Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aman aman

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Gs yemek icin herseyi deniyor

Yorum Yap

Donk konusunda Allah bizi korudu... Basindan beri bu Donk'un berbat bir adam oldugunu dusunuyordum... Yanilmadigim icin mutluyum...

Yorum Yap

Gonya ma??na benziyor bu ma? ta. Allah sonunu da benzetsin.

Yorum Yap

Donk tam bir mal

Yorum Yap

Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Donk konusunda Allah bizi korudu... Basindan beri bu Donk'un berbat bir adam oldugunu dusunuyordum... Yanilmadigim icin mutluyum...
              Ben bize olur diodum sezon basi

Yorum Yap

Bakin beyler LigtV nasilda ofsayt pozsiyonunu defalarca ekrana getiriyor.. Needen? Cunku GS'liler telefonu kilitledi LIg TV'nin... Bunlar gucten anlar...

Yorum Yap

Senin Semih Kaya'yi sag bek yapan akademik bilgini yesinler hoca gibi, k?r m?s?n,herifin sol a???? y?r?yerek kar?? kar??ya kal?yor. Yarim sezonda girdikleri pozisyona bir macta girdi Fb, yazikalr olsun!
                  Fernandao bu geberik savunmaya karsi girerse 2 stoperi de alir kaleye girer.

Yorum Yap

volkan ile alper iti ??karsa bir ihtimal gs puan al?r yoksa zor

Yorum Yap

bu aleks ?ok ?akal bir adam. fb'nin iki pozisyonuna ofsayt kald?rd? ki akl? s?ra kendini temize ??kartmaya ?al???yor. yapacak bir ?eyler dur bakal?m...

Yorum Yap

?ki aciz tak?m?n kar??la?mas?. Sezonun en s?k?c? ma??

Yorum Yap

Aslı Hamit Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ipne galatasaray m? diyor bunlar [emoji38]

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk
                          Bende ?yle anlad?m..

Yorum Yap

Bu yasin neyin kafasini yasiyor

Yorum Yap

Abi ben gulmeye basladim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Ben bize olur diodum sezon basi
                                Yok ya cok gamzsiz ve agir bir oyuncu... Fakat bak Osmanlispor'lu Ndiaye'yi mutlaka almaliyiz Atibanin yedegine...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X