Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Halil Ozyildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Enes Delebe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Twitter'da bunlardan ?ok var.Be?ikta? son ma?ta beraberli?e niye oynas?n galibiyet laz?mken.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
    Ben uyuyam?yorum, i?im s?rekli s?k?l?yor, rahat edemiyorum, kalan 4 ma?? ?at?r ?at?r alabilecek bir tak?m?z ama akl?ma Tolga geliyor kimbilir ne yapar diye... hakk?m? helal etmiyorum...

Yorum Yap

Ma?? izleyemedim hakeme sald?rd?lar dediler i?imin ya?lar? eridi b?lent dayak yedi sonunda diye ama malesef ki o kurtulmu?. Aptal trabzonlular illa dal?caksan dalsana b?lent e. Adam bildi?in fb ma?as?. Burda duyar ve h?manizm kasanlar da nerde ya??yorlar bilmiyorum ama y?llard?r bizim ve trabzon un hakk? yeniyor bu ligde. Hakemler her t?rl? operasyonu yap?p elini kolunu sallayarak geziyorlar sonra en fazla 2 gun konu?uluyor. Bunlar?n oluca?? ?ok belliydi hatta bu bir uyar? bile olabilir anlayana daha vahim olaylar da gelir b?yle devam ederse. Kaybedicek bir ?eyi olmayan birinin cinnetine bakar her ?ey. Ger?i b?yle bir ?ey olursa da y?llard?r yap?lamayan temizlik kendili?inden ger?ekle?ir hakemler de anlar anyay? konyay? kimse kusura bakmas?n. Yok ?yle emirle ma? y?netip insanlar?n hakk?n? gaspetmek. Yaz?k esas tetik?i kurtulmu?. Tek kelimeyle Helal olsun o arkada?a.

Sent from my iPad using Tapatalk

Yorum Yap

Onur trabzonu kafada bitirdi herhalde tolgayi verip onuru alsak gazla performansi ust duzeye cikabilen biri en azindan tolgadan cok cok daha iyidir

Yorum Yap

Onur K?vrak: "Kar?ma k?z?ma k?frettiler. Bu utan?la art?k bu tak?mda i?im olmaz."
          Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  13062158_1606191266375210_9025756457885876916_n.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  12.5 KB

Biz tolgaya s?v?nce bize adaml?k yap?p tolga trabzonun ?ocu?u yedirmeyiz diyenler nerde ?imdi niye s?v?yolar bu adama ???

Yorum Yap

Aslı Halil Ozyildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Twitter'da bunlardan ?ok var.Be?ikta? son ma?ta beraberli?e niye oynas?n galibiyet laz?mken.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
            Ben uyuyam?yorum, i?im s?rekli s?k?l?yor, rahat edemiyorum, kalan 4 ma?? ?at?r ?at?r alabilecek bir tak?m?z ama akl?ma Tolga geliyor kimbilir ne yapar diye... hakk?m? helal etmiyorum...
            O kadar aptalca yazm?? bunu yazan ki?i son haftaya bunun dedi?i ?ekilde girildi?i zaman 75 74 olur zaten bize galbiyet laz?m olur niye beraberli?e oynayal?mki ? ikili averaj demi? bide kolpac?

Yorum Yap

Biz ?ampiyon olmak istiyoruz. Futbolcular da istiyorlar ise, ??k?p alacaklar, ALACA?IZ. Kafa Patlatmaya gerek yok, Satran? oynam?yoruz.

Yorum Yap

Spor Toto S?per Lig 31.Hafta Program?

?l? topra??n? ?zerimizden atal?m !

Arkada??n dedi?i gibi; Her Hafta Bir Harf

? A M P

Yorum Yap

Herhangi bir hakemin kar??s?na dikilip, yumruk atsa, belki takdir ederdim.

Arkadan sald?rmak ?ok kahpece.

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Fb bu d?nemde oynayabilecegi en iyi rakiplerle oynadi..
                    ligin a??k ara en k?t? iki tak?m? Mersin ve Ts..Ve fb bu iki tak?ma 4 gol att?. .
                    pereira efendi sistemi de?i?tirdik daha ?ok pozisyona giriyoruz diyorda. .Mersin ma??nda iki pozisyon iki gol..ts ma?inda iki pozisyon iki gol ee daha ne olsun..
                    G?rece?iz fb yi Ba?ak?ehir ve Gen?lerbirli?i ma??nda. .Eli aya?? d?zg?n tak?m olunca bakal?m Volkan efendi o slalomlari yapabilecek mi?

