Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

%50 Fb % 40 Beraberlik %10 Kas?mpa?a

Yorum Yap

Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Ak?n Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      gitmi?ler yine b?lent y?ld?r?m? vermi?ler bu sar???nlar?n ma??na.hey Allah?m ya
      4 Ma?, 3 Galibiyet, 1 Beraberlikmi? Karnesi.

Yeminle Perreira'dan ba?ar?l?.

Yorum Yap

Arkadaslar iki g?nd?r forzaya g?remiyorum. .sadece bende mi sorun var. .

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Arkadaslar iki g?nd?r forzaya g?remiyorum. .sadece bende mi sorun var. .
          Hi? sorma abi ya ne bi?im server varsa anlamad?m iki g?nd?r bende giremedim..

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

B?lent Y?ld?r?m kadar b?y?k fenerli g?rmedim. D?n ak?am y?netti?i mac ile bunu resmen kan?tlad?. ?brahim Hac?osmano?lu bile bunu farketti bizim yonetim hala fark?nda de?il. Fener ma?lar?na verilmesi art?k midemi buland?r?yor. ?lk golde ki faulu vermeyen zihniyet kesinlikle art niyetlidir. 2 stopere an?nda sar? kart? yap??t?rd?. Neymi? dirsek atm??m??, ulan Bruno Alves denilen kasap her ma? 2-3 tane dirsek atarken nerdesiniz. Fenerin sampiyon yap?lmas? niye bu kadar ?nemli ey fenerasyon. D?nd?rdu??n?z dolaplar?n fark?nday?z. Bu sene hangi tak?ma seyircisiz oynama cezas? verdiniz de Bursaspor'a fener ma?? ?ncesi seyircisiz cezas? veriyorsunuz. Hani pasoligten sonra seyircisiz ma? olmayacakt?. Trib?n kapama da verilmedi. T?m stad? kapattin?z. Bursan?n ceza ald??? ma?? bizzat izledim. O ma?ta hi? bir ?ey yoktu. O ma??n raporunu yazan g?zlemciyi iyi ara?t?r?n. Bu kadar pislik i?inde futbol izliyoruz ya ne diyeyim. Bir ?ampiyonluk i?in tiyatro oynatanlar? Allaha havale ediyorum....

Yorum Yap

Bug?n Mersin'i test etme imkan?m?z olacak gs kar??s?nda. Varlar?n? yoklar?n? sonuna kadar verecekler, vermeleri laz?m ??nk?.

Bu arada ;
              Galatasaray'da Fernando Muslera, Sabri Sar?o?lu, Yasin ?ztekin, Olcan Ad?n ve Lukas Podolski, sar? kart ceza s?n?r?nda yer al?yor.

Yorum Yap

Fener ve kirmizilari penaltilari ile gelen galibiyet...kasimpasa hic birsey oynamadi..ama bunlar hic onemli degil basaksehir mersin gencler macindan 9 puan ciksin ozaman gorucem fenerlileri

SM-G900FQ cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

R?za ?al?mbay ?ok sevdi?im bir insan olmas?na ra?men bize kar?? oynatt??? futbolla fener e kar?? oynatt??? futbolu g?r?nce k?plere biniyorum.Fener'e kar?? 2 ma?ta da varl?k g?steremedi ama bize kar?? nas?l oynad?klar?n? g?rd?k.Bakal?m bizim ma?ta nas?l oynayacaklar?

Yorum Yap

Mersin ?syi tantuni yap?yor

Yorum Yap

Yosmalar?n yenmesi i?imize yarar, mersinin k?mede kalma umutlar? t?kenir. Yenerlerse diren?leri artacak

HUAWEI G7-L01 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Riza hocaya saygim sonsuz ama artik sevgim kalmadi.
                        Bizden baska herkese yatiyo takimi resmen. Bize oynattigi futbolu unutmdik

Yorum Yap

Arkada?lar iki g?nd? forzaya giremiyordum.Bu sorun sadece bende mi vardi ?

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Arkada?lar iki g?nd? forzaya giremiyordum.Bu aorun sorun sadece bende mi vardi ?
                            Genel bir sorundu abi.

Yorum Yap

gs nin yenilmesi iyi bu sene avrupaya gidemesinler. ceza zaten banko. 2 sene avrupaya gidememek bunlar? bitirir.

Yorum Yap

Mersin 'nin puan kaybetmesi laz?m. Hatta 1 puan bile almamali..gs den bi halt olmaz zaten..Mersin ma?? kazanip morallenirse..bizi zorlayabilirler. .

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X