Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euro 2016 Grup Kar??la?malar?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?talya ?ok d?vd? adamlar? ben sempati besleyemiyorum b?yle tak?mlara. Ersun uygular bu takti?i uyuz olurum,kontra yerken indir.

Yorum Yap

Almanya'ya rakip olursa Fransa bir de ?talya olur demi?tim; ama ?talya'dan bu performans? beklemiyordum.
      Savunma anlay??lar?ndan ?d?n vermeden keyifli futbolda oynad?lar. Helal olsun..

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Almanya'ya rakip olursa Fransa bir de ?talya olur demi?tim; ama ?talya'dan bu performans? beklemiyordum.
        Savunma anlay??lar?ndan ?d?n vermeden keyifli futbolda oynad?lar. Helal olsun..
        Dikkat etmistim. Sen bu isi biliyorsun abi Italya ya cok dandik bir takima elenir ya da Almanya'ya. Bana oyle geliyor.

Yorum Yap

Aslı Noyan Hac?pa?ao?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Yaz?k oldu bel?ikaya
          yaz?k olmad? zayi oldu

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ?talya ?ok d?vd? adamlar? ben sempati besleyemiyorum b?yle tak?mlara. Ersun uygular bu takti?i uyuz olurum,kontra yerken indir.
            Ben de ayni sekilde. Hic sevmem. Ama her zamanki (ya da son zamanlardaki diyelim) gibi sadece pislik yaparak degil, bu oyun tarzinin gerektirdigi hucumlari da cok iyi yapiyor bu takim. Bu oyunu mukemmele yakin oynadilar bu aksam.

Yorum Yap

Su Italya gibi bir kalecimiz, bir stoperimiz ve bir formamiz olsun disimi kiracagim

Yorum Yap

Bask? yiyince ciddi pozisyonlar verdi ?talyanlar.

Origi harcad? hepsini.

Ba?ka tak?mlar b?yle bask? kurdu?unda affetmezler.

Yorum Yap

Bir olay daha dikkatimi cekti. Son zamanlarin en genc (tarihlerinin 5. en genc) takimiymis. Oyuna direk yansidi bence. Bu oyun genclerle oynanir. Arka taraf yasli olabilir ama cikislardaki dinamizm ve tempo genc isi. Ihtiyarlarla olmaz

Yorum Yap

Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Bask? yiyince ciddi pozisyonlar verdi ?talyanlar.

Origi harcad? hepsini.

Ba?ka tak?mlar b?yle bask? kurdu?unda affetmezler.
                    Bel?ika zaten bo? tak?m de?il ki. Kadro kalitesi olarak zaten turnuvan?n en iyi 2 tak?m?ndan biri Almanya ile birlikte.
                    Yani o bask?y? bu ?talya'ya kurabilecek tak?m say?s? Bel?ika haricinde 2-3'? ge?mez.
                    Bakma sen Bel?ika'n?n 2-0 yenildi?inde ayn? oyunu ?sve? ya da ?rlanda'ya oynasalard? ?ok rahat 2 gol bulurlard?.
                    Ama tak?m olma yolunda ?ok eksikleri var, bireysel yetenekleriyle g?t?recekler gibi.

Yorum Yap

O degil de dunyada santrfor kalmamis arkadas. Gomez'den iyi 2-3 santrfor var diyordum vazgectim. En iyisi Mario Ne yapip edip bu adami tutmamiz lazim.

Yorum Yap

Kim ne derse desin d?nyan?n en iyi futbolcular? hala G?ney Amerika'dan ??k?yor. Bir Messi,Neymar,Suarez yok bu turnuvada,yakla?an bile yok. Ke?ke zay?f tak?mlara serpi?tirseler.

Yorum Yap

Kim ne derse desin d?nyan?n en iyi futbolcular? hala G?ney Amerika'dan ??k?yor. Bir Messi,Neymar,Suarez yok bu turnuvada,yakla?an bile yok. Ke?ke zay?f tak?mlara serpi?tirseler.
                          Di?er turnuva daha zevkli.
                          Takir takir oynuyor adamlar.

Yorum Yap

Yorum Yap

Aslı Ahmet G?rkan ?zl? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              O kupay? da kimse onemsemedi i?te. Gruplarda Brezilya Uruguay elendi ?aka gibi. Bunun ?aresi bence d?nya kupas?n? 2 senede bir yapmak. 4 ?ok fazla. Bizim gibi patates tak?mlar olmamal? turnuvada.

Yorum Yap

M?thi? http://twitter.com/TheAnalysisVids/s...66507549069312

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X