Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Biz de Akhisar'a gidece?iz ve bug?nk? kuzu Akhisar'?n nas?l da k?pek gibi bize bilenece?ini g?rece?iz..

Yorum Yap

Aslı Hamit Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Ali Tufan Soydan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Acaba Real taraftar? Barca kral kupas?nda tur atlay?nca veya ?.liginde finale kal?nca;

?yi oldu, ?imdi yorulacaklar, bu tempoyu kald?ramazlar falan diyor mudur?

veya kupadan elenmemiz iyi oldu, ?imdi konsantrasyonumuz tek yere y?neldi falan

Real ile Barca kadrolar?n? kurarken ayn? paray? harcayabiliyor,bir mevkiye iki adam alabiliyor. Topal,Souza,Potuk,Ozan,Meireles,Diego. O?uzhan,Sosa,Atiba Veli sakat Tolgay sakat Necip. Hadi gidelim bu kadro ile ?? kulvarda.
      Real ve Barcan?n kadrosu inan?lmaz dar.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk
      Adamlarda M?nir oynuyor gol at?yor,?o?u ma?ta sergio'yu kullan?yor gidip Real ma??nda asist yap?yor,defansta pique veya mascherano olmas?n bartra,vermaelen,mathieu koyuyor s?r?tm?yor. Bizim iki stoperde sorun ??ks?n direk dev?irme adamlar ge?iyor.

Yorum Yap

Bi kere ?unu kabul edelim..Fb nin kadrosu her anlamda bizden iyi.Hem geni?lik hem ?e?itlilik hemde kalite olarak. .
        uzun zamand?r ilk defa alternatifli bi kadro kurduk dedim. .Ama Aziz ne yapip edip yine bizden daha iyi ve alternatifli kadro kurdu. .
        Her sezon kendimizi kandir?yoruz..Takim dar kadro veya yetersiz karodan ?ampiyonlugu kaybedince hemen hakeme vb.sebeplere ba?l?yoruz ?ampiyonlugun ka?mas?n?..
        Sen 14 oyuncuyla b?t?n sezonu hemde 3 kulvarda gitmeyi d???n?rsen bu hayalden ?teye ge?mez.
        Daha ?ncede yazdim tekrar yaz?yorum. .
        sezon ba??nda Fikret Orman lucas leiva yi almad??? i?in. .iyi ki almad?k Paramiz cebimizde kaldi bakin Necip ?ok iyi oynuyor dedi?ini bir t?rl? unutamam. .
        Fb nin o b?lgede meireles,Topal ve De souza varken s?rf sen almayasin diye gidip Ozan i aliyorsa sen ?ampiyon falan olamazs?n. .
        Statda stad deyip duruyor ba?kan. Sanki in?n? varken her sezon sampiyon oluyormu?uz gibi..
        tak?m 7 senedir ?ampiyon olmam?? ba?kan stada hasret bitecek diyor. Yaw ne stadi birak stadi falan.sen tak?m? bi ?ampiyon yaptir. .5 senen olacak s?f?r kupa ile gideceksin se?ime. .

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Bi kere ?unu kabul edelim..Fb nin kadrosu her anlamda bizden iyi.Hem geni?lik hem ?e?itlilik hemde kalite olarak. .
          uzun zamand?r ilk defa alternatifli bi kadro kurduk dedim. .Ama Aziz ne yapip edip yine bizden daha iyi ve alternatifli kadro kurdu. .
          Her sezon kendimizi kandir?yoruz..Takim dar kadro veya yetersiz karodan ?ampiyonlugu kaybedince hemen hakeme vb.sebeplere ba?l?yoruz ?ampiyonlugun ka?mas?n?..
          Sen 14 oyuncuyla b?t?n sezonu hemde 3 kulvarda gitmeyi d???n?rsen bu hayalden ?teye ge?mez.
          Daha ?ncede yazdim tekrar yaz?yorum. .
          sezon ba??nda Fikret Orman lucas leiva yi almad??? i?in. .iyi ki almad?k Paramiz cebimizde kaldi bakin Necip ?ok iyi oynuyor dedi?ini bir t?rl? unutamam. .
          Fb nin o b?lgede meireles,Topal ve De souza varken s?rf sen almayasin diye gidip Ozan i aliyorsa sen ?ampiyon falan olamazs?n. .
          Statda stad deyip duruyor ba?kan. Sanki in?n? varken her sezon sampiyon oluyormu?uz gibi..
          tak?m 7 senedir ?ampiyon olmam?? ba?kan stada hasret bitecek diyor. Yaw ne stadi birak stadi falan.sen tak?m? bi ?ampiyon yaptir. .5 senen olacak s?f?r kupa ile gideceksin se?ime. .
          fenerbah?e'de ge?en mehmet topal sakatt? kadlec'i koydular mecburen. bu mu geni? kadro. ortasaham?z fenerbah?e'den fersah fersah yetenekli ve iyi. en iyi kanat oyuncusu sende, en iyi ortasaha oyuncusu sende, en iyi forvet sende ama defans ve kale tam bir facia maalesef

Yorum Yap

Bu sezonun kilit adam? o?uzhan di o durdu tak?m durdu.
            Ha tekrardan toparlan?rsa ortak oluruz.
            Yok benden bu kadar derse 2. lik iyi bu defans ve kaleci durumuyla.

