Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Erkan Inan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Caner, G?khan, Mehmet yani 3'?de ayn? anda gelmesin diye d???n?yorum..
    Bende aynen ?yle d???n?yorum. G?khan fb de caner gs de topal ts de olsayd? ???n? birden isterdim. Ama grupla?ma riskine girmeye de?mez bence.
    g?khan ile topal? alal?m yeter canere gerek yok

Yorum Yap

Aslı Mehmet Mans?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Erkan Inan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Caner, G?khan, Mehmet yani 3'?de ayn? anda gelmesin diye d???n?yorum..
      Bende aynen ?yle d???n?yorum. G?khan fb de caner gs de topal ts de olsayd? ???n? birden isterdim. Ama grupla?ma riskine girmeye de?mez bence.
      g?khan ile topal? alal?m yeter canere gerek yok
      S?per ligden bi tak?m kursam, her mevkiden bir oyuncu al deseler

Muslera kale
      Caner defans
      Atiba orta saha
      Gomez forvet derim.

Yorum Yap

Caner ile G?khan gelsin. Ortaya adam bulunur.

Yorum Yap

fark? 8 puanda b?rakaca??m?z hafta olsun

Yorum Yap

F?rat G?nayer ve Atakan Kurt ortak periscope yay?n? yapt?lar bug?n. Atakan Mehmet,G?khan ve Canerden birinin ?imdiden bitti?ini i?in sadece imzaya kald???n? s?yledi.

Yorum Yap

Aslı Ozgun Keskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              F?rat G?nayer ve Atakan Kurt ortak periscope yay?n? yapt?lar bug?n. Atakan Mehmet,G?khan ve Canerden birinin ?imdiden bitti?ini i?in sadece imzaya kald???n? s?yledi.
              g?khan m? caner mi acaba muhtemelen bi arpa boyu canerdir o isim

Yorum Yap

Caner ile G?khan G?n?l gelsin yeter Topal olmasada olur.

Ama ben zannetmiyorum ?zellikle G?khan G?n?l gelmez diye d???n?yorum.

Ama Caner gelebilir.

Yorum Yap

Fb nin bug?n y?pranmas? ?ok ?nemli. .Hatta ??yle bi ka? oyuncusu cezal? duruma d??se ne iyi olur..

Yorum Yap

Haydi Trabzon, sen 2010-2011 Lig ?ampiyonusun

Yorum Yap

g?khan ?n ?ok ciddi sakatl?k problemleri var bence.
                      ya?? da ilerledi?i i?in daha ?ok ortaya ??kacakt?r.
                      caner de sanki karakter problemi var gibi.
                      arada topla kar???k tekme atmalar falan var. pepe nin bir t?k alt? gibi.
                      bizde yapamaz onlar? sezonu 5 k?rm?z?yla tamamlar.
                      topal a bi?ey diyemem.iyi transfer olur.

Yorum Yap

fener trabzona tak?l?r.
                        konya ma??na nas?l ??kacaklar bilmiyorum yedek a??rl?kl? ??karlarsa bi?ey olmaz
                        ama as kadroyla ??karlarsa trabzonda son 20-25 dk biterler.
                        1-1 biter diye d???n?yorum.

Yorum Yap

Ligin ortalar?nda rakiplerin ma?lar?n? dikkatle ve heyecanla takip ederdim fark a??ls?n veya gerideysek fark kapans?n diye, ancak ?imdi her?ey bizim elimizde biz kazand???m?z s?rece zaten fenerin kazanma ?ans? yok.

Yorum Yap

beyler yardiminiza ihtiyacim var

fenere karsi yaptigim totemleri bilenleriniz vardir, iddia'da sansizligimi bilenler de vardir
                            malumunuz 3 mac ust uste canlidan oynayarak tek mactan fenere hep 50 euro bastim ucunde de kazanamadilar.
                            simdi sansizligimin zirvesindeyken, (d?n sheffield wednesday galibiyetine oynadim, 4 toplari direkten dondu ve kuponum yatti) Trabzon - Fenerbahce macina 1,60 dan Fener galibiyeti oynamak istemiyorum ama pazar gunu isim oldugu icin canlidan da oynayamayacagim.
                            tek mac yerine 6 orandan Fenerbahce sampiyonluguna mi oynasam diye dusunuyorum.. malumunuz her mac 50 50 50 cebimiz delindi
                            not: bu sene 90 dakika izledigim fener maclari; BJK 3 - 2 FB, ANT 4 - 2 FB, BS 0 - 0 FB,FB 2 - 0 BJK, FB 0 - 0 OSM, KON 2 - 1 FB,GS 0 - 0 FB

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              beyler yardiminiza ihtiyacim var

fenere karsi yaptigim totemleri bilenleriniz vardir, iddia'da sansizligimi bilenler de vardir
                              malumunuz 3 mac ust uste canlidan oynayarak tek mactan fenere hep 50 euro bastim ucunde de kazanamadilar.
                              simdi sansizligimin zirvesindeyken, (d?n sheffield wednesday galibiyetine oynadim, 4 toplari direkten dondu ve kuponum yatti) Trabzon - Fenerbahce macina 1,60 dan Fener galibiyeti oynamak istemiyorum ama pazar gunu isim oldugu icin canlidan da oynayamayacagim.
                              tek mac yerine 6 orandan Fenerbahce sampiyonluguna mi oynasam diye dusunuyorum.. malumunuz her mac 50 50 50 cebimiz delindi
                              not: bu sene 90 dakika izledigim fener maclari; BJK 3 - 2 FB, ANT 4 - 2 FB, BS 0 - 0 FB,FB 2 - 0 BJK, FB 0 - 0 OSM, KON 2 - 1 FB,GS 0 - 0 FB

Aman kimsenin yan?nda anlatma, neme laz?m, Fenerlinin kula??na gider seni ortadan kald?rmaya ?al???rlar falan Sen bize laz?ms?n

?anss?zl?kta zirveyi payla??yoruz

Yorum Yap

[MENTION=7475]Yi?it Gelir[/MENTION] suan konya-fb macina bakiyorum, fenerin maclarinda normalde 3 totem yapiyordum (?ld?r?c? oluyor ) bugunluk 1e indirdim bakalim sonuc ne olacak, ts maci icin de totemim eksik olacak.. Fayda etmezse uclu toteme devam

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X