Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ya? olarakta b?y?k bir tak?m Mersin. Oyun temposunu ne kadar do?ru kullan?rsak o kadar g?zel olur fakat Tosic - Necip ikilisi beni korkutuyor Nakoulma kar??s?nda.

Yorum Yap

Sneijdere teklif goturelim

Yorum Yap

??nayderi ?in'e okuturlar 13'e falan

Yorum Yap

Sneijder bitmi? durumda. Kondisyonu o kadar yetersiz ki hakemle konu?maktan oyununa bakam?yor. Ve saha i?inde tek yapt??? ?ey ?ut ?ekmek. Sosa'dan ekstras? yok bu sezon.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hepten da??ld? yosmalar. Beter olsun.
            Biz as?l ilgilendiren Bursa'n?n haftaya Fener'e ?elme takmas? olacak. Bug?n fena oynamad?lar ama Gen?ler'in kazanmas? her hal?karda iyi oldu. Haftaya h?rsl? ??karlar. Gen?ler de rahatlar bizim ma??n ?ncesi

Yorum Yap

Aslı Ertan Sar?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Sneijder bitmi? durumda. Kondisyonu o kadar yetersiz ki hakemle konu?maktan oyununa bakam?yor. Ve saha i?inde tek yapt??? ?ey ?ut ?ekmek. Sosa'dan ekstras? yok bu sezon.

Sent from my iPhone using Tapatalk
              Adam?n boyle bi tak?mda extra motivasyon olmas?n? nas?l bekleyebilirizki?
              ?n?allah fb ye takarlar benim bu sezon tek beklentim ligde bu kendilerinden

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

S?per Lig 21. Hafta Ma?lar?

Denizli arkadan ?ampiyonlu?u kovalamak daha iyidir derken bir iki basamak daha gerileyip ?yle ?ampiyonlu?u kovalayaca??n? hi? d???nememi?tim

Yorum Yap

K.pa?ada bu sol bek ?i?i mi titi mi ne..fb bu adam? sat?n almam??sa ben bi?ey bilmiyorum..ma?a ba?lar ba?lamaz nas?l sert giriyor,adeta kart? ?a??r?yordu..ven veyselden ??pheliydim ama anlad?mki gs sa? bek fb sol bekleri sat?n al?yor..

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

Ne yalan s?yleyeyim ben ma??n son dakika 2 2 olmas?n? istedim. O moral bozuklu?u ile Mersin tamamen da??lacakt? ?imdi daha umutlular. Ayr?ca dikkatimi ?eken bir ?ey var fb nin oynayaca?? rakiplere o ma?tan ?nce bir seyler oluyor. Ts bize nas?l geldi onlara nas?l Mersin bizim ligin ilk ma??yd? adamlarla oynamadan once anrenmana ??kmad?lar ?imdi yine full moralle geliyorlar. Pa?a bize full kadro gelir onlar?n iki ma??ndada Eren oynamaz
                    Rize ma? oncesi kweuke sakatlan?r sa? bekte Sercan oynar.Gen?ler hocalar?n de?i?ti?i donemde oynarlar bize 4 galibiyet ile gelirler. En son Antalya sorunsuz ??kt? kar??lar?na olanlar? g?rd?k. (O ma? ?nceside hoca beyin kanamas? gecirdi ama o daha ?ok motive etti.)
                    E?er Serdar oynarsa ilk defa tam kadro bir deplasmana ??kacaklar bu sefer seyirci yok ama ?una eminim biraz iyi bir tak?m fbyi ha?amat eder.

Yorum Yap

Mersin-gs ma??n?n 2. yar?s?n? izledim. 10 ki?i kalm?? gs gibi orta s?n?f bir tak?mdan bile bask? yediler. Bu kadar k?t? gs bile neredeyse tek kale oynad? diyebilirim. Tek tehlikeli adamlar? nakulma y? tutarsak erteleme ma??nda ?ok rahat bir galibiyet alaca??m?z? d???n?yorum.

Yorum Yap

Diger takimlardam medet ummadan kendi isini kendin halledeceksin.

Yorum Yap

GS forumu, GS'li futbolcular? bir ?ark?yla anlat?n ba?l???ndan

Yorum Yap

O komidinin ?st?ndeki paray? al?n gidin bileklik al?n ?imdi. Onun bunun ?ocuklar? ?erefsiz evlatlar?. A?a??l?k karaktersiz yosmalar.

[emoji768]

Yorum Yap

Yar?n Antalya puan al?rsa,pazartesi Kayseri Ts'yi yenerse Ts 15.s?raya geriliyor.

Yorum Yap

Sadiku bizim macta oynayacak m? ? Ilk macta esame listesinde ad? yoktu ve simdi sar? kart cezal?s?. ?lk 18'de ayr?ca Serkan Balc? yoktu, Welligton yoktu. Wederson yedekti. Servet cezal?yd?. Konuyu bilen var m?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X