Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

T?rkiye - ?zlanda (1-0)

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Murat Yildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ben eleme oynayalim ve torenin cezadan yesin diye istedim letonysnin atmasini.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    i?te bu kafalar y?z?nden istanbula ma? verilmiyor bir dahada verilmesin ??nk? bu kafalar bitmez istanbul taraftar? tak?m taraftar? olmu? milli tak?m? falanda bitirmi?
    Git bi su ic sen. Nabzin yukselmis.

bir tane oyuncu i?in belki 10 sene sonra ad?n? bile hat?rlamayaca??m?z aa bizde sol a??kta bi t?re vard? o da ?ok iyi ?ocuktu diye arkada? ortam?nda tart??aca??m?z bir adam i?in koskoca ?lkenin milli tak??m?n?n turnuvaya direk kat?lmas?n? isteme letonyan?n atmas?n? iste nabz? y?kselen su i?ecek ben olay?m.komiksin valla mehmet ali.10 sene ?nce be?ikta?ta ve milli tak?mda oynayan oyuncular? nas?l and???m?z? hat?rla birde g?z?n?n ?n?ne world cup 2002 ve euro 2008 de ya?ad?klar?m?z? ve hala onlarla ilgili an?lar?m?z? nas?l anlatt???m?z? getir. kimin nabz? y?kselmi? anlars?n.senin gibi kul?p tak?m? ayr?mc?l??? yapan istanbul taraftarlar? y?z?nden istanbula ma? verilmiyor be?ikta? taraftar? ma? in?n?deyse tak?m yenilirse be?ikta? tezar?hat? yapar. kad?k?ydeyse fenerbah?e tezah?rat? yapar fenerbah?e taraftar?,galatasaray taraftar? daha beter volkana emreye k?f?r,ana avrat i?te t?m bunlar?n sebebi senin letonyan?n gol atmas?n? istedi?in zihniyetle ayn? zihniyettir.b?rak?n art?k milli ma?ta ahmeti,mehmeti,g?khan?,sel?u?u bu t?m ulusun milli tak?m?.
    benm milli takim gitmesin diye bir temennim yok. Ekstradan 2 mac yaparak gidelim. Isin hakkida oydu zaten aslinda.
    Ac bak mac oncesi kadrolarda herkes soverken fatosa ben dogru dizilis cikardigini dusundum. Ki zaten 0-0 di bizim dizilis. Kazaklar atinca 1 degil 2 forvet soktu.
    Eger soruyorsanda carpitmadan soyleyeyim besiktasi milli takimdan daha cok seviyorum. Yanyana bile koymam. Bu kafadan bahsediyorsan. Eger. Evet o kafadayim.
    Ne yapayim yani kendimi mi degistireyim. Ben ole futbol asigi vs bi adam degilim. Bnm olayim BJK.
    Milli takim basarili oluncada uzulnem. Niye uzuleyim. Herkes gibi seviniyorum bende.

Yorum Yap

i?te bu kafalar y?z?nden istanbula ma? verilmiyor bir dahada verilmesin ??nk? bu kafalar bitmez istanbul taraftar? tak?m taraftar? olmu? milli tak?m? falanda bitirmi?

@m. ali

bu nas?l sacma sapan gereksiz bir yorum yahu. ne kadar seviyesiz. s?rf senin gibi insanlar y?z?nden yorum yapmak istemiyorum forumda. insanlar?n yapt??? yorumlara az?c?k sayg? duyun be

Yorum Yap

Aslı Kubilay Arslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Ahmet.Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        valla zeki sen ?ok kibars?n zorunam? gitti yi?it karde? hollandaya bir sana iki vatan hainleri sizi

En az Zeki kadar kibar?md?r; Te?ekk?rler
        profil resminde Atat?rk olan Adam hainse ben de hainim.
        Vatan hainli?i ile adam su?lamak ne kadar moda oldu ya son zamanlarda? ?len vatan haini ya?ayan vatan haini sevinmeyen vatan haini!! herkese yap??t?r?n bu damgay? bakal?m.. Vatan b?l?nmez nidalar? atarken ne kadar ?ok b?l?nm???z biz. Sevinmiyorum bende art?k, madem sen vatanseversin senin sevincine ortak olmuyorum ben. hadi bana da yap??t?r vatan hainli?ini!!
        Bu arada bahsetti?i adam Yurtd???nda T?rkiye'yi temsil ediyor. Ama Vatan Haini dedi arkada? o zaman haindir.

