Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ulan kimse nas?l kart cezal?s? olmad? ya Bursadan gram umudum yoktu kart koval?yodum ben

Yorum Yap

?u anda tamamen pazartesi gen?lere koyup ma? eksigimizle liderlik koltuguna ge?meye konsantre olmu? durumday?m

ha bide Ortam kateyi bekler dedim

Yorum Yap

Pazartesi gen?leri yen pazar fb yi yen vitor periera y? portekiz biletini al ma? ??k??? sabiha g?k?ene b?rak.

Yorum Yap

biz fbyi haftaya yenersek vitor kovulur mu acaba?

Yorum Yap

Aslı ?smail Ar? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Tarihin en b?y?k t?reni d?nd? bug?n Forzada

Sent from my iPhone using Tapatalk
            Sagsaglim bitirdik maci

Yorum Yap

Bursa kontradan atamadi ama olsun

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı ?smail Ar? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Tarihin en b?y?k t?reni d?nd? bug?n Forzada

Sagsaglim bitirdik maci

Bizim ma?larda ?l?p ?l?p dirildi?imiz yetmiyormu? gibi art?k rakiplerin ma?lar?nda da ?l?yoruz

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

Adamlar?n forumuna girdim futbol seviyesi s?f?r gitti ?ampiyonluk falan diyorlar haftaya ?akarsak bunlar hayatta d?Zelmez

Yorum Yap

?imdi s?ra bizde pazartesi ?lmek var susmak yok

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Hem totem hem de tespit olan yaz?m? yine yazay?m:

Fb'nin deplasmanda oynad??? her ma?ta puan kaybetmesi olduk?a muhtemeldir. Normal ?artlarda oynansa Bursa bu ma?? kazan?rd? ama "malum" ?artlarda oynanaca?? i?in fb 1 puan al?r. Bu ma? 2-2 biter.
                      Totem ve tespitimiz Antalya ma??ndan sonra bu ma?ta da i?e yarad?. Skoru tutturamad?k olsun.
                      Bursa gol yemek i?in azami gayret g?sterdi ama ba?aramad?. Bursal? ?amil defansta ?ok iyi direndi. 70. dakikada fbnin 22, bursan?n hi?biri kaleyi tutmayan 4 ?utu vard?...Netice olarak ma? eksi?iyle lider olma ?ans?m?z var. Psikoloji diye diye ebesinin psikolojisini g?rm??t?r Vitor efendi..

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        E hani sat?lm??t? ma? ?

?ftira atmak, zan alt?nda b?rakmak bu kadar kolay olmamal?.

maci izledinmi bilmiyorum ama Hosogai, Faty, Batalla ve Deniz Yilmaz her topu rakibin onune atti..
                        Feneri pozisyona sokanimi dersin, alan bosaltani mi dersin, Kontrada topu siddetli sekilde korner bayragina dogru yuvarlayani mi dersin.
                        bu mac 10 kez oynansa 8 kez 5-0 biterdi.. oyle bir mac oldu
                        macin adami bursanin kalecisi Harun Tekin.
                        bursanin 2 isabetli sutlari dakika 82. de 85 de 25/30 metreden Dzsudzsak'tan geldi.
                        saydigim 4 isim ozellikle kotu performanslari ile dikkat ceken isimler.
                        mesela Harun Tekin, Samil Cinaz, Aziz Behich, Tomas Sivok, Balazs Dzsudzsak ile Sercan Yildirim iyi oynadilar.

Mersin, Eskisehir ve Sivas bile boyle ezilmedi.
                        Fenere karsi Amed, bize karsi Sivas belediye bile boyle ezilmedi
                        adamlar resmen ust uste 2 pas yapamadilar.
                        eh rakip de aziz yildirim'in fenerbahcesi olunca suphelenmemek elde degil

Yorum Yap

Haftaya puan fark?n? 7 yapar?z,

Sonra stad a??l?r zaten...12-13 puan farkla ve 80 civar? gol ile ?ampiyon oluruz

Yorum Yap

Antu'ya g?re ?ampiyon olmu?uz ?uan

Yorum Yap

antu ?yeli?i olan varsa bizimle de payla?s?n )) mahrum kalmayal?m e?lenceden

Yorum Yap

ma??n hepsini izlemedim ama izledi?im kadar?yla bursan?n puan almas? mucize gibi bi?ey

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X