Glik

Eksiler
                            1- 1 kez Drexler'e 1 kez de G?tze'ye hava topu verdi
                            2- Ma??n ba??nda kalecisi ile anla?amad? topu taca att?
                            3- Defanstan riskli bir k?sa pas att?. Nitekim topu kapan Almanlar kontra ?ans? yakalad?
                            4- 4 kez elleri arkada kar??lad? Alman h?cumcular?n? hi?bir topu kesemedi

Art?lar
                            1- 1 kez defans blo?u ile orta alana ??k?p ataklar?ndan seken topu iyi zamanlamayla alarak ataklar?n?n devam?n? sa?lad?
                            2- 44. dakika defans arkas?na kesilen hava topunu kritik kesti.
                            3- 72. dakika arkada??n?n hatas?nda ?ok kritik topu kesti
                            4- 81. dakika yerinde kademeye girdi
                            5- 88. Dakika elleri arkada kademeye girip topu g??s? ile kesti

Bir adet Mandanda talep ediyorum

Yorum Yap

Adamlar Almanya'ya pozisyon vermedi,helal olsun...Pozisyonsuz,gols?z seyretti?im en g?zel ma?lardand?...Polonya'n?n defans? di?er ma?larda da takip etmek laz?m.

GT-I9500 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Gomez b?yle tak?l?r turnuvada, al?c?s? da olmaz zaten bu gidi?le...

Seneye bizde devam etsin ve d?nya kupas? elemelerinde kadroya girebilmek i?in yine u?ra?s?n dursun

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X