Ayr?ca Hollandaya 1 Yi?it'e 2 demi? bu karde?imiz, bize de 3 yap rahatlars?n belki.

Yorum Yap

A??r? kontroll? oynad?k. ?zlanda'y? g?z?m?zde ?ok b?y?tt?k. Ama sonu g?zel oldu. Maalesef bizim i?in bu olaylar karakterimiz oldu. Hep yumurta kap?ya dayan?nca ola?an?st? ?eyler yap?yoruz. Yine bir mucize ile finallerdeyiz. Demek ki, Fransa'da da pek ?ok s?rpriz bizi bekliyor. Yine 2008 ruhu geri mi gelecek?

Yine aslan?m yine ko?um yine gazla ve yine duygusall?kla ?al??an bir milletiz. Ah istikrar ah mentalite, ne zaman bizim i?in de vazge?ilmez de?erler olacak.

Yorum Yap

T?rkiye - ?zlanda (1-0)

Aslı Muslum Fincan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

@m. ali

bu nas?l sacma sapan gereksiz bir yorum yahu. ne kadar seviyesiz. s?rf senin gibi insanlar y?z?nden yorum yapmak istemiyorum forumda. insanlar?n yapt??? yorumlara az?c?k sayg? duyun be
            @m. Fincan
            Sikayet edersin. Engellersin. Olur biter.
            Ben kimseye hakaret etmis miyim ilk basta. Yok bu kafalar vs dedigi icin oyle dedim ben. Birde bi arkadasa vatan haini dedigi icin. Yok hollandaya bir arkada 2 falan.
            Gidipte ona desene bu nasil yorum diye ?
            Oyle bir hakki yok arkadasin.
            Once siz insanlarin dusuncelerine saygi duyun. Taraf oldugunuz kisimdan kisileri. tavirlarini gozardi etmeyin.
            Birde olayi duygusalliga cekip ; Benim gibi dusunen insanlar yuzunden Yazmak istemiyorsanda ; geceleri m. Fincan forumda benim yuzumden yazmiyor diye uzulmuyorum.

Yorum Yap

ne ball? tak?m?z resmen mucize gibi bi?ey

o karikat?r vard? ya ger?ek oldu ya la

Yorum Yap

Aslı Muslum Fincan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

@m. ali

@m. Fincan
                Sikayet edersin. Engellersin. Olur biter.
                Ben kimseye hakaret etmis miyim ilk basta. Yok bu kafalar vs dedigi icin oyle dedim ben. Birde bi arkadasa vatan haini dedigi icin. Yok hollandaya bir arkada 2 falan.
                Gidipte ona desene bu nasil yorum diye ?
                Oyle bir hakki yok arkadasin.
                Once siz insanlarin dusuncelerine saygi duyun. Taraf oldugunuz kisimdan kisileri. tavirlarini gozardi etmeyin.
                Birde olayi duygusalliga cekip ; Benim gibi dusunen insanlar yuzunden Yazmak istemiyorsanda ; geceleri m. Fincan forumda benim yuzumden yazmiyor diye uzulmuyorum.

