Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Ziraat T?rkiye Kupas? T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Y?zde 99 amedspor ile ele?tirirler bizi. Sonraki turda da gs ile olur. Ne kadar kirabilirlerse kard?r diyecekler.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ba?ak?ehir febe gayse hari? hepsi ??kabilir bu turda

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

Amedspor gelsin.

Yorum Yap

T?rk futbolunu ??id zihniyetindeki g?ruhlardan kurtaraca??z.

2010 senesinde oldu?u gibi - Be?ikta? Diyar el ele hep beraber trib?nlere...

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  besiktas-irkcilik.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  66.9 KB

Yorum Yap

Amed gelmesin de kim gelirse gelsin . Amedspor o Diyarbak?r de?il kirli emellerin kirli d???ncelerin oyunca?? amedspor .

Yorum Yap

Aslı Olcay Bayta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              T?rk futbolunu ??id zihniyetindeki g?ruhlardan kurtaraca??z.

2010 senesinde oldu?u gibi - Be?ikta? Diyar el ele hep beraber trib?nlere...

[ATTACH]9401[/ATTACH]

O kadar cok ?zl?yorumki bu bar?? g?r?nt?lerini..
              Tv yi a?maya korkuyorum inan?n..?nsanlar ?lmesin,?ehit cenazeleri gitmesin memleketlerine,siviller huzur i?inde ya?as?n..
              ?nsanlar kendilerini kulland?r?p,kutsal de?erlerin arkas?na s???nd?rma bahanesiyle birbirleriyle ?at??t?r?lmas?nlar..

Tek y?rek tek bilek olsunlar..Konu?al?m,tart??al?m ama k?rmayal?m,?ld?rmeyelim,ocaklar?m?z s?nmesin..

Anadolu medeniyetler be?i?idir..Ben herkesi cok seviyorum,t?m de?erlere inan?lara kimliklere sonsuz sayg?l?y?m.Y?ce Allah ay?rmadan yaratt?ysa bundan sonra ay?rmakta bana d??mez diyorum.

Sayg?lar?mla..
              En son düzenleyen Yildiray Kalay; 01-02-2016, 19:04.

Yorum Yap

Aslı Ali Akman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Amed gelmesin de kim gelirse gelsin . Amedspor o Diyarbak?r de?il kirli emellerin kirli d???ncelerin oyunca?? amedspor .
                Aynen ?yle.

D???ncelerini a??k?a belli ediyorlar zaten k?rdistan diyerek.

Umar?m bize ??kmazlar.

Ba?ak?ehir bu ak?am elenmezse ya biz ya fb ya gs yada Ba?ak?ehir'e ??kacaklar.

Umar?m gs yada fenere ??kar.

Yorum Yap

Bu ?lkede fikst?r ?ekildi?ine inanm?yorum. Hep kurgu. 3 b?y?kler ??kmaz amedspora. ??kacak olursada bu biz oluruz maalesef.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

En iyisi eslesmeler:
                    Biz - Konyaspor
                    Gayse - Amedspor
                    Fenerbah?e - Rize
                    Trabzonspor - IBB

Yorum Yap

ZTK'da Ev Sahibi olaylar? nas?l belirleniyor?

Yorum Yap

Aslı Ali Akman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Kesinlikle ?yle. Konyaspor gelsin istiyorum ben.

Yorum Yap

Yani farkl? a??lardan bakm???z olaya genelde ama, en zay?f halka kimse onu ?ekelim istiyorum ben. Sonu?ta bir tur, bir ma? i?eride bir ma? d??ar?da oynay?p ge?ece?iz. Trabzonspor'u veya Ba?ak?ehir'i Konyaspor'u Rizespor'u ?ekmek i?imizi zorla?t?r?r daha kolay bir kura ?ans? varken o da 2. lig temsilcisi. 5 ma? kald? kupada, 5'te 5 yapmam?za bile gerek yok 3 galibiyet bizi kupa ?ampiyonu yapabilir. Bence kazanmas? bu kadar basit bir kupay? ?nemsememek olmaz, kupa kupad?r. ?ngiltere gibi Premier lig, FA cup, Lig Kupas?, Community Shield vs vs gibi organizasyonlar?m?z ?ok de?il. Allah korusun ligi 2.bitirsek bile en az?ndan bir ba?ar? g?sterdi?imizin bu sezon ba?ar?l? oldu?umuzun somut bir kutlamas? olur elimizde diye d???n?yorum.

Yorum Yap

Trabzon taraftar?ndan m?thi? bir tezah?rat zekas?; ??ld?rt bizi delirt bizi kaplan?m, bu stad? ba?lar?na y?kal?m... Bunu hemen kendimize uyarlayal?m 10 numara olmu?...

Yorum Yap

trabzon yedi

Yorum Yap

Douglao'nun ligde de ?? gol? varm??. ??yle golc? bi' stoper bulamad?k gitti

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X