Olaylar?n olmasi kesinlikle bize yarad?. .Neden derseniz. .
                    Aziz ge?en hafta bas?n toplant?s? yaparak tak?mindaki baskiyi kendi uzerine ald? .
                    Ts bu olaylar? ??kararak olas? fb ?i?irlmesi ve bizim tak?m ?zerindeki baskiyi azalt?. .?imdi herkes olaylar? konu?uyor kimse bizim puan kayb?n? ve fb nin 4 gollu galibiyetini konu?muyor..
                    ?lahi adalet i?te Aziz bi hesap yapt? tuttu ama ba?ka bi hesap onun hesab?n? bozdu. ..
                    Kesinlikle

Yorum Yap

Bu haftay? kay?ps?z ge?er her iki tak?m.

Yorum Yap

Aslı Cem Abdullah Korkmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Fb bu d?nemde oynayabilecegi en iyi rakiplerle oynadi..
                        ligin a??k ara en k?t? iki tak?m? Mersin ve Ts..Ve fb bu iki tak?ma 4 gol att?. .
                        pereira efendi sistemi de?i?tirdik daha ?ok pozisyona giriyoruz diyorda. .Mersin ma??nda iki pozisyon iki gol..ts ma?inda iki pozisyon iki gol ee daha ne olsun..
                        G?rece?iz fb yi Ba?ak?ehir ve Gen?lerbirli?i ma??nda. .Eli aya?? d?zg?n tak?m olunca bakal?m Volkan efendi o slalomlari yapabilecek mi?

Olaylar?n olmasi kesinlikle bize yarad?. .Neden derseniz. .
                        Aziz ge?en hafta bas?n toplant?s? yaparak tak?mindaki baskiyi kendi uzerine ald? .
                        Ts bu olaylar? ??kararak olas? fb ?i?irlmesi ve bizim tak?m ?zerindeki baskiyi azalt?. .?imdi herkes olaylar? konu?uyor kimse bizim puan kayb?n? ve fb nin 4 gollu galibiyetini konu?muyor..
                        ?lahi adalet i?te Aziz bi hesap yapt? tuttu ama ba?ka bi hesap onun hesab?n? bozdu. ..
                        Kesinlikle
                        tespit ?ok do?ru.
                        ama hami ne yapmaya ?al??t? onu da anlamad?m ak?am.
                        salih dursun tercihi???
                        ?ift forvet???
                        bosingwa-aykut-douglas-musa nizam geri d?rtl?s?
                        ?nlerinde okay ve ayta? kara
                        onlar?n ?n?nde g?ray-mehmet ekici-?zer
                        ilerde muhammet ya da cardozo
                        bu ?ekilde ??ksa orta sahay? kitlerdi.
                        ad?m gibi eminim berabere biterdi bu ma?.
                        ama s?k?nt? de?il.
                        kayseriyi de cimbomu da yenece?iz.
                        bu iki haftada fener 4 puan al?r. ba?ak?ehir berabere kal?r.
                        osmanl? ma?? final ma?? olur.

Yorum Yap

Kendimizi kandirmayalim lutfen. Fenerbahce'yi kendimiz havaya soktuk. El birligi ile gel kardesim sende sampiyonluga ortak ol dedik. Artik bir tane beraberlik hakkimiz kaldi... yenilirsek tumden knock out. Defansa guvenemiyorum, ama yinede bir umut iste... 4 maci da yenecegiz diyorum icimden. Kayseri macini bir sekilde aliriz... GS maci cok kritik. Orada berabere kalirsak, Osmanli ve Konya'yi her turlu yener sampiyon oluruz.

Yorum Yap

Hem biz hem ?ikeciler kazan?r..
                            Burda ?nemli olan bence Sivas'?n da seri yapmas? ki son hafta final ma?? olabilir fener'e kar?? ..Osmanl? da puan kayb? ya?as?n diyecem ama yenerse belediye de puan almas? gerekir fenerden.. ?ok kar???k hesaplar.. En temizi bizim her ma?? yenip ?ampiyon olmam?z

Her Hafta Bir Harf --> ? A M P

Yorum Yap

Bu futbolcular? ?i?ekle falan kar??lamay?n bunlar? tokatlay?n. Bunlar ondan anlarlar.

Yorum Yap

Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Herhangi bir hakemin kar??s?na dikilip, yumruk atsa, belki takdir ederdim.

Arkadan sald?rmak ?ok kahpece.
                                Be?ikta?'?n arkas?ndan bu kahpeler ne oyunlar ?eviriyor. T?rk futbolunu kravatl?lar de?il atk?l?lar kurtaracak. Arkas?n? ?n?n? bilmem sald?r?y? yapan eleman bu sene trabzonsporu adeta mafeden hakemlere kar?? bir tepkiydi yerinede ula?t? bu tepki.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X