?z?l?p ?z?lmemen beni zerre enterese etmiyor. Senin gibiler y?z?nden yazmayan niceleri var forumda. Di?er konularda bu tart???ld? zaten

ben murat?n yapt??? yoruma kat?ld???m icin elestirmedim. Seni de ilgilendirmez ele?tirip ele?tirmemem

Yorum Yap

Sonucu baya g?zel t?re ac?s?ndan baya ?z?c?.. Bu arada t?re nin oldu?u yerde volkan ?en oynuyorsa diyecek laf yok bence

Yorum Yap

Vestel Manisa'n?n k?me d??t??? sene Sel?uk ?nan yerine U?ur ?nceman'? Be?ikta?a alan Ertu?rul Sa?lam hocam? da unutmad?k

Yorum Yap

Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      bu arada bence ?ok sa?ma bir uygulama ama g?zel bir haber

En az 2 ma?!

UEFA, G?khan T?re'ye en az 2 ma? ceza verecek. Eleme a?amas?nda al?nan kart cezalar? turnuva a?amas?nda say?lmayaca?? i?in G?khan, e?er Fransa'ya gidecek kafilede kendisine yer bulursa oynayabilecek. Milli futbolcu, alaca?? cezay? 2018 D?nya Kupas? Elemeleri'nde ?ekecek.
                      Nerde yaz?yor bu G?ntekin Onay da s?yledi avrupa kupas?nda oynayamaz diye.

Yorum Yap

[MENTION=22169]Muslum Fincan[/MENTION]
                        Neyse kardesim. Birbirimizi kirmaya degmez.
                        Milli takim turu gecmis. Mutlu mesut Futbol konussak daha iyi.
                        Sana bol sans.

Yorum Yap

?slambek ve De Gea'ya dua etmemiz laz?m. ?zellikle de De Gea'ya, d?nyalar? kurtarm??: 27 ?ut, 1 penalt?.

Yenilsek ?z?lmezdim, yendik sevindim.

Yorum Yap

Aslı Yigitberk Bicakci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Vestel Manisa'n?n k?me d??t??? sene Sel?uk ?nan yerine U?ur ?nceman'? Be?ikta?a alan Ertu?rul Sa?lam hocam? da unutmad?k
                            Yaln?z Manisa'n?n o seneki kadrosu efsaneydi.

Arda Turan, Sel?uk ?nan, Filip Holosko, Lukas Zelenka, Caner Erkin, Hakan Balta hatta Ersan Adem G?l?m bile vard? ama oynamad?.

Ufuk Ceylan, U?ur ?nceman, Ferhat ?ztorun, Sezer ?zt?rk de ?? b?y?klere geldi.

Yorum Yap

Aslı Noyan Hac?pa?ao?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?slambek ve De Gea'ya dua etmemiz laz?m. ?zellikle de De Gea'ya, d?nyalar? kurtarm??: 27 ?ut, 1 penalt?.

Yenilsek ?z?lmezdim, yendik sevindim.
                              Islambekin golde tam derbi golu

Yorum Yap

Aslı Murat Aysan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Kubilay Arslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Ahmet.Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                profil resminde Atat?rk olan Adam hainse ben de hainim.
                                Vatan hainli?i ile adam su?lamak ne kadar moda oldu ya son zamanlarda? ?len vatan haini ya?ayan vatan haini sevinmeyen vatan haini!! herkese yap??t?r?n bu damgay? bakal?m.. Vatan b?l?nmez nidalar? atarken ne kadar ?ok b?l?nm???z biz. Sevinmiyorum bende art?k, madem sen vatanseversin senin sevincine ortak olmuyorum ben. hadi bana da yap??t?r vatan hainli?ini!!
                                Bu arada bahsetti?i adam Yurtd???nda T?rkiye'yi temsil ediyor. Ama Vatan Haini dedi arkada? o zaman haindir.

Ayr?ca Hollandaya 1 Yi?it'e 2 demi? bu karde?imiz, bize de 3 yap rahatlars?n belki.
                                Destekleriniz i?in Te?ekk?r Ederim Abilerim, Karde?lerim.

Tatl?ya ba?land? (Link)
                                En son düzenleyen Yi?it Gelir; 14-10-2015, 12:51.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X