Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

okinci yari operasyon olmaz insallah

Yorum Yap

Eto'o yan?ndaki kazmalara ra?men i?tah?n? kaybetmiyor helal olsun.

Yorum Yap

Dedi?im gibi fenerin ?zerine giden tak?m rahat puan al?r nitekim Antalya bunu bize g?sterdi.?kinci yar?da b?yle oynarsa 2'yi 3'? bulur.

Yorum Yap

Aslı Selim Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          okinci yari operasyon olmaz insallah
          Bence olur..

Yorum Yap

Ma? bitince in?aallah sevinelim. Fazla abartmayal?m nazar de?er hatta bilgisayarlar? kapatal?m.

Yorum Yap

Antalya bariz daha iyi oynuyor. E?er 70 e kadar fb gol atamazsa 1-2 k?rm?z? g?r?r bunlar...

Yorum Yap

Bu yav?aklara ?erefsiz hakemler sar? kart vermemek i?in yemin etmi?ler galiba

Yorum Yap

Fb top oynam?yor zaten. Yine karanl?k g??ler devreye girmezse Fb'nin puan almas? zor.

Yorum Yap

Ozan ve ?ener fbli olmu?lar o ?irkefliklerini sahaya yans?t?yorlar

Art?k tuncay ?anl? gibi 26 ya??nda emekli olurlar

Yorum Yap

Ben bu kadar ?ok kas?tl? faul yapan tekme atan tak?m g?rmedim. Kart da ??km?yor iyice sertle?tiriyorlar oyunu. Fener'in 45 dakikada yapt??? faulleri biz yapsak eminim en az 5 sar? hatta 1 k?rm?z? ??km??t?. Haftalard?r b?yle rakiplerini sindirip ma? kazan?yorlar. Antalya'ya da helal olsun sinmediler fauller y?z?nden ?at?r ?at?r oynuyor onlarda.

Yorum Yap

Fener tekme tokat giriyor.
                        Sener ve Alves geleni gideni indiriyor.
                        Bizim Cenk el kol yaptiginda hemen sariyi yapistiyorlar Nani ve Fernandao'ya serbest.

Yorum Yap

vay arkada? elektrik yar?m saattir gitti ma?? izleyemiyorum kafay? yiyece?im

Yorum Yap

Motta'yi al kenara berbat edecek maci, 2 yillik tecrube bu sasmaz al kenara hocaa

GT-I9060 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Valla fazlada g?z?m yok. Beraberlik al?n bana yeter. Ama yenilme be Antalya. Yenilmeyin be olum

Yorum Yap

Hirsiz burak cine gitmis

HTC Desire EYE cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X