Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

G?k?ek civcivini ?zmez.

Yorum Yap

Sosyal medya ?zerinden Aykut Kocaman Konyaspor ve futbolcular ??genine m?thi? bask? kurulmas? laz?m hocalar? eski fbli c?mlesi ?zerinden inan?lmaz ?ekilde herg?n tt de olmal? tagler. Verelim co?kuyu ma?lup olmamak i?in sald?rs?nlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Ertan Sar?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Sosyal medya ?zerinden Aykut Kocaman Konyaspor ve futbolcular ??genine m?thi? bask? kurulmas? laz?m hocalar? eski fbli c?mlesi ?zerinden inan?lmaz ?ekilde herg?n tt de olmal? tagler. Verelim co?kuyu ma?lup olmamak i?in sald?rs?nlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk
        O olmuyor ama r?za hoca a??klama yapmak zorunda b?rak?l?yor. Fb alg?da bizden ?ok ?nde

Yorum Yap

?u an Lig Tv'de iki s?radan STSL tak?m?n?n ma?? var.

Yorum Yap

Ne gol atti herif.

Yorum Yap

Yanl?z gs ye ?yle bak?yorum b?yle bak?yorum ?evirip ?evirip tekrar bak?yorum fb yi yenebilmeleri i?in tek bir art? g?remiyorum maalesef. Tek ihtimal g?n?nde olan bir schneider d? oynamazsa e?er taraftarm?? derbiymi? falan hikaye handikap olur diye d???n?yorum...

Yorum Yap

gs, es es in kalesine gidemiyor. fb ma??nda hi? umutlanmamak laz?m

Yorum Yap

Fb ma??na kadar bir?ok eksi?i yeti?ir ve Sneijder bi ?ekilde oynat o ma?ta. Derbilerin havas? farkl?d?r, yenilmezler bence. TT Arena'da kolay derbi kaybetmiyorlar 6 y?lda Fener'e bi a??l?? ma??nda bir de S?per Final'de kaybettiler.

Yorum Yap

Gs'den umudu kesmeyin a?alar...
                    Fb'de Gs'de kendi sahasinda iyi performans+hakeme endeksli takimlar, disarda bu ikisinin her maci da potansiyel puan kaybi demek onumuzdeki senelerde.
                    Kendi saha ve seyircileri onunde Gs, Fb'ye yenilmez. Bize lazim olacak skor beraberlik, Gs kazanirsa bal kaymak olur.
                    Icerde sadece Osmanli'ya yenilmisler 11 macta, ne kadar kotu gitseler, bu Es Es maci 1-0 dan 1-5 de kaybetseler de haftaya kendi seyircisi onunde hirsli olacaklar, Sneijder yetisirse ben 1-1 gibi bir skor bekliyorum. Umarim forvet Umut degil Podolski olur haftaya.

Yorum Yap

bu linnesi ?ok istiyordum ama iyiki almam???z acaba topculu?umu bu kadar yoksa cincondam? k?t? g?z?k?yo anlamad?m...

Yorum Yap

Aslı Ozgur Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        bu linnesi ?ok istiyordum ama iyiki almam???z acaba topculu?umu bu kadar yoksa cincondam? k?t? g?z?k?yo anlamad?m...
                        M?thi? bi asist yapt? ?imdi

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          g?rd?m kapak oldu bana )

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            g?rd?m kapak oldu bana )
                            Esta?furullah abi asl?nda defansif olarak ?ok zay?f ama bindirmeleri ?ok ve bo? bindirmiyor ??k?nca g?r?yor 6 pas? bir ?ekilde. Bizim oyun sistemimizde h?cumda ?ok i? yapard? ama savunma baya kelek olurdu.

Yorum Yap

Es-Es 3 oldu.

Yorum Yap

vay be es ese bak sen

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X