Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    hamza n?n bu performans? ge?en senenin gs ye verilen ?ampiyonlu?un kan?t?d?r. Son be? hafta b?t?n tak?mlar gs ye yatm??t?r. a??k ve net.
    ?zellikle gen?ler ve akhisar g?nahlar? boyunlar?na.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Serin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aminu Omar'? ?ok be?endim.Adam daha 20 ya??ndaym??.Bu sezon g?z?m ?st?nde olacak bu arkada??n.

http://www.transfermarkt.com.tr/amin...spieler/262688
      ?ok iyi oynad?.Yetenekli ve ?zg?veni y?ksek...

Yorum Yap

Beyler Muslera hala tr'nin en iyi kalecisi avrupan?nda say?l? kalecilerindendir haks?zl?k edilmesin. s?per kaleci m?thi? kaleci tam bir latin panteri..

?vmeye devam edelimde hepten fi?ini ?ekelim ine?in.

Yorum Yap

rokun ??ld?rm?? olmas? beni mutlu ediyor

Yorum Yap

?u frans?z tohumlar? yenilince ne g?zel oluyor nefretimsin gayse

Yorum Yap

muslera hakk?nda olumsuz yorum yapmay?n beyler bence m?kemmel ?tesi bir kaleci tek ba??na bir tak?m resmen.
              ?vmek laz?m sizde ?v?n sonucu g?zel oluyor

Yorum Yap

Aslı Emrah Akkurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Fatih Perincek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Trabzonspor'a kar?? 10 ki?i ile ileri ??kmak yerine beraberli?i korumak gerekiyordu, her puan de?erli yeterki kaybetme
                10 ki?i h?cuma ??k?nca,tsden daha iyi oynay?nca ve 10 ki?ilik bize kar?? ts korkudan kontra oynamak zorunda kal?nca i?te Be?ikta? bu dedim.
                1 ma? kaybederiz 10 ma? kazan?r?z.
                Bu anlay??la 10 ma? kaybeder, 1 ma? kazan?rs?n.
                Tak?m savunma yapamad???ndan h?cum oynamak zorunda kal?yor.

Yorum Yap

Duygusal m? bak?yorum bilmiyorum ama bu hafta bizim ve di?er 2 tak?m?n ma?lar?n? 90 dakika izledim.Be?ikta? her t?rl? ?u oