Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Murat Yildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    abi form tutmadan ?ok k?t? oynayarak kazan?yorlar biz ise form tutarak ba?l?yoruz kazan?yoruz ligin sonunda i?ler de?i?iyor ne boktan bir lig ya
    yaln?z talha biz daha form tutmad?k ben sana s?lim gomez daha y?zde 50 o?uzhan sosa ayr?ca savunmada daha ?st?ne katacak
    o da do?ru ama ?uan en iyi futbolu a??k ara biz oynuyoruz sezon sonunda da b?yle olur in?allah.. Bu tamamen devre aras? yap?lacak takviyeye ba?l?
    hala bitmemi? transfer a?k?n talha senle mehmet ali i?in a?t?r?cam n?bet forumunu tolga ile veli d?nerse transfere falan gerek yok rahat rahat ?ampiyon oluruz onlar?n d?n?? ?ekilleride ?nemli tolgay?n ?ok formda d?nece?inden ??phem yokta veliyi bilmiyorum 6 ay oldu oynamayal?

Yorum Yap

Yenen golde hata yapan veysel..
      5'e 3 hucumda pas vermeyip da?lara ta?lara vuran veysel..
      Durup dururken k?fredip kendini att?ran veysel..
      Ge?en sene gs soyunma odas?na 2-0 geride gidip ikinci yar?da kanad?n? otobana ?eviren yine veysel...
      Belam?s?n sen veysel?
      Oynayaca??n topun.......

Yorum Yap

Fenerbahce ligi en erken acan takim su anda futbol adina birseyler yapmalari lazimdi takim hala ne yaptigini bilmiyor.
        Fener ve gs yillardir winner bir takim ozelligi kazandi ama bu sene fenerin bunu kaybettigini yapamiyacagini dusunuyorum.
        Geldiginde de soyledim asi bir hoca vitor alex'le dahi yapamamis bir aziz vitor'la ilk yari basini zor gorur diye dusunuyorum.

Gs bikac hafta daha boyle gider onlar toparlayana kadar acabildigimizce fark acarsak bu is olur.

3 buyukler daha avrupa maclarina cikicak Gerekirse bu sene uefa'da yedeklerle oynayalim grup etabinda ligi kasalim artik sampiyon olmamiz lazim.

Yorum Yap

abi form tutmadan ?ok k?t? oynayarak kazan?yorlar biz ise form tutarak ba?l?yoruz kazan?yoruz ligin sonunda i?ler de?i?iyor ne boktan bir lig ya
          yaln?z talha biz daha form tutmad?k ben sana s?lim gomez daha y?zde 50 o?uzhan sosa ayr?ca savunmada daha ?st?ne katacak
          o da do?ru ama ?uan en iyi futbolu a??k ara biz oynuyoruz sezon sonunda da b?yle olur in?allah.. Bu tamamen devre aras? yap?lacak takviyeye ba?l?
          hala bitmemi? transfer a?k?n talha senle mehmet ali i?in a?t?r?cam n?bet forumunu tolga ile veli d?nerse transfere falan gerek yok rahat rahat ?ampiyon oluruz onlar?n d?n?? ?ekilleride ?nemli tolgay?n ?ok formda d?nece?inden ??phem yokta veliyi bilmiyorum 6 ay oldu oynamayal?
          abi tolgay 2. yar?ya zor yeti?ir bence ya belki ligin son 7-8 ma??na yeti?ir ama o zamanda ?ok a??r sakatl?ktan ??km?? oacak ve form tutmas? zaman alacak yani bu sezon tolgay? unutal?m bence. Veli ise 1 aya d?ner umar?m ?ok ihtiya? var o b?lgede birine

