Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Alper Potuk,Umut Bulut gibi emek h?rs?zlar? varken biz hayatta ?ampiyon olamay?z
    D???n?n adamlar? 3'nc? yapmak i?in ne penalt?lar? ?al?yorlar bir de ?ampiyonlu?a oynad?klar?n? varsay?n

Allah belalar?n? versin

Yorum Yap

Aslı Murat Oztuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ah yaz?k Abdullah Avc?'ya ....yeni anlam?? geli?emeyece?imizi....
      Abdullah efendi bizim ma?ta verilmeyen 3 k?rm?z?y? a??klas?n ?nce. .bo? bo? konu?mas?n..

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Murat Oztuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ah yaz?k Abdullah Avc?'ya ....yeni anlam?? geli?emeyece?imizi....
        Abdullah efendi bizim ma?ta verilmeyen 3 k?rm?z?y? a??klas?n ?nce. .bo? bo? konu?mas?n..
        Ben de ayn?s?n? ifade etmeye ?al???yordum abi

Yorum Yap

Herkes ligde kimi di?ine g?re bulursa ona g?re konu?uyor. ?bb hemen her fener ma??nda do?ran?r avc?n?n bir g?n konu?tugunu g?rmedik. gs bug?n g??l? veya ?ampiyonlu?a oynuyor olsayd? veya kuvvetli bir teknik direkt?r?-y?netimi olsayd? yine konu?mazd? abdullah efendi.

Yorum Yap

Fb de Volkan ve Alper olmasa kessin puan kayb? derdim ama bu ikisi ?ok tehlikeli. .Alper in olmayan pozisyonlardan ald??? faul ve penalt?lar? d???nd?kce daha ?ok korkuyorum..
            umar?m bizim ma?ta ald??? faul hakemlere ders olmu?tur. .?yle kolay kolay faul vermezler. .

Yorum Yap

Off off akhisar le? 2 pas yapam?yor. Puan muan alamazlar...

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                hayrola Arda? ma?? kafanda m? oynuyorsun yoksa FM'de mi? ))

Yorum Yap

Alper kendini yerden yere atar simdi. Premier ligi izliyorum. Bir tane Alper yok bir tane Umut yok. T?rkiye'den giden Amrabat d?n kendini atar atmaz hakem yap??t?rd? sar? kart?. Bu hirsizlar kendini att?k?a ?d?llendiriliyor. Alper in?allah emek h?rs?zl??? yaparken baca??n k?r?lir...

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    salak ya kar?? kar??ya ka??rd?.atamayana atarlar farkl? al?r fener

Yorum Yap

Hadi Douglao ile Sami sakat anlad?k Merter ile Onur Ay?k neden rotasyona kurban gitmi??

Yorum Yap

Arakadaslar bug?n bize ekmek varmi sizce?

Yorum Yap

??in komik tarafi, fenerliler emek h?rs?zl??? yapan Burak'a k?z?yordu. ?imdi Umut'a k?z?yorlar. ?aka gibi memleket...

Yorum Yap

Arkada?lar hi? bo?una umuda kap?lmay?n bu Akhisar puan falan alamaz, tandemleri ?ok k?t? en az 3 farkl? kaybederler maalesef.

Yorum Yap

Bu mactan ekmek cikmaz. Bence bizde fenerde 4-5 maclik bir seri yakalayacak

Yorum Yap

Sampiyon ligin son 3 haftasinda belli olur

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X