Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bug?n en b?y?k Gs'li kadar destekleyece?im Gs'yi bu ma? sonunda 5 ya da 6 puan fark?n kalmas? demek 4 galibiyet 2 beraberli?in bizi ?ampiyon yapmas? demek bunu unutmayal?m.

Yorum Yap

Arkadaslar heralde gs nin klup kulturunden bi haber. Gs nin cok ciddi ve yuksek oranda karismasi bizim icin ligdeko siralamanin haricinde gelecek namina cok vok kotu olur.

Bunlar ne zaman facia pozisyonuna dustuler ; pesi sira sezon cok iyi hamleler yaptilar.

Kesinlikle kor kuyunun dibini gormesinler. Ole dibe yakin uyusunlar.

Fener 5-6 atsin yorumlarinada inanamadim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Muhtemel 11 ler (ligtv)

GALATASARAY: Muslera, Semih Kaya, Jason Denayer, Hakan Balta, Olcan Ad?n, Ryan Donk, Sel?uk, Yasin, Emre, Sneijder, Podolski
        TEKN?K D?REKT?R: Jan Olde Riekerink

FENERBAH?E: Volkan Demirel, G?khan, Kjaer, Alves, Hasan Ali, Mehmet Topal, Josef de Souza, Volkan ?en, Nani, Diego, Robin van Persie
        TEKN?K D?REKT?R: Vitor Pereira

Yorum Yap

En ?ok g?vendi?im adam gs de ma? sonu ayn? foto?raf? g?rmek ?midiyle...

Yorum Yap

Be?ikta?'?n ba?ar?s? di?er tak?mlara duydu?umuz nefretten ?ok ?ok daha ?nemlidir. Puan kayb? ?ok ?nemli olacak bizim i?in. Sneijder oynarsa (sakat diyolard?) umudum var puan kaybi icin. Oynamazsa hic bilmiyorum ya ne forvet hatlar? var ne duzgun orta sahalar?.

Yorum Yap

gs nin bu futbolla beraberlik almas? bile ?ok zor

Yorum Yap

Gs 2 - Fb 0
                Podolski 1
                Sneijder 1

Yorum Yap

?n?allah el alt?ndan birbirleriyle anla?mam??lard?r...

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    fb'yi yenin, sonras?nda 6 ma??n hepsini kaybedin ve ligi olabilecek en k?t? yerde bitirin beyo?lu yosmalar?!
                    D???ncem ayn?; ama umudum yok, ne yalan s?yleyim!

Yorum Yap

Ne ?ok b?y?ltt?k bu feneri g?z?m?zde abi 2 haftad?r adamlar? osmanl? , konya ?n?ne gelen tokatl?yor. Rakibi ne kadar k?t?de olsa g.saray. Ve hangi ?sli kendi sahas?nda fenere yenilmek ister. Tahminim 2 - 1.

Yorum Yap

0-0 bitecek diye hissediyorum ama bakal?m.

Be?ikta? sportif ba?ar?s? her nefretimin ?n?ndedir.

?nce bu ma?tan puan ??kars?nlar sonra ne halleri varsa g?rs?nler.

Yorum Yap

Fb nin orani 1.90 dan 1.70 e dusmus. Gs nin orani 2.80 den 3.20 ye cikmis beraberlik oranida yukselmis.

Yorum Yap

Fb liler cok eminler galibiyetten.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

ikisinden de ?ylesine tiksiniyorum ki hi?birini desteklemek gelmiyor i?imden.
                              bizim lehimize ne gerekiyorsa o olsun. bol kavgal? it dala??na yak???r bir ma? bekliyorum.
                              gs umar?m fenerin yolunu a?mak gibi bir rezillik yapmaz. fener yenilirse psikolojik olarakta b?y?k ?l??de havlu atarlar.

Yorum Yap

Allah askina Fenerde fark yaratacak hele derbide fark yaratabilecek bi topcu var mi ? Bizim derbide Volkan la Alper yildizlasti ki tamamen bizim beceriksizligimiz. Ama Gs de en azindan Sneijder var ceza sahasi onunde seken bir topa bakar hersey.

Envoy? de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X