Yorum Yap

Abi ben futbolcu olsam, ajax ve arsenal g?rm??sem, bikere donan?m ve basics olarak zaten di?erlerine g?re ?ndeyim.

Ne yapmam gerekti?ini nas?l ?al??mam gerekti?ini bilirim.

Sonra eksiklerime bakar?m, h?z ve g??, h?zlanmasam da g??lenmeye bakar?m, kondisyonumu geli?tirim.. bu benim veli nimetim diye d???n?r?m. Be?ikta? gibi b?y?k bir tak?mda oynama ?ans? yakalad?m derim. Trib?nlere bakar?m, binler ad?m? hayk?r?yor. Sonra look at the tabela yapar?m, 1.'yiz.. tak?m?n beyni oldu?um i?in biraz daha fazla ?al???r?m, ?ampiyonlu?un a?aca?? kap?lar? d???n?r?m..

Ya da antrenman bitse de pompaya gitsem derim.

San?r?m o?uzhan, t?re, kerim'in durumu bu.

Hayallerimiz, bizim i?in "her ?ey" demek olan ?ey onlar i?in s?radan.. bu adama koyuyor.

Yorum Yap

Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Abi ben futbolcu olsam, ajax ve arsenal g?rm??sem, bikere donan?m ve basics olarak zaten di?erlerine g?re ?ndeyim.

Ne yapmam gerekti?ini nas?l ?al??mam gerekti?ini bilirim.

Sonra eksiklerime bakar?m, h?z ve g??, h?zlanmasam da g??lenmeye bakar?m, kondisyonumu geli?tirim.. bu benim veli nimetim diye d???n?r?m. Be?ikta? gibi b?y?k bir tak?mda oynama ?ans? yakalad?m derim. Trib?nlere bakar?m, binler ad?m? hayk?r?yor. Sonra look at the tabela yapar?m, 1.'yiz.. tak?m?n beyni oldu?um i?in biraz daha fazla ?al???r?m, ?ampiyonlu?un a?aca?? kap?lar? d???n?r?m..

Ya da antrenman bitse de pompaya gitsem derim.

San?r?m o?uzhan, t?re, kerim'in durumu bu.

Hayallerimiz, bizim i?in "her ?ey" demek olan ?ey onlar i?in s?radan.. bu adama koyuyor.
                Ne g?zel yazm??s?n karde?im...

Yorum Yap

Zaten bir iki oyuncumuzun haricinde hangisi bir?ey ba?arm???! G?ren de her sene ?ampiyon oluyoruz sanar..

?u pislikler bug?n puan b?rak?r diyordum ald?lar yine [emoji35]

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

Cihat hoca sanki kendi takimi kazanmis gibi agzi kulaklarindaydi basin toplantisinda. Siklet farki varmis falan filan. Ulan siklet farki Istanbulda yok muydu?

Yorum Yap

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Fb haftaya kimle oynuyor? Haftai?i uefa ma?? da var san?r?m...
                      i?erde ?nce braga sonra kayseri
                      Kayseri yenilir belki de fark yer ama k?pek gibi oynayacakt?r ??nk? d??me ihtimalleri artt?.

Yorum Yap

Aslı Ahmet G?rkan ?zl? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bu sezonun kilit adam? o?uzhan di o durdu tak?m durdu.
                        Ha tekrardan toparlan?rsa ortak oluruz.
                        Yok benden bu kadar derse 2. lik iyi bu defans ve kaleci durumuyla.

her sene ayn? muhabbet. tak?m?m?zdaki efendiler son haftalarda piyasada yok.
                        tecr?beli g?rm?? ge?irmi? disiplinli adamlar laz?m bize.
                        ?oluk ?ocukla buraya kadar. her sene bu sene art?k tecr?be kazand?lar ak?lland?lar diyoruz. sene sonu ?z?len a?layan biz.
                        cepleri doldurup tatile ka?anlar onlar.

Yorum Yap

Sener Ozbayrakli...

Ah be ah, bu adami alsaydik ne olurdu?

Yorum Yap

Fener ma?ini izlemedim ancak Gs oyunculari ikinci yari bayagi istekliydi. Sneijder, Yasin ve Olcan daki hirsi ben Olcay, T?re ve Sosa da g?remiyorum.

Yorum Yap

Edit

Yorum Yap

Aslı Celal Kaan Aytemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Sener Ozbayrakli...

Ah be ah, bu adami alsaydik ne olurdu?
                                ?ener ofansif olarak iyi de defans? k?t?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X