Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Adem efendi oynuyor mu ?

Yorum Yap

R?za efendi hedeflerin nas?l gidiyor. Yoksa Be?ikta? ma??nda hedeflerin tamamland? m?. Zira yine sald?n

Yorum Yap

Fb 2-0 kazan?r bug?n.

Yorum Yap

1-bu koita gibi kazmalar? nereden toplay?p ?lkeye getiriyorlar ?
          2-r?za in?allah ?al??t?racak tak?m bulamazs?n. bize niye yatmad?n demiyor sana kimse, bize kar?? k?pek gibi oynatt???n tak?m?n di?er ma?larda nerede ?

Yorum Yap

trabzon ?yle k?t? bir tak?m ki , sivas mersin eski?ehire dua etsin ki ?ok k?t? ba?lad?lar lige. yoksa d??me ihtimali bir hayli y?ksekti.

3 puan al?r fb bug?n. 1461 ??ksa bi ihtimal berabere kal?r ama ts imkans?z.

Yorum Yap

1-1 oldu yine kazanamayacaklar

Yorum Yap

pa?a att?

Yorum Yap

Yanliz su gsyide yenemezsek alay?n? falakaya yat?rmak laz?m ma?? izlemiyorum mackolikteki canl? anlat?mdan takip ediyorum bilen bilir tehlikeli atak say?lar? 3 e 20 mk...

Yorum Yap

Ts bug?n kazanacak ben ?ok rahat?m

Emre ?akmak

Yorum Yap

Sanki R?za ?al?mbay ??kt? sahaya da o m?cadele etti. O Adem ve t?revleri k?pek gibi m?cadele ettiler.

R?za hoca g?sterebilece?i en k?t? performans? g?sterdi ki bu bizim i?in iyiydi, Sol a??ktaki etkili adam? ??kard?, k?pek gibi oynayan Adem'i oyundan ??kard? falan.

Yorum Yap

E?er bu dengesiz trabzon taraftar? sahaya dal?p tak?m?n?n 3-0 h?kmen yenilgi almas?na neden olmazsa ben 1-1 lik bir skor bekliyorum in?aallah.

Yorum Yap

s?per lig ve ptt de ki 35 tak?mdan fenerden puan alma ihtimali en d???k tak?m trabzon

Yorum Yap

bizim bi ara ibb tak?nt?m?z vard? ?u aralar akhisar oldu ger?ide ts nin de fb tak?nt?s? var. kazand??? ma? hat?rlam?yorum son y?llarda. belki 10 y?lda 1 2 dir. helede bu sene bal tak?mlar? seviyesinde olduklar?ndan puan filan ??kmaz ordan.

Yorum Yap

Ay?p ?u R?za i?in s?ylenenler bi?ey demiyeyim diyorum ama o d?nemlerden bihaber insanlar Nouma y? q7 yi dembabay? ilahla?t?r?p R?za'ya Metin'e laf sokma yar???ndalar. Art?k baz? taraftar grubunu hakikaten tan?yam?yorum, eski efsanelerimize hakaretler, adam a?l?yor diye laf sokanlar, gitsin ba?ka yerde a?las?n diyebilenler, ele?tiri ve hakaret aras?ndaki fark? bilemeyen insanlar?n say?s? g?n ge?tik?e art?yor maalesef

Yorum Yap

?u an ligin en k?t? 2 tak?m?n? sorsan?z biri gs biri ts abartm?yorum ?yle yani

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X