Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Burak Gul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Chedjou Balta iyi ikili birbirini tamaml?yor

Bizede hamleli atletik h?zl? kaliteli bir savunmac? ?art o?lu ?art
    Chedjou yu ?ok be?endim. Zaten iyi adamd? da birt?rl? form tutam?yordu. Bug?n hakikaten rhodolfo ile Nas?l ikili olabilece?ini d???nd?m izlerken. ?ok uyumlu oldular
    kesinlikle banko oynar bizde ve fbde

fransa futbolundan bu ?lkeye b?y?k ekmek ??k?yor serdar azizle u?ra?may?p bulsakya ??yle kaliteli bir adam

Yorum Yap

G?rd?k ki iki takimda le? ..

Yorum Yap

Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        r?dvan sinir k?p? beter ol ulan g?t

Yorum Yap

Meireles nas?l att? arkada? kendini, hala g?l?yorum Bu kadar rezillik olamaz yaa. Hakem de g?rd?, aldatmadan dolay? kart? vermedi. B?yle aldatma m? olur misali...

Yorum Yap

Mehmet Topuz' dan sonra Alper ??p. Ozan' da bunu bile bile gitti. O da yak?nda ??p olur.

Yorum Yap

fener 60 dakika cok iyi oynad? falan diyolar. ben mi yanl?s mac? izledim ? iki tak?m da rezaletti bence. ac?k ara cok iyiyiz. ac?k lan su stad? art?k

Yorum Yap

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Sezgin Ye?ildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Lan bari tunelde kavga edin.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Haha abi olmad? otopark da
                  Ben umidimi koruyorum

Tunelde olmadi ; tweet falan atsinlar
                  Ma? sonras? Kad?k?y'de olay ??kt?!

Fenerbah?e-Galatasaray derbisinin biti? d?d???n?n ard?ndan T?rk Telekom trib?n?nde olay ??kt?, polis m?dahale etti.

Yorum Yap

d?nyaaaa derbisi

yersen!

Yorum Yap

Fb 1:0 ?ne ge?tikten sonra yakalad??? bo? alanlar bize denk gelseydi 4 5 olurdu o ma?. Salaklar kontraya ??kmay? bile bilmiyor

Yorum Yap

Pereira TD de?il.

?n?allah kovmazlar adam?.

Yorum Yap

Aslı Kemal Erce Avaroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          d?nyaaaa derbisi

yersen!
                          Aaaa olur mu hi? ?yle ?ey ?ok ay?p (!)

103 ?lke'den canl? yay?nland?, 5000 tane yabanc? spor muhabirleri ve gazeteciler staddayd?.

?ngiliz krali?esi II. Elizabeth, protokol de Albayrak, A.Y?ld?r?m ile birlikte izledi ma??.

Johnny Sins Fenerbah?eli oldu?unu a??klad?,.

Van Diesel Galatasarayl?

Aamir Khan do?u?tan fenerli, bile?ini kessen sar? lacivert akar.

6,5 milyar insan bu ma?? izleyerek reyting rekorlar?, gi?e rekorlar? k?r?ld?...

Ku?ulu parkta 3 milyar adet fb formas? sat?ld? yollarda uzun kuyruklar olu?tu trafik t?kand?

Beyo?lu yosmalar?n? 3 milyar insan me?alelerle u?urlad?, trafikte ve balkonda u?urlamay? izleyenler me?ale duman?nda zehirlenip hastanelere kald?r?ld?..

G?n?n ?zeti ;

Vurur y?ze ifadesi, ma? eksi?i ile lideriz birtanesi..!

#Be?ikta? #Lavittoriasaranostra #ForzaBe?ikta?

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Yorum Yap

Hakeme makeme birakmicaz artik yarin 2 yi at sonra hakem istedigi kadar ugrassin.
                            Ezip gecmemiz lazim hakemi falan yok bu isin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?u derbi berabere bitse, olaylar olsa ve en az iki?er k?rm?z? kart g?rse her iki tak?m ne g?zel olurdu. En az?ndan berabere bitsin, ona da fitim ben.
                              Eh, buna da ??k?r! Haftay? lider kapatmay? garantiledik. Bir de kazan?p fark? a?arsak s?per olacak.

Yorum Yap

Aslı Omer Cubuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Yar?n hakemden klasik denge i?leri bekliyorum.
                                Umar?m yan?l?r?m.
                                Valla hakem tam tetikci, bundan 2 sezon evvel ayni hakem yine bir Antalya ma?i y?netti evlere senlik.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X