Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

fenerliler de peygamber sabr? var yeminle.bizim ba?kan taraftar i?in b?yle a??klama yaps?n,her ma? protesto edilirdi.

Yorum Yap

Spor G?ndemi@SporGundemi35 5 sn.5 saniye ?nce
      Aziz Y?ld?r?m: "Rasim Ozan, 'Aziz Y?ld?r?m, Pereira'ya ?mit ?zat'?n elini s?kma dedi' diyor. Viskiyi i?ip b?yle gerizekal? yorum yap?yorlar"

Do?ru demi?

Yorum Yap

?u Kaostaki fenere en g?zel tekmeyi akhisar? yenerek at?caz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı H?seyin Topta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          fenerliler de peygamber sabr? var yeminle.bizim ba?kan taraftar i?in b?yle a??klama yaps?n,her ma? protesto edilirdi.
          cunku birsey yapamayacaklarini biliyorlar, adam kombineniz de olsa stada almam diyor.
          hatta dunku macta ersun yanal tezahuratlari oldugu icin bugun kapi kapi taraftar gruplarina gitmis siz mi bagirdiniz diye.

Aziz eskiden gundem degistirirdi simdi resmen kendi kulubunu kaosa s?r?kl?yor.

Caktirmayalim, ligi koyalim ligi

Yorum Yap

Hahhahaahhhahaha

Paralel yap?yla sava?al?m dedi kalkt? gitti.
            Ben utand?m bunun yerine kendi taraftarlar? nas?l sabrediyolar buna

Yorum Yap

Yorum Yap

Bas?n mensuplar? alk??lad? ?aka gibi

Yorum Yap

Aziz Yildirim basin toplantisi ozeti:
                  1)Teror ve paralel yapi
                  2)Gs'ye, Bjk maci icin yatmayin uyarisi ve gazi
                  3)Hasan Ali'nin Antep'teki kirmizisi
                  4)Tumer, Sansal ve yayinci kurulusa giydiris
                  5)Ersun Yanal ve Aykut Kocaman'a ben burda oldukca iceri giremezsiniz gozdagi
                  6)Ustteki teknik adamlar lehinde bagiranlari stada almama tehdidi
                  7)Chelsea de 3-0 kaybetti bonzai kafasi
                  8-Beyaz Futboldaki yorumculara sarma
                  9)RVP, Diego, Nani gibi yildizlari getirmese Turkiye yildiz izleyemezmis boburlenmesi
                  10)Kontrati biten G.G, Topal ve Caner'i kaybetmenin cok onemli olmadigini kanitlamaya calismak, istedigi yere gidebilirler demek,
                  11)Sportif direktoru ben getirdim ben kovdum artizligi,
                  12)Gomez ve Torunogullari'na b.k at, izi kalsin mesaji.
                  13)Kapanis ve alkis seramonisi

Bu ruh hastasinin baskan oldugu kaostan birbirlerini yiyen, kendi taraftarini ezen camiaya 5 haftada 5 puandan sampiyonluk verirsek bir daha sampiyonluk sozu etmeyelim!

Yorum Yap

Topal,Caner,G?n?l ??l?s?nden en az iki tanesi bizde..Aziz Y?ld?r?m'?n konu?mas?ndan y?z ifadesinden ben bunu anlad?m.

Yorum Yap

Adam siyasetin dibini yapm??. Her yere selam ?akm??. Bir kul?p ba?kan? paralel yap? gibi bir ?eyden neden bahseder?
                      Kul?p ba?kan? olarak bu meselelerden bahsedip duruyor.
                      Beraber olal?m. Bizi de g?r?n m? demek istiyor.

Yorum Yap

?ddaa da ?ampiyonluk oran?m?z 1.10 dan 1.05 e gerilemi?. Ulan ya, 1.10 ken alacakt?m Te Allam.

Yorum Yap

antuda ilk defa aziz y?ld?r?mla ilgili yorumlar okudum, adamlar ba?kanlar?na b?y?k nefret duyuyorlar bu durum ?ok ilgin? geldi bana ?evremde fenerlilerden ba?kanlar?n? ele?tirenler vard? ama kemik kitle olan antu bildi?in cinnet ge?iriyor

Yorum Yap

Aziz kendi taraftar?n? tehdit etmek i?in "beni k?zd?rmas?nlar 10 y?l daha ba?kanl?kta kal?r?m" minvalinde bir ?eyler dedi mi ger?ekten

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aziz harbiden "beni k?zd?rmas?nlar 10 y?l daha ba?kanl?kta kal?r?m" minvalinde bir ?eyler dedi mi
                              dedi dedi , demez mi hi?

Yorum Yap

Aslı Mehmet Serin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aziz harbiden "beni k?zd?rmas?nlar 10 y?l daha ba?kanl?kta kal?r?m" minvalinde bir ?eyler dedi mi
                                dedi dedi , demez mi hi?

aahahshshahshahhsshahhsh yerlerdeyim ?u an

Adam kendi taraftar?n? kendi ile tehdit ediyor ahahaha

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X