Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cucu senin sulaleni ben

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

ahaha oyunu durdurdu?u yere bak.. sizin allah belan?z? versin. hakem sadece kafa ?arp??mas?nda oyunu kesebilir. di?er sakatl?klarda rakip d??ar? atmazsa pozisyonu kesemezsin. sizin oynad???n?z tiyatronun amk

Yorum Yap

Aslı Ahmet Gunes tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Fener y?r?ye y?r?ye top oynuyor. Konya gram diren? g?stermiyor. Kas?mpa?an?n direncinin yar?s? olsa dahi fener alamazd? bu ma??. Seyircileri de fener alsa diye izlemeye gelmi? gibiler..
        osmanl?n?n direncinin yar?s? kas?mpa?an?nkinin ?eyre?i olsa yeter. S?k?nt?l? ma? dedik de anlatamad?k arkada?lara. 2016 y?l?nda ma?lubiyet g?rmeyen tak?m?n oynad??? topa bak hem de deplasman fakiri fener kar??s?nda

Yorum Yap

Aziz ?ike yapsa da vittor capsizi ile bu maci alamaz hahaha komedi...

Yorum Yap

Yaln?z fenerdeki rahatl??a bakarm?s?n?z normalde fener 1-1 ken b?yle mi olur ?

Yorum Yap

fenerde c?neyt ata?? b?y?meden kesti...

Yorum Yap

c?noya bak?n c?noya. yavum benim be. nas?lda yeti?tri savunmaya...

Yorum Yap

H?rs?z Alper Potuk giriyor C?neyt Potuk i?birli?i ve panalt?

Yorum Yap

Aslı Cem Mert Ayd?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Yaln?z fenerdeki rahatl??a bakarm?s?n?z normalde fener 1-1 ken b?yle mi olur ?
                    Aynen sampiyonluk gidiyor adamlar bitse de gitsek havasinda

Yorum Yap

bn kapattim dayanamiorum konya aykutta birakti biz stada odaklanalim sampiyonluk yalan

Yorum Yap

Aslı Ceyhun Kavrayici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        olm meha sen ne ayaks?n lan bug?n !!!
                        daha mac?n 20.dakikas?nda yazd?m b?y?k s?k?nt? var serfesizde

Yorum Yap

c?neyt yard?m ediyor konya ata?a ??km?yor kaleci kaleyi terk edip gol yiyor yine bi b.k yok fenerde. Avrupada bu rezil futbolla her ma? 5 ye emi ?ikebah?e

Yorum Yap

?ampiyonluk son ma?a kals?n bunlar bar?a kesilir bize.

Yorum Yap

Fenerde penalti cocugu oyuna giriyor

Yorum Yap

dakika 72 ?u s?ralar gol bekliyorum so?uttular ortam? haz?rlad?lar

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X