Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

3-3 oldu saha kar??t? herkes sahada..

Yorum Yap

Edit: Pozisyonu izlemeden karar vard?m. Akhisar'? zerre sevmem ama burada Eski?ehir'in i?g?zarl??? var kimse kusura bakmas?n. Akhisar ata?a kalkarken hakem oyunu durduruyor. Hakem at???yla Akhisar yeniden oyuna ba?larken topu niye Eski?ehirspor'a versin ben onu anlamad?m.
      En son düzenleyen Ramazan Tülen; 13-03-2016, 17:37.

Yorum Yap

Akhisar in?allah bug?nden sonra belini dogrultamazsin amat?re kadar d??esin.

Yorum Yap

Emek h?rs?z? Akhisar

Yorum Yap

Kayseri teknik direkt?r de?i?tiyse zorlar.

Yorum Yap

Akhisar bu kadar ah alarak zor do?rultur belini. Herkes nas?l bir tak?m oldu?unu g?rd? yine Akhisar'?n

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Sosyal medya ?zerinden Cihat arslana ?yle y?klenelim ki T?rkiye'de ?al??amas?n birdaha

Yorum Yap

Ben izlemedim ma?? ne oldu tam olarak Akhisar ne yapt? arkadaslar

Yorum Yap

?ampiyonlu?a oynuyor sanki emek h?rs?zlar?

Yorum Yap

Cihat Arslan'?n gs ye gitmesi kesinle?ti bu hareketleriyle ki kan uyar.?ki tarafta emek h?rs?zl??? konusunda master yap?yor.

Yorum Yap

Hakem hava atisi yaparken eskisehirli oyuncu yoktu hakemin hatasi var.

Yorum Yap

Totemler totemler herkes Fener alir havas?da yine

Envoy? de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Enes Delebe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Sakatl?k oldu oyun durdu hakem at??? yapt? rakibe vermediler direk arapas? att?lar gol att?lar

Yorum Yap

Haydi gencler haydi deli Ibo

Yorum Yap

Aslı Ertan Sar?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Enes Delebe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Sakatl?k oldu oyun durdu hakem at??? yapt? rakibe vermediler direk arapas? att?lar gol att?lar

Okuduktan sonra etti?im k?fr? yaz?p no post yemeye gerek yok bunlar i?in, yaz?k oldu esese...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X