Yorum Yap

Ak?am feneri izledikten sonra bu sene rakip olarak g?rm?yorum. B?t?n ma?lar?n? izledim hala ne oynad?klar? belli de?il. Bas?n?n y?ld?zlar karmas? ?eklinde lanse etmesi ile Anadolu tak?mlar?na kar?? psikolojik ?st?nl?k sa?lad?lar, o kadar yani. 6-7 haftad?r Feneri izleyen Anadolu tak?mlar?n?n hocas? art?k cesaretli olacaklard?r. Oynad?klar? hi?bir ?ey yok. Nani, Nani diyorlar ayakta duram?yor. Ge?en hafta da sahan?n en k?t?s?yd? sonlarda bir tane frikik att?. Fernandao desen sadece m?cadele ediyor. Golc? adam m?cadele etmez. Buldu?unu yazar. Van Persie i?in hen?z erken. ?ener iyi, Ozan i?inde erken, De Souza gibisi T?rkiye'de ?ok. Yani y?ld?zlar karmas? diye lanse edilen kul?pte kendi taraftar? da ger?e?i g?r?r yak?nda...

Yorum Yap

Bizim gs ve fener yenilmemiz hakem hatas? ile olur ba?kada olmaz

Yorum Yap

Ozan ve Sener bize ila? olurdu, yazik oldu Fenere transfer olmalari.

Yorum Yap

Trabzon ma?? i?in bana bi temiz sopa atacak var m?

Yorum Yap

bakmaz olayd?m act?g?m gibi gol oldu

Yorum Yap

Su trabzon kadar bile kollanmiyoruz kayserinin penaltisi verilmedi bence dk 90+

Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bu Trabzon'un sa? beki ?ok iyi bence

Yorum Yap

Aslı Mahmut Ceylan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bu Trabzon'un sa? beki ?ok iyi bence
                          aynen.. insallah beck (ya da cavanda) yaniltir bizi

Yorum Yap

trabzon nas?l top oynuyor .ben uefa ma?lar?n? izlemi?tim. le? gibi top oynad?lar. Bizim ma?ta staddayd?m. orda da ?yle ?ok iyi oynamad?lar. biz verdik ma??. ama bak?yorum adamlar?n bir beraberli?i var.
                            g?mb?r g?mb?r m? oynuyorlar yoksa bala m? gidiyorlar. tak?l?rlar m? ilerleyen haftalarda bolca. ben bir iki ma? tak?l?rlarsa da??lacaklar?n? d???n?yorum a??k?as? .hi? izlemesemde trabzon bana bu hissi veriyor

Yorum Yap

Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              trabzon nas?l top oynuyor .ben uefa ma?lar?n? izlemi?tim. le? gibi top oynad?lar. Bizim ma?ta staddayd?m. orda da ?yle ?ok iyi oynamad?lar. biz verdik ma??. ama bak?yorum adamlar?n bir beraberli?i var.
                              g?mb?r g?mb?r m? oynuyorlar yoksa bala m? gidiyorlar. tak?l?rlar m? ilerleyen haftalarda bolca. ben bir iki ma? tak?l?rlarsa da??lacaklar?n? d???n?yorum a??k?as? .hi? izlemesemde trabzon bana bu hissi veriyor
                              7.dk dan itibaren izledim ..i?ren? bi futbol oynadilar.cok fazla pas hatas? vard?.
                              ?lk yar? Kayseri nin ikramini Ekici gole ?eviremedi,ikinci yar? gol ve golden sonra marin nin pozisyonu d???nda pozisyon yoktu.
                              ?kinci yar? Kayseri daha iyiydi.
                              Ts nin kadro fena de?il..Lakin oynad?klar? futbolla ?ok ilerleyemezler. ..

Yorum Yap

bakary kone ve cavanda isimleri ??kt???nda transfer ba?l???nda bir ?ok ki?i bunlar kim diye ele?tirmi?ti baz?lar? ise cavanda o kadar k?t? de?il demi?ti ,trabzonun 3 ma??n? izledim na?izane s?yleyece?im ?ey ke?ke beck yerine cavanday? alsaym???z , bana daha iyi olurmu? gibi geliyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X