Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ge?en hafta cuma g?n? ne yapt?ysan?z ayn? ?eyleri yap?n.M?mk?nse ayn? yemekleri yiyin,ayn? k?yafetleri giyin,ayn? zamanda tuvalete gidin.?ampiyonlu?un anahtar? bu totemlerden ge?iyor

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Ge?en hafta cuma g?n? ne yapt?ysan?z ayn? ?eyleri yap?n.M?mk?nse ayn? yemekleri yiyin,ayn? k?yafetleri giyin,ayn? zamanda tuvalete gidin.?ampiyonlu?un anahtar? bu totemlerden ge?iyor
      Hi? ??phen olmas?n, 20-25 dakikas?n? izleyip devam?nda sporda olaca??m

Yorum Yap

Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Tesad?fe bak bende ilk 25 dakikas?n? izleyim 9 daki hal? saha ma??na gidecem

Yorum Yap

Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Tesad?fe bak bende ilk 25 dakikas?n? izleyim 9 daki hal? saha ma??na gidecem
          Bir 4 2 daha m? geliyor yoksa

Yorum Yap

2 tane fener macina baktim bu sezon, bi biz caktik bi de antalya cakti..

Bidaha izlesem mi diye dusunuyorum, yoksa sinerji bozulur diye sadece deplasman maclarina mi baksam

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bidaha izlesem mi diye dusunuyorum, yoksa sinerji bozulur diye sadece deplasman maclarina mi baksam
              ??imiz garanti olsun sen bursa ma??na bak haftaya karde?im

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

??imiz garanti olsun sen bursa ma??na bak haftaya karde?im
                Bende oyle dusunuyorum. Kadikoy maclari icin baska biseyler bulmak lazim

Yorum Yap

Kasimpa?ada Eren Derdiyok,Scarione,Abdullah,Aydin,Kubilay,Fode koita fener ma?inda yokmu?....fener kasimpasayi g?le oynaya gecer...adamlarda ?ans var kardesim rize ile oynarlar golculeri oynamaz kasimpasa ile oynarlar takimin yarisi oynamaz...

SM-G900FQ cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Kasimpasa'nin Kadikoy'de fenerden puan aldigini hatirlamiyorum...Hic beklentim yok bu macla ilgili...

Yorum Yap

Sakat oyunculardan sadece Eren Derdiyok'un Fenerbah?e ma??na yeti?tirilme ihtimalinin bulundu?u ??renildi (AA) https://t.co/YEGirFDT1i

SM-G900FQ cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Erenin oynayamayacak kadar sakat olduguna inanmiyorum ben

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hakem yine uydurma bi penalt? verir..Kas?mpa?a nin direncini k?rar. .R?za hoca ma? sonu yine hakemden dert yanar. .Fb taraftar? ve yazarlar? verilen uydurma Penalt?n?n penalt? oldu?unu iddia edip elli sebep sayar. .
                          Yani b?yle bir senaryoya haz?rl?kl? olun.
                          Antalya ma??nda Antalya yenecek demi?tim. .Ama bu ma?ta fb puan kaybetmez kaybettitmezler.
                          ?n?aallah bu defa yan?l?r?m. .

Yorum Yap

Gs de Fener de rahat kazan?r , Biz kazand?gm?z s?rece hic bi s?k?nt? yok.

Yorum Yap

Yapt???m?z a??klama fenerlilerin i?ine oturdu resmen. Helal y?netim, adamlar?n tek ??k?? yolu hakemler, fenerasyon felan, biz bu a??klamalar? yapt?k?a ?n?n? kesiyoruz diye endiselenmi?ler. Yok oyle eskisi gibi 5 kirm?z? ile sampiyonluk. Maymun g?z?n? a?t?....

Yorum Yap

Derby country li bir ?ngiliz arkada??m aynen bana ?unu s?yledi; T?rkiyede adalet yok heralde biri ?ike yap?yor UEFA ceza veriyor ve k?me dahi d???r?lm?yorlar. Di?eri bariz tak?m ayartarak (gen?lerbirli?inden bahsediyor) bedavadan gol at?yor ve gene ?ike yap?yor ve cezas?z kal?yor. B?t?n bunlar olurken bu lig nas?l y?r?yor dedi. Bu be? para etmezler ittire kakt?ra bi yere gelebiliyorlard? ki etoo arkada??m?z ezdi ge?ti hemde silindir gibi. bunlar?n 2 ma??nda da penalt? ve k?rm?z? kart verilir rakibe duruma g?re. ?ddaa oynayanlar ka??rmas?n.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X