Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euroleague l 2015-2016 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Fark 20 say? ve ?zerine ??kmad??? s?rece Oly'nin direnci k?r?lmaz. Bu tip ma?lar? ?ok iyi oynuyorlar. Dahas? ?ok iyi bitiriyorlar. ?lgin? bir ikinci yar? olacak.

Yorum Yap

Ins hakemle son dakikalarda kaybedersiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Her kulvarda t?kezlesinler, hevesleri kursaklar?nda kals?n.
        Avantaj her an Fb'de olacak ma? ?stanbul'da, taraftar? ?n?nde oynuyor, hakemi de etkileyebilirler ma??n sonuna do?ru.
        Diren Oly son saniyeye kadar m?cadele.

Yorum Yap

Valla y?llard?r basketbolda g?sterdikleri performansa ben sayg? duyuyorum. Tak?mlar? ve hocalar?yla da bu kupay? hak ediyorlar. ?n?allah basketbolda bizde bu seviyelere gelebiliriz.

Yorum Yap

Ekpe de?il Shaq anas?n? sat?y?m.

Yorum Yap

Udoh Shaq'a d?n??t?

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Cok tak?p etmeyen b?r? olarak b?le ben fener?n en az 15 say? farkla kazan?r d?odum. Hemen hemen ona g?d?o mac

Yorum Yap

Ald? Fener.

Yorum Yap

Fenerin kupay? almas? in?allah ba?kan? k?skand?r?rda biraz daha baskete yat?r?m yapar.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ben ba?ar?lar diliyorum Fenere.

Yorum Yap

Tahmin etti?im gibi ?ok rahat oldu. Fener kendini s?kt???nda ald? g?t?rd?. Onlarla rekabet edecek tak?mlar kurmal?y?z. Do?ru bir yap?lanma ile Avrupa'n?n tepesine ??kmalar? 3-4 sene s?rd?. Yap?lmayacak ?ey de?il, g?sterdiler. Bu bizi de te?vik etmeli.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Be?ikta??m?n basket tak?m? da b?yle olmal?.

Yorum Yap

Euroleage'i al?yor adamlar,futbolun cl'si.Ger?ekten b?y?k olay

Yorum Yap

Allah cezan? versin oly
                              )))

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Euroleage'i al?yor adamlar,futbolun cl'si.Ger?ekten b?y?k olay

?yle diyorsun ama ?ngiltere, Fransa, Almanya, ?talya gibi Avrupa devlerinin do?ru d?zg?n tak?m?, ilgisi yok basketbola..

Futbolun yan?nda ?erez gibi kal?r basketin clsi..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X