Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Haydi Abdullah Avci, g?relim seni ve takimini Fener karsisinda. Hep bize mi bileniyorsunuz birader, ne alip veremediginiz var anlamadim ki!

Yorum Yap

eski?ehir antebi 2 farkl? yener umar?m.eski?ehir ?ok direndi kalmay? hakediyorlar.

Yorum Yap

Biz gsyi yenersek fener basaksehirde puan kaybedecek bence. Ama eger biz puan kaybedersek fener kazanir

Yorum Yap

Aslı Alper Esen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Haydi Abdullah Avci, g?relim seni ve takimini Fener karsisinda. Hep bize mi bileniyorsunuz birader, ne alip veremediginiz var anlamadim ki!
          Ge?en sene feneri dogram??t? abdullah avc?.

Yorum Yap

Aslı Onur Memi?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Alper Esen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Ge?en sene feneri dogram??t? abdullah avc?.
            Abdullah avcinin fenere yatacagini bende dusunmuyorum. Yatarsa 1-2 futbolcu yatar. Mesela bekir emre falan ama emre oynamiyormus guzel haber

Yorum Yap

Ba?ak?ehirde cezal? ve sakat oyuncu varm?? e.b kesin yok mu?

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Biz gsyi yenersek fener basaksehirde puan kaybedecek bence. Ama eger biz puan kaybedersek fener kazanir
                Aynen ?yle d???n?yorum. Yenersek 5 veya 6 puan fark olur. Bu da %99 ?ampiyonluk demek.

Yorum Yap

?bb bir koysa su Feneve de keyiflensek..

ASUS_T00J-D cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ba?ak?ehir ligin ikinci yar?s?nda bize kar?? ?ok diren?li ve g?zel bir futbol ortaya koymu?tu. Ayn? futbolu oynas?nlar, baz? haysiyetsizler gibi (ismi laz?m de?il ba? harfi kas?mpa?a) bize aslan el aleme kedi kesilmesinler yeter! O oyunla febeden rahat 3 puan al?rlar zaten.

Yorum Yap

Kas?mpa?a gol att? bak.

Yorum Yap

adamlar ma? ba?lamadan gol att? ?ansa bak

Yorum Yap

Senelerce gomduk ama basaksehir hic kasimpasa gibi yavsak bi camia olmadi. Gsli olmasina ragmen abdullah avci gsye az celme takmadi. Statlarini verme olayini hic saymiyorum.

Yorum Yap

Biri s?ylemi?ti. Bu kas?mpa?a bizim aleyhimize ne varsa yap?yor. Riza it.yonetimleri itogluit.

SM-G925F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ulan r?za nefes alman bile Besiktasa zarar lan senin...

Yorum Yap

Bizden 5 puan al?p Fb'den 0 puan ald?lar,gidip Gs'den d?rt yediler adamlar? tepede umutland?rd?lar ?imdi Osmanl?'y? yenerlerse Ba?ak?ehir biraz rahatlar,Gs umutlan?r. Herif bildi?im k?m?l zararl?s? ??kt?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X