Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Onu bunu bilmem ama ma? sonu Kayseri cephesinde ne y?netimden ne teknik kadrodan ne de oyunculardan hakem hakk?nda bir a??klama g?rmedim.
    G?ren duyan varsa payla?s?n. Biz bu ?ekilde puan alsak demediklerini b?rakmazlard?. Kad?k?yde rakiplere bu kadar ucuz ka??nc? k?rm?z? kart say?s?n? unuttum.
    Her ?eye herkese ra?men biz bu oyunu bozaca??z!

Yorum Yap

Aslı Ahmet Ayyildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Onu bunu bilmem ama ma? sonu Kayseri cephesinde ne y?netimden ne teknik kadrodan ne de oyunculardan hakem hakk?nda bir a??klama g?rmedim.
      G?ren duyan varsa payla?s?n. Biz bu ?ekilde puan alsak demediklerini b?rakmazlard?. Kad?k?yde rakiplere bu kadar ucuz ka??nc? k?rm?z? kart say?s?n? unuttum.
      Her ?eye herkese ra?men biz bu oyunu bozaca??z!
      Ankaradaki olaylar firat aydinusu kurtardi kayserililerde mecbur bisey diyemedi

SM-G900FQ cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ah be f?rat adamlar? her ma? ayan beyan koruyorsun bide ?st?ne hala Be?ikta?l? f?rat yak??t?rmas? yiyorsun.Hala daha hasta fenerlili?in ortaya ??km?yor,g??s?n? kabartarak fenerlili?ini kutlayam?yorsun bile.Senin yapt?klar?n? yap?pta hala Be?ikta?l? yak??t?rmas? yemen ?ok k?t? bir durum,ac?yorum resmen sana...

Yorum Yap

fenerbah?enin ?ocu?u f?rat ayd?nus.

Yorum Yap

Hakem olmasa d?nk? ma? 0 biterdi

Yorum Yap

Ya sakatl?klar bizi bulur.
              F?rat k?pe?i ?erefsizlik yapar bir ma?? katleder o da gider ter?r sald?r?s?nda hi? olur.
              Nas?l bir ?anst?r arkada? bu. Neden hep k?t?lere ?al???yor lan neden

Yorum Yap

Aziz efendi her sene bir tane Cem Papila buluyor. Bu senenin Cem Papila's?da F?rat Ayd?nus'tur. Rize ma??nda bu atamay? t?m nefesimizle protesto edecektik. Bu adam fenerin kadrolu hakemi dedik. Ama ne yazik ki bizim taraftar uyanam?yor...

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ah be f?rat adamlar? her ma? ayan beyan koruyorsun bide ?st?ne hala Be?ikta?l? f?rat yak??t?rmas? yiyorsun.Hala daha hasta fenerlili?in ortaya ??km?yor,g??s?n? kabartarak fenerlili?ini kutlayam?yorsun bile.Senin yapt?klar?n? yap?pta hala Be?ikta?l? yak??t?rmas? yemen ?ok k?t? bir durum,ac?yorum resmen sana...
                  Caner'e gosterdi?i karttan sonra fenerden it gibi korkuyor...

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Ya sakatl?klar bizi bulur.
                    F?rat k?pe?i ?erefsizlik yapar bir ma?? katleder o da gider ter?r sald?r?s?nda hi? olur.
                    Nas?l bir ?anst?r arkada? bu. Neden hep k?t?lere ?al???yor lan neden
                    Karde?im kalbinde k?t?l?k var ise her zaman bir bahanen vard?r olmasa da ?lkemizde bahane yaratmak i?in gerekli ortam her daim oluyor ne yaz?k ki.

Bug?n f?rat ??k?p dese d?n k?t? ma? y?nettim ama ma?tan ?nce sald?r? haberini ald?m akl?m orada kald? kendimi ma?a veremedim dese kahraman ilan edilir.

Hepimiz biliyorduk f?rat?n k?t? ma? y?netece?ini ama bu kadar?n? da beklemiyorduk galiba.

?pler bizim elimizde ama olanlar? g?rd?kten sonra da pek umudum yok a??kcas?.

Be?ikta? olarak maddi olarak g?c?n olacak, Be?ikta?l?y?m diyen zenginlerimiz ta??n alt?na elini koyacak ve biz havuzdan ??k?yoruz diyip ??kacaks?n belki o zaman bu d?zen bozulur.

Azizin en b?y?k kozu bu zaten ne zaman i?ler k?t? gitse havuzdan ??kar?m havuzu biz ayakta tutuyoruz diyor. En b?y?k geliri de naklen yay?n geliri olan anadolu kl?plerimiz ise bize farkl? fenere farkl? oynuyor, yay?nc? kurulu? ise taraf? zaten belli, hakemlerin maa?? bile havuzdan gelen para ile ?deniyor.

Birde hakemlerin ticari hayatlar? ve i? ba?lant?lar?n? inceleyen bir kurum olmas? gerek(hayal tabi bizim ?lkemizde) kim kim ile i? yap?yor gelirini nerden sa?l?yor ortaya ??kmas? laz?m.

Yorum Yap

Fener ma?inin ilk yarisini izlemedim fakat o ikinci sari karti veren ve ikinci yari t?m takdir haklarini istisnasiz Fener leyhine kullanan Firat katiksiz iyi insan evladidir.

Yorum Yap

Aslı Alper Esen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Fener ma?inin ilk yarisini izlemedim fakat o ikinci sari karti veren ve ikinci yari t?m takdir haklarini istisnasiz Fener leyhine kullanan Firat katiksiz iyi insan evladidir.
                        Benim ilgimi ceken konu ise Saha d??? hakeminin Firat i uyarmasi. Daha tac kullanilmadan oradaki hakem Firat a o cekismei isaret ediyor..

Yorum Yap

Yigit su basliklari sen ac artik

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Antalya'da Diego zeki ve Chico s?n?rda. Diego sar? kart g?rse ke?ke.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Fanatik Fenerbahce'li Ali Palabiyik hakem... Bu kisiler ayak kirsa sari vermez diye dusunuyorum.

Yorum Yap

Antalya 1-0 Bursa...

Sar? kart s?n?r?nda olanlar:

Diego angelo
                                Zeki y?ld?r?m
                                Yekta Kurtulu?

Diego g?rs?n gerisi fos

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X