Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Kamil Ta?k?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Diego'yu neden ?sl?kl?yor bunlar
    Ertelenen derbi de g?khan g?n?lle tart??t??? i?in.. Bi nevi taraftar g?khan g?n?l'e sahip ??k?yorlar. O y?zden yuhalama ve ?sl?k var diegoya
    O da var tabii de bunlar esas Diego'nun yeni Alex'leri olaca??n? zannediyorlard?.Ondan hayalk?r?kl???n?n yaratt??? sinir de var.Satt?klar? formalar?n yar?s? Diego formas?yd? adam?n geldi?i sene.

Yorum Yap

Bunlar ?ampiyon falan olamaz, taraftar? bile inanm?yor ki stad? bile doldurmuyorlar...

Yorum Yap

Y?netim istifa diyorlar vay Paval?... :-)

C6903 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bunlar bitmi?. Haftaya Akhisar'? da kay?ps?z ge?ersek Trabzon ma?? k?bus olur bunlara...
          En son düzenleyen Can Ayten; 17-04-2016, 21:55. Sebep: ?mla

Yorum Yap

Bu Fener'in deplasmanda Trabzon'u yenme ihtimali y?zde 10 bile de?il.Akhisar'? yenelim, i?i bitirelim.Fazla da uzatmaya gerek yok art?k.

Yorum Yap

?erefini sevdi?im borsas? akhisar'a y?r?d? sahada resmen. Adi herifler potaya soktu tekrar akhisar?.
              An itibariyle akhisar ma?? sezonun en ?nemli ma?? art?k. Kazan rakibinin t?m moral lojisti?ini ??kert...Arkas?ndan kendileri da??lacak zaten...
              ?ampiyonluk i?in SALDIR KARAKARTAL!!!

Yorum Yap

Haftaya akhisar'? yenelim kazas?z belas?z. ?ok de?i?ik ?eyler konu?abiliriz. Bu i? b?y?k ?l??de bitebilir.

Yorum Yap

Tam kaos ortam?nda en iyi rakiple oynad? bu hafta Osmanl? Gen?lerbirligi Bursa gibi tak?mlarla oynasayd? daha farkl? olurdu i?te b?yle ball? tak?ma kar?? ?ampiyonluga gidiyoruz

Yorum Yap

Bizim macta Juventus gibi savunma yapan Mersin, bu macta mala bagladi. Umit Ozat guzel satti, genc cocugu iyi harcadi Fb'si icin.
                    Kayseri'nin kazanmasiyla Sivas'in kumede kalma umudu kalmadi gibi bir sey, fark 5 oldugu icin Sivas son haftaya kadar cok buyuk ihtimal dusmus olur.
                    Son haftaya kalirsa bu is, Fb pilot takimi, sike kardesi sayesinde sampiyon olur.
                    Benim bildigim Besiktas bu hafta Akhisar'a yenilir, fark 2 ye duser. Fb ve fenerasyon bu buyuk firsati geri cevirmeyip Trabzon'da haksiz penaltiyla ya da tartismali bir golle kazanir.
                    Sezonun maci arkadas bu Akhisar, gecen sene yenilip orda vermistik sampiyonlugu.
                    Puan kaybedecekleri 2 mac kaldi, Ts ve Basaksehir, puan farki duserse Genclerbirligi'ni dove dove alirlar maci.
                    Akhisar macinda beraberlige fitim, yeter ki Fb, Trabzon'da kazanmasin.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Tam kaos ortam?nda en iyi rakiple oynad? bu hafta Osmanl? Gen?lerbirligi Bursa gibi tak?mlarla oynasayd? daha farkl? olurdu i?te b?yle ball? tak?ma kar?? ?ampiyonluga gidiyoruz
                      Ben tam kadro Mersin'e bile raz?yd?m. Mersin bize ??kt?klar? gibi ma?a ??ksa sittin sene yenemezlerdi.Mersin bize de eksik kadro ile geldi ama o g?n kar ya?d?. Bu sene her?eyle m?cadele ettik zaten. Allah izin verirse ?ok anlaml? bir ?ampiyonluk olacak.

Yorum Yap

S

305kd - 17.04.2016 21:03

Sezonun ihalesi Diego ya ??km??... 18 y?ld?r Diego y?z?nden gidiyor ?ampiyonluklar... kad?k?y seyircisi (taraftar de?il) beyin yoksunu bir topluluk... bu kadar tek hucreliyi bir araya toplamak da maharet

Antu dan. Kendini bilmek guzel
                        En son düzenleyen Sercan Hor; 17-04-2016, 22:18. Sebep: Imla

Yorum Yap

Sivas ba?l???na da yazd?m buraya da yazay?m.
                          R?dvan da "Fenerbah?e bir futbol kl?b? de?il,spor kl?b?d?r" goygoyuna ba?lam??.
                          ?u son 1,5 ayda basketbolun kurallar?n? bile bilmeyen Fenerli basketbol a??klar? t?rerse etraf?n?zda ?a??rmay?n.He he deyin ge?in.

Yorum Yap

Adamlar 4 att?, ben ?ok t?rst?m.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Yasar Goynuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Adamlar 4 att?, ben ?ok t?rst?m.
                              Beni Persie'nin u?an kafas? tedirgin etti ?nceleri top ta? ?izgisine do?ru giderdi ?imdi auta yava? yava? g?nyesi d?zeliyor.

https://twitter.com/vatskenayduu/sta...033024?lang=tr

Yorum Yap

?ok b?y?k avantaj?m?z da yok. Sadece avantaj?m?z var. Akhisar ma?? ?ok ?nemli.

TS ma?? s?k?nt?l? onlar?n. Haftaya 7 puan farka ??karsa i?te o zaman ?AMP? diyebiliriz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X