Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

dinsizin hakk?ndan imans?z gelirin nizami bir ?rne?ini ya??yoruz ?uan,bunlar?n gerilimi bize yarar iki tak?mda toki arenaya gidicek adamlar bunlara a? k?pek gibi sald?rcak.

Yorum Yap

Liseli olamam?? kasabal? kul?b? : fener

Yorum Yap

Ben ?ahsen bizim Ba?kan'?n hakk?m?z? korumas?n? isterdim.?u azizenin s?ylediklerini gs ile ilgili Fikret orman?n s?ylemesini isterdim ama sanki b?yle daha iyi oldu bunlar birbirlerini yerken biz aradan s?yr?l?r gideriz.

Yorum Yap

kabul edelim g?ndem de?i?tirmek ba?ta olmak ?zere futbol d??? her pu.tlukta ?zerine yok azizin

Yorum Yap

Yiyin lan birbirinizi ete para vermeyin.
            Ama me?er arad???m?z ?i? et yiyen stoper aziz y?ld?r?mm?? [emoji23]

Yorum Yap

mahmut uslu : "ligde bir galibiyete 1 milyon y?z bin lira geliyor, kupadan 100 bin karde?im t?heaa"
              Ulan T?rkiye Kupas? bu T?rkiye. Sen kimsin t?heea m?heea k???ms?yorsun...

Yorum Yap

bizim ba?kan da ??kt? "Bir kurdun arkas?ndan 40 k?pek havlar..." dedi , azizinkiler g?ndem de?i?tirmek i?in...

Yorum Yap

Ba?kanl?k d?zeyinde ilk defa gs nin yapt??? ?ikeler dile getirildi.
                  Yeni nesil Gs liler bilmezler Aziz iyi hat?rlat?yor. .
                  gs liler bundan sonra ak s?t aya??na yatmasinlar. .Bizim s?ylememiz kaale alinmiyordu ama Aziz in s?yledikleri kafalar?n? kar??t?r?r..

Yorum Yap

yanliz basin korkuyir bu adamdan

Yorum Yap

Aslı Yunus Sercan Y?ld?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ben ?ahsen bizim Ba?kan'?n hakk?m?z? korumas?n? isterdim.?u azizenin s?ylediklerini gs ile ilgili Fikret orman?n s?ylemesini isterdim ama sanki b?yle daha iyi oldu bunlar birbirlerini yerken biz aradan s?yr?l?r gideriz.
                      Y?llard?r bu stratejiyi izliyoruz
                      Aman kar??mayal?m, aradan s?yr?lal?m.
                      Tam k???k kurum psikolojisi. Aman ha. ?ok tehlikeli laflar bunlar

Yorum Yap

Aslı Selim Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        yanliz basin korkuyir bu adamdan
                        Az para vermiyor sonu?ta.

Yorum Yap

Uleyn Aziz, de?i?tirdin g?ndemi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Yorum Yap

R?dvan art?k ma? falan konu?ulmaz art?k, g?ndem de?i?ti diyor. Lan yar?m saat fenere bir laf etmedin zaten.

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                mahmut uslu : "ligde bir galibiyete 1 milyon y?z bin lira geliyor, kupadan 100 bin karde?im t?heaa"
                                Ulan T?rkiye Kupas? bu T?rkiye. Sen kimsin t?heea m?heea k???ms?yorsun...
                                Hakl? k???msemekte.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X