Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Biraz moral olsunn yensinler daha iyi

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Gs one gecti dk 88. Keske bu mactan da puan kaybetselerdi
      farketmez. golden sonra bile y?netim istifa diye ba??rd?lar. taraftar i?in seve seve oynamak zorundalar o g?n.

Yorum Yap

Muslera sen nas?l bi mals?n ya sen nas?l bi mals?n. Bu sene yedi?i 20. hatal? gol belki.

Yorum Yap

Muslera bile hata yapti ya

Yorum Yap

Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Gs one gecti dk 88. Keske bu mactan da puan kaybetselerdi
            farketmez. golden sonra bile y?netim istifa diye ba??rd?lar. taraftar i?in seve seve oynamak zorundalar o g?n.
            1-1 oldu

Yok ben bu aralar istatistige sardim gs bu maci alamazsa onumuzdeki mac 70% yenilmez diye hesapladim

Yorum Yap

bence fener ma??nda cenk oynas?n..

Yorum Yap

GS nin akl? varsa beraberlik i?in oynar yok ?a? kaza bir gol bulup da geri ?ekilirlerse 4 tane falan yerler )

Yorum Yap

Puan kaybetmeleri daha iyi oldu. Fb ma??nda daha h?rsl? oynarlar.

Yorum Yap

O?lum bunlar niye ma? kazanam?yor lan?

Ma? ba?? ?ne ge?er olmaz, ma? sonu ?ne ge?er olmaz

Yorum Yap

GS - Fener ma?i farkli bir atmosferde oynanir, o ma?ta Sel?uk-Sneijder ikilisi oynar en azindan puan alirlar bence. Bug?n Konyaspor son dakikaya kadar m?cadele ediyor g?z?kse bile "sanssiz" bir gol yerler, Fener 90 dakika ?st?ne yatar. Zaten gol mol olmazsa bu sefer C?no devreye girer penalti ?alinacak bir pozisyon bulur. Bir ka? sezon ?nceki Gen?lerbirligi ma?inda neredeyse "senin agzin kokuyo" diye penalti ?alacakti.

Yorum Yap

Bu sene ka??nc? ?oklar? bunlar?n ya adamlar ??ld?racaklar resmen Neyse bi i?e yararlar in?allah fener ma??nda ama zor gibi

Yorum Yap

Ben Gs nin kazanmas?n? istedim en az?ndan ?st s?ralar? zorlay?p Uefa'ya kat?lma ?anslar?n? ligde elde etmi? olurlard?.?imdi ellerinde kupa var ve Fb ile lig sizin kupa bizim al??veri?i yapmak isteyebilirler.O y?zden ben Gs nin kaybetmesine ?z?l?yorum a??k?as?

Yorum Yap

Fb sa?ma sapan bir galibiyet alacak bug?n, ayn? Akhisar ma?? gibi olacak. Gs'de puan alamaz. Allah yard?mc?m?z olsun.

Yorum Yap

Fb'de caner yok, tak?m?n enerjik adamlar?ndand?. Diego var ozan yok, konya in?allah orta sahada hakim olur ve puan kaybetmez. Ayr?ca nani de 11de, kendisi egoist. Bu ak?am fener in?allah puan kaybedecek bence

Yorum Yap

Konyan?n kadroyu be?enmedim Sol bekte Douglas yok Mehmet Uslu gibi vasat biri var
                                tak?m?n en golc?s? Bajic yok son 2 ma?t?r yedek kalan Rangelov oynuyor

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X