Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ts sakin kalmal? yoksa i?i zor

Yorum Yap

Aslı Yildiray Kalay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Metin Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Iki beraberlik kredimizi son 3 haftaya saklamaliyiz.
      Akhisar ve Kayseri'yi vurduk mu bu is bitecek Allah'in izniyle.
      Akhisar'in sahasi hakkinda bilgi sahibi olan var mi, iyilestirme cabalari var mi acaba? Patates sahada bize beraberlik yaziyorum.
      Akhisar sahas?n? d?zeltti,tarla g?r?n?m?den bi?ey kalmad?

Her daim Be?ikta?...
      Sagoolasin, Yildiray Ustad!

Yorum Yap

febe ye bak?nca bizim son iki sezonumuzu g?r?yorum ite kaka giden bir sampiyonluk mucadelesi zorla kazan?p zirveye tutunma cabas? ve s?rekli acaba rakibimiz puan kaybeder mi diye umut etme bence ligi sivas mac?nda bitirdik ts/genclerbirligi/ibb/gantep/sivas ?u 5 mactan ta? ?atlas?n 3 ?n? kazabilirler o da biz puan kaybedersek biz puan kaybetmezsek konya 2. olur ts ile falanda i?imiz yok biz kalan 5 ma?ta 11 puan yapamayacaksak zaten febe olsun sampiyon

Yorum Yap

Her ?ey bizim Akhisar ? yenmemize ba?l?..E?er yenersek,Ts ma?? ?ok rahat al?r..Olas? puan kayb?nda fb sonuna kadar zorlamaya ?al???r..Ger?i orada da Volkan ?en'i durdurabilirse olay %50 biter..

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            trabzonun fb den puan almas? gs nin fb den puan almas?ndan ?ok ?ok daha zor. gs mucizevi bir i? becerdi ama ayn? mucize daha fazlas?yla ikinci kez olur mu sanmam... ?u an ne oynad??? belli olmayan iki tak?m gs-ts
            Malum senede ?ikeyle ?ampiyonluklar? ?al?nd??? i?in bu ma?a farkl? bir havada ??k?cakt?r trabzon. Onlarda feneri ?ampiyon yapmamak i?in taraftar?n?n deste?iyle ma?a as?lacaklard?r.

Yorum Yap

ts bir puan alacak in?ALLAH ...

Yorum Yap

Aslı Olcay Bayta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                trabzonun fb den puan almas? gs nin fb den puan almas?ndan ?ok ?ok daha zor. gs mucizevi bir i? becerdi ama ayn? mucize daha fazlas?yla ikinci kez olur mu sanmam... ?u an ne oynad??? belli olmayan iki tak?m gs-ts
                Malum senede ?ikeyle ?ampiyonluklar? ?al?nd??? i?in bu ma?a farkl? bir havada ??k?cakt?r trabzon. Onlarda feneri ?ampiyon yapmamak i?in taraftar?n?n deste?iyle ma?a as?lacaklard?r.
                bunlar?n hepsi do?ru da i?te ts ne kadar bilenirse bilensin ?ok zay?f oldu?undan bir ?ey ??kartamaz. Osmanl? konya falan bunlar?n yan?nda bildi?in g??l? tak?m gs de bilendi ama o kadar ?ansl? olmasalar 3-4 yerlerdi birde muslera fark? ts de o da yok bizim ikinci yar? oynad???m?z en kolay ma?t? benim hat?rlad???m. fb i?in de ?yle olacak gibi geliyor bana. bence biz ba?ka ma?lara odaklanal?m sonra ?ok s?veriz ts ye satt?lar diye ))

Yorum Yap

biz akhisar? yenersek fb kaybeder, kepenkler iner, kaos ba?lar. bu seferki kaos ?yle b?yle olmaz 250 milyon tllik transferlerin kaosu olur. tozu dumana kar???r.
                  bunu biliyor ve korkuyorlar. ve her?ey bizim elimizde.

Yorum Yap

Aslı Olcay Bayta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    bunlar?n hepsi do?ru da i?te ts ne kadar bilenirse bilensin ?ok zay?f oldu?undan bir ?ey ??kartamaz. Osmanl? konya falan bunlar?n yan?nda bildi?in g??l? tak?m gs de bilendi ama o kadar ?ansl? olmasalar 3-4 yerlerdi birde muslera fark? ts de o da yok bizim ikinci yar? oynad???m?z en kolay ma?t? benim hat?rlad???m. fb i?in de ?yle olacak gibi geliyor bana. bence biz ba?ka ma?lara odaklanal?m sonra ?ok s?veriz ts ye satt?lar diye ))
                    Ben trabzonun zay?f oldu?una inanm?yorum abi. Bu sene hakemler resmen katlettiler trabzonu. Keza Marko marin , Mehmet Ekici , Erkan Zengin kaliteli ayaklar feneri avlayabilicek oyuncular. Taraftar?n h?rs? futbolcularada yans?yacakt?r. Fener kesinlikle puan kaybedicek yaz?yorum buraya ma?tan sonra konu?uruz abim sayg?lar

Yorum Yap

Ilk golu atan alir maci olacak.
                      Ts'nin kazanmasi cok zor ama cogu zaman yaptiklari gibi Fb maclarini 0-0 a kitlemeyi iyi beceriyolar.
                      Biz yenemesek de bunlar kazanmasin yeter.

Yorum Yap

Ben fenerin tek puan kaybedecegi mac olarak bu maci goruyorum.
                        Digerlerinin hepsini alirlar. Birtek gencler biraz zorlar onda da kritik oyunculari selcugu baglarlar.

Bizim akhisardan 3 cikarmamiz halinde ; cokuntu yasarlar. Daha fazla kayip gelebilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

trabzon yar?m puan alsa lig biter o kadar netim

Yorum Yap

Fenevin bu ma?tan zorlanmadan kazanaca??n? d???n?yorum
                            rakibe bakmayaca??z ma?lar?m?z rakipten ?nce oyna sok strese bak i?ine

Yorum Yap

Trabzonspor da en az Galatasaray kadar kotu bir halde. fb sansa bala berabere bitirdi, gol atamadi ama bu macta gol bulacaklarini dusunuyorum. Trabzonspor dan acikcasi bir beklentim yok.

Yorum Yap

Trabzon ?ok k?t? ama fenerde k?t..O yzden beraberlik kokan bir ma?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X