Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ba?ak?ehir sonras? Gen?ler ile oynuyoruz haftaya eksik bursay? yener bunlar. Ibo ilk ma?lubiyetini bizim ma?ta ya?ar

Yorum Yap

Mersin sahas?nda gs ma??n? net kazan?r. Hatta bir ad?m daha ileri gideyim 3-4 atarlarsa ?a??rmam. Var?n? yo?unu her?eylerini verecekler o ma?a son nefesleri son ?anslar?.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Mert Kavuzlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Onur Ak?nc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?ok harika bir galibiyet ?ok sevindim. k?me d??me
        potas?na 8 puan fark? koydu. mersin es es ve sivasla ?ok kritik ma?lar oynayaca??z. k?me d??en tak?mlar?n ligin son haftalar?na kalmadan kesinle?mesi bizim i?in harika olur. mersin haftaya i?erde gs yi yenemezse. istanbula havluyu atar ?yle gelir.
        O ma?ta gs' li mi olal?m yani
        yok abi Allah korusunda tabi. ama gs galibiyeti daha bi i?imize gelir. mersin yenersede farketmez. Koskoca Be?ikta? mersinide yensin bi zahmet

Yorum Yap

bu y?l fikst?r bir anda dolayl? olarak lehimize d?nd?, mersinle belkide o karda oynasayd?k puan kaybedicektik ama ma? ertelenip adamlar?n gs ile d?n?m ma??ndan 3 g?n sonraya ertelendi, ba?ak?ehir bizle ma??ndan ?nce bir g?n daha az dinlenip iki g?nl?k idmanla bizim ma?a haz?rlan?cak , fener yine ayn? ?ekilde buz gibi rusya deplasman?na gidip 3 g?n sonra bizle oyn?ycak, keza sivas ve eski?ehirde bir ka? hafta daha b?yle giderse bizle tamamen formalite ma??na ??kabilirler ??kmasalar bile bize sald?rcaklar 3 puan i?in aray?pta bulamad???m?z bir durum bu, yine gs ile ligin sonunda muhtemelen iddias?z ve fenere gidice?ine bjk ye gitsin psikolojileriyle ??kmalar? ?ok olas? ama fenerle ligin ortalar?nda oyn?ycaklar ve ?l?m kal?m havas?nda en az?ndan prestij olarak sald?rcaklar,g?z?m?zde b?y?tt???m?z avni aker deplasman? belkide bu gidi?le en kolay deplasman ma??m?z olabilir hami bile ben nereye geldim havas?nda olucak ina?allah be...

Yorum Yap

Pa?a'n?n yenilmesi iyi oldu kanaatimce. Daha motive ??karlar febe kar??s?na...

Yorum Yap

Pasa haftaya feneri yener 1 puan farkla liderlige otururuz, sonra stres programlari yapsin kahpe medya

Yorum Yap

Pa?a'da Eren oynamazsa iki fb ma??nda oynamam?? olacak. Zaten ma? yakla?t? ya ilk ma?lubiyetlerini al?p sald?lar kendilerini

Yorum Yap

Gen?lerbirli?i gibi takimlardan oldum olas? cekinirim. .ilk mactada puan kaybettik..
                  90 dk.kapan?r bi kontra gol..
                  Fb ma??nda izledi?im gen?ler orta sahay? ge?ememi?ti. .
                  ibo dan sonra ne durumdalar bilemiyorum..
                  Ali Din?el karde?ime ek olarak fikstur ile ilgili fikrim; ilk 9 daki takimlara deplasmana gitmemiz bana g?re avantaj. .konumlar? itibariyle kapnan tak?mlar olmazlar. .Birde evlerinde oynad?lar? i?in a??k futbol oynayacaklar?. .
                  Ba?ak?ehir ma?? deplasman say?lmaz ayr?ca onlar?n ezelden beri bize ters gelen oyun yap?lar? var..birde deplasmandaki Akhisar ma?? kritik olur. Onlar?nda basaksehir gibi bize ters gelen oyunlar? var..Ayr?ca deplasmanda hen?z galibiyet alamam???z Akhisar'a kar??. .

onun d???nda fb,Rize,Kas?mpa?a, Ts,Sivas,gs ve Konya. Bu tak?mlar?n hangisi ?anakkale ge?ilmezi oynar..

