Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ekrem Emre Tetik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Ben de bu ak?am Fenerin puan kayb?n? d???k ihtimal g?r?yorum. Antalya savunmas? zay?f. ?ne ge?erler ve hemen sonra yemezlerse bir?ey yapabilirler belki ama zor. Fener ba?ka ma?larda tak?lacak illa ki.
    Beni yan?ltt???n i?in ?ok te?ekk?rler Antalya Dar?s? haftaya Kas?mpa?a'n?n ve R?za Hoca'n?n ba??na. ?ahane oldu bu ma?lubiyet
    Haftaya Orta sahada iki adam? da eksik. Antep ma??n? al?rsak o zaman g?reyim ben medyan?n psikolojik ?st?nl?k yalan?n?.

Yorum Yap

Antalya ma?? sonras? stadda ?alan m?zik... Dinlemek isteyenler...

https://www.youtube.com/watch?v=oBC34IZ7itg

Yorum Yap

Aslı Feyyaz Kurtuldu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Mehmet Yasar Goynuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Mustafa Uluta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Ekrem Balkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Haftaya da kas?mpa?a koyar bunlara

topal ve de souza cezal? o ma?.
        Markovi?'te uzun s?re d?nemez hafta i?i de1 sakat verseler tamam
        Rakip tak?m da olsa bir oyuncunun sakatlanmas?n? dilemenin do?ru oldu?unu d???nm?yorum.
        ?ls?n demedik ki, futbol hayat? bitsin de demedik, ne dedik sanki ? Kadrolar? geni? de?il mi, oynat?rlar birisini tak?lmayal?m ak?am ak?am, farkl? d???nebilirsin s?k?nt? yok.

Yorum Yap

Ben de bu ak?am Fenerin puan kayb?n? d???k ihtimal g?r?yorum. Antalya savunmas? zay?f. ?ne ge?erler ve hemen sonra yemezlerse bir?ey yapabilirler belki ama zor. Fener ba?ka ma?larda tak?lacak illa ki.
          Beni yan?ltt???n i?in ?ok te?ekk?rler Antalya Dar?s? haftaya Kas?mpa?a'n?n ve R?za Hoca'n?n ba??na. ?ahane oldu bu ma?lubiyet
          Haftaya Orta sahada iki adam? da eksik. Antep ma??n? al?rsak o zaman g?reyim ben medyan?n psikolojik ?st?nl?k yalan?n?.
          Her hafta ayn? yorumlar? bekliyorum Totem deneyelim

Yorum Yap

Ulan R?dvan feneri par?a pin?ik etmi?ler hala adamlar?n totoyu toparlaman?n derdindesin.

Yorum Yap

Aslı Caner Balkaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Fener bu aksam antalyanin hocasinin kurbani olur...at fav a bekle😃

SM-G900FQ cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
              [emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji3] [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji3] [emoji106] [emoji3] [emoji106]

SM-G900FQ cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?u fenere kar?? h?cum oynay?p sinmeyip korkmay?p puan alamayacak tak?m yok. Akhisar 45 dakika h?cum oynad? 2 att? biz ?yle bug?n Antalya ?yle. Anadolu tak?mlar?n?n hocalar? ve futbolcular? ?unu biraz anlayabilse fener daha ?ok tak?l?r.
                Aynen ?yle herkes fb defans?n? ?v?yor ama o kadar pozisyon hatasi yapiyorlarki evlere ?enlik tek artisi orta sahadaki 3 tane ?apasi oyunu tutup birsekilde gol atiyorlar ,atak yapabilen eli aya?? d?zg?n bir takim fb ?ok rahat puan alir ..

Yorum Yap

G?ntekin evet hocam sistemde biraz de?i?iklik yapt? 4 yedi))

Yorum Yap

?ahane bir haftasonu bizi bekliyor. Fenere koydular ?ahane oldu. Bu ma??n ?nemi artt?. Koyup ge?meliyiz art?k.

Fenerbah?e bir balondu, nihayet Eto'o patlatt?. Biz de Kad?k?y'de patlatacaz in?allah.

Yorum Yap

Aslı Murat Aytulun tarafından Gönderilmiş
                      Hadi Antalya boz ?u sar???nlar?n psikolojisinide psiko nas?l oluyormu? g?rs?nler. Psikiyatri uzman? prof. Eto yada selamlar.
                      E art?k al?nt?m? yapay?m. Pisiko psikoo

Yorum Yap

O de?il de, bu sar???nlar son 5 gol?n?n 4'?n? penalt?dan 1'ni free kickten bulmu?. 4-2 de?il, 7-1 bile bitse bu duruma sinir oluyorum ben.

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş
                          Hadi bizde o stres varda
                          fbde ulan ya bir Mac kaybedersek zaten Mersin ile tsyi yenerler stresi yok mu
                          Cok erken oldu ))))
                          simdi s?ra bizde Anteple ba?las?n seriler...

Yorum Yap

ahaha r?dvan ambele oldular dedi ya

Yorum Yap

febe nin defans? iyi asl?nda 4 gol hakemin hatas?

Yorum Yap

4-1'den sonra son dakika penalt?s?yla 4-2 tam da kupa e?le?mesi olmu?ken ilgin? oldu.?yi biliyorlard?r bu senaryoyu onlar.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X