Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Ziraat T?rkiye Kupas? T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

finirbih?inin difinsi ?ik iyi

he ?ok iyi

Amedspor sallas?n bir tane daha da , sonra bakal?m keyfimize . bunlara g?lmek ?ok keyifli oluyor

Yorum Yap

Ne ?vd?ler Kjaeri be,g?ren de Barcaya kar?? b?yle oynuyor sanacak

Yorum Yap

y?prans?n fener ikinci ma?ta b?yle kafa kafaya gitsin lige yans?s?n bu yorgunluk, banane amedden de fenerden de al birini vur birine hepsi k?t?

Yorum Yap

Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          soyle defans boyle defans yapiyor denen takimin hali ortada antalya-amed 2 mac 7 gol
          Bundan ?nce resmen korkak oynuyordu rakipler bunlara.Art?k in?allah Anadolu tak?mlar? ders al?rlar

Yorum Yap

kjaer geldi 3 yediler..ee g?zel

Yorum Yap

Kas?mpa?a biraz ?st?ne gitsin biraz ak?ll? oynas?n fb ye kar??, neler olur hep beraber g?rece?iz. Ki Kas?mpa?a zaten h?cum tak?m? defans tak?m? olmalar? zor, dolay?s?yla en iyi yapt??? ?eyi yapmaya devam etmeliler fb ma??nda.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Ne ?vd?ler Kjaeri be,g?ren de Barcaya kar?? b?yle oynuyor sanacak
                7 milyon ? sayd?lar. y?kama ya?lama yapmak laz?m

Yorum Yap

Eren derdiyok oynarsa g?r?r?m ben fb defans?n?

Yorum Yap

Fener forumlar?n? okuyorum da bir k?s?m Aziz di?er k?s?m Vitor istifa etsin diyor. Bunlar iyice kar??t?.

Yorum Yap

pa?a bir beraberlik falan al?rsa, %80 tamamd?r

Yorum Yap

Tak?m?n en iyisi Deniz Naki yok,Ma? seyircisiz,d??arda tomalar,havada f16 lar.Her?eye ra?men helal olsun Amedspor.

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          soyle defans boyle defans yapiyor denen takimin hali ortada antalya-amed 2 mac 7 gol
                          Bundan ?nce resmen korkak oynuyordu rakipler bunlara.Art?k in?allah Anadolu tak?mlar? ders al?rlar
                          Bilic le benzer vitorun taktigi agir oyun kuran savunma guvenligi on planda bu durumda geride yaslanan andolu takimlari fenere oyun kurma kendi yari sahasina yerlestirme sansi veriyor.
                          Hucum yapip feneri rakip sahada baski yapacak her takim kisisel beceriler disinda fenere gol sansi birakmiyor.

Dedigin dogru ders olursa anadolu takimlari puan cikarabilir her takim fenerden.

Yorum Yap

Diyorum ya bu pasa macinin hakem atamasi cok onemli

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Diyorum ya bu pasa macinin hakem atamasi cok onemli

mete kalkavan?n d???nda ki t?m hakemler eyyamc?

Yorum Yap

off rhodolfo off diyorum...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X