Yorum Yap

Kad?k?y'de bunlar zor puan kaybediyorlar, bir ?ekilde ite kaka, hakemlerin tolerans?yla d?ve d?ve ma?lar? al?yorlar.Benim pek umudum yok a??k?as?, umar?m R?za hoca bizi analiz edip en iyi ?ekilde tak?m?n? haz?rlad??? ve ?elmeyi takt??? gibi FB'ye de ekibini haz?rlar.

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Gen?lerbirli?i gibi takimlardan oldum olas? cekinirim. .ilk mactada puan kaybettik..
                      90 dk.kapan?r bi kontra gol..
                      Fb ma??nda izledi?im gen?ler orta sahay? ge?ememi?ti. .
                      ibo dan sonra ne durumdalar bilemiyorum..
                      Ali Din?el karde?ime ek olarak fikstur ile ilgili fikrim; ilk 9 daki takimlara deplasmana gitmemiz bana g?re avantaj. .konumlar? itibariyle kapnan tak?mlar olmazlar. .Birde evlerinde oynad?lar? i?in a??k futbol oynayacaklar?. .
                      Ba?ak?ehir ma?? deplasman say?lmaz ayr?ca onlar?n ezelden beri bize ters gelen oyun yap?lar? var..birde deplasmandaki Akhisar ma?? kritik olur. Onlar?nda basaksehir gibi bize ters gelen oyunlar? var..Ayr?ca deplasmanda hen?z galibiyet alamam???z Akhisar'a kar??. .

onun d???nda fb,Rize,Kas?mpa?a, Ts,Sivas,gs ve Konya. Bu tak?mlar?n hangisi ?anakkale ge?ilmezi oynar..
                      aynen bu detayi cogumuz atliyoruz, deplasmanda oynayacagimiz cogu takimlar konum itibariyle kapanmazlar, ve icerde oynayacagimiz 7 macin ilk 3? son 4 siradaki takimlarla, yani onlarda mutlak galibiyet icin oynamalilar, geriye bursa antalya kayseri ile osmanli kaliyor, kayseri haric diger uc takim acik verir...

tabi o maclar gelesiye puan durumu ne alemde olur bilinmez ama onumuzdeki 1 ay icinde acil puanlar almasi gereken mersin, gencler ve eskisehirle icerde oynamak avantaj

Yorum Yap

yaw 2 saattir ntvsporda fenerin defans?n? ?v?p duruyorlar yok ??yle duvar yok b?yle kale ulan biri de ??k?p demiyorki tamam fener 18 yemi? eee Be?ikta?ta 18 gol yemi? ama 45 tane atm?? diye

Yorum Yap

Pa?a n?n yenilmesi iyi oldu haftaya as?l?rlar i?te .

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Antalya h?cum oynarsa, Fener zorlan?r. Kapan?rsa Fener al?r.

Es kaza ilk gol? Antalya atarsa, Nargileni yak keyfine bak

Yakt?n?z m? nargilenizi? Do?ru s?yleyin hele?

Mehmet Ali abi ; Ba?l?klar?mdan memnun musun :P
                            Yarin vuralimda yigit. Kartsiz ve sakatliksiz.

Vurduk abim, ?smail d???nda kartta g?rmedik, Rhodolfo sakatlad?.. ??ine mi do?du da sakatl?ks?z dedin..

Yorum Yap

Antalya h?cum oynarsa, Fener zorlan?r. Kapan?rsa Fener al?r.

Es kaza ilk gol? Antalya atarsa, Nargileni yak keyfine bak

Yakt?n?z m? nargilenizi? Do?ru s?yleyin hele?

Mehmet Ali abi ; Ba?l?klar?mdan memnun musun :P

Vurduk abim, ?smail d???nda kartta g?rmedik, Rhodolfo sakatlad?.. ??ine mi do?du da sakatl?ks?z dedin..
                              Bekliodum 3-4 haftadir.

Saka gibi 3 tane bag koptu bu sezon.

Sen 21 ac

Yorum Yap

Bekliodum 3-4 haftadir.

Saka gibi 3 tane bag koptu bu sezon.

Sen 21 ac

Kupa ma?lar?n? beklemeyeyim mi abi?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X