Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

muhabbet ku?umu be?ikta? demeye al??t?rm???m ku?un hatr?na la adam gibi oynay?n ?ampiyon olun

Yorum Yap

Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Ben bu vitora takt?m kafay? ya, bir pozisyonda Mehmet Topal? Konyasporlu futbolcu sakatlan?nca topu d??ar? att? diye f?r?alad?...Ulan insan ol biraz insan! 3 puan i?in her ?ey m?bah diye g?renlerden nefret ediyorum...
      Bu pozisyon i?in s?ylemiyorum yanl?? anlamay?n ama bende rakip zaman ge?irmek i?in yerde yat?yorken topu taca at?lmas?na deli oluyorum.

Yorum Yap

Ma? ?ncesi tahminin Konya 'n?n 2-0 galibiyetiydi..
        Tam d???nd???m gibi oldu..Konya ilk yar? 1 gol bulur ma? b?yle devam ederken 87 lerde bi tane daha atar 2-0 al?r diye tahmin ediyordum. .Fb nin gol? d???nda d???nd???m gibi oldu..

FB 1-1 yapt?ktan sonra kalkt?m kahveden.Yine sokak sokak dola?maya ba?lad?m. .Benimde ?zellikle fb maclarindaki totemim bu..Osmanl? Antep ve bu ma?ta i?e yarad?
        65.dk da kahvenin birinin yan?ndan ge?erken g?z ucuyla sokra bakt?m 1-1 di.
        2-1 den ?nce kahvenin birinden gol sesi geldi. .Biri yemiyor musun diyordu. .Me?er gs liymi? s?yleyen. .
        Ma? bittikten sonra ilk izledi?im kahveye d?nd?m. .
        Ne dualar ettim ne dualar Allah a ??k?r Allah y?z?m?z? bir kez daha g?ld?rd?. .
        Art?k Bursa ma??n? bi zahmet alal?m yani.
        Valla ruhsuz top oynay?p puan kaybetseler ,Diyarbak?r 'dan kalkar gelir o topculari sopalarim (i?in ?akas? tabi)
        Ama bu ma?i ne yapip edip almal?y?z.

Yorum Yap

Su okuzlerin forumuna bi bakayim dedim Oguzhan ve Sosa'yi cezali yapmislar. Oguzhanin 3 Sosanin 2 sarisi var

Yorum Yap

Aslı Ozgun Keskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Ben bu vitora takt?m kafay? ya, bir pozisyonda Mehmet Topal? Konyasporlu futbolcu sakatlan?nca topu d??ar? att? diye f?r?alad?...Ulan insan ol biraz insan! 3 puan i?in her ?ey m?bah diye g?renlerden nefret ediyorum...
            Bu pozisyon i?in s?ylemiyorum yanl?? anlamay?n ama bende rakip zaman ge?irmek i?in yerde yat?yorken topu taca at?lmas?na deli oluyorum.
            Zaman ge?irmekse niyeti zaten bir tekmede sen at ama daha ma? 1:0 d? ve ilk yar? bitmemi?ti bile...

Yorum Yap

o kalecinin yedi?i gol nedir allah a?k?na.

?aka gibi

Yorum Yap

Spor Toto S?per Lig 28. hafta

Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Ozgur Gultekin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Mehmet Sahin Gulel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?u angut a Nas?l gireriz ya ?ok keyifli olur okumak

Sent from my iPhone using Tapatalk
                google a "antu cep forum" yaz?nca a??l susam a??l.
                ne lanet bir forumlar? var. her ?n?ne gelen konu a?m??. ayn? ma? i?in 2 farkl? konu a??lm??. forum kurulu falan hak getire. ergenlerle dolu bir yere benziyor. forzan?n g?z?n? seveyim.
                Abi ?ooook e?leniyorum ?uan te?ekk?rler. B?t?n yorumlar? okudum neredeyse. Enteresan olarak hakeme su?lama ?ok az. Biz ayn? skoru alsak ilk gol?n offside oldu?u ?zerine ?ok yorum yapard?k. Adamlar lehlerine yap?lan hatalardan dolay? art?k hakemden ??phelenmiyorlar. Veya biz ?ok komplocuyuz.
                En son düzenleyen Mehmet Sahin Gulel; 10-04-2016, 02:36.

Yorum Yap

Ulan acayip moralim yerinde ya.durup durup seviniyorum,g?l?yorum.hi? yatas?m yok iyi mi

Yorum Yap

Kazanal?m art?k !!!!!!!! Bence bunlar daha gs ye de puan kaybedecek .

Yorum Yap

Fener uzatmalarda atar bence

Yorum Yap

Adam degil tam bir soytari... Sirk cambazi olacakken yanlislikla futbol antrenoru olmus. Isin en eglenceli tarafida sezon basinda eline verilen kadrodan sonra Turkiye ligini yunan ligi zannedip bol keseden vaadlerde bulunmasiydi. Zaman gectikce adami bir zavalliya cevirdi Anadolu takimlari. "Hucum yapacagiz, hep hucum yapacagiz, mutemadiye saldirip yakip yikacagiz" diyen Vitor ciktigi hucum seferlerinden dayak ustune dayak yiyince "yahu sizin ulkeniz de futbolu bilmiyorlar. Futbolu sadece hucum zannediyorsunuz, hucum etmek kolay ama aslolan saglam defanstir" noktasina kaymasi ise paha bicilemez bir donusum.

Yorum Yap

.
                          En son düzenleyen Onur Memi?o?lu; 10-04-2016, 11:17.

Yorum Yap

Aslı Serdar.Korkmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Fener uzatmalarda atar bence
                            ya?as?n forza totem.

Yorum Yap

yatamad?....

Yorum Yap

Mersin yeniliyor,haftaya fenerle ma?lar? var.Yenseler daha iyi olur diye d???n?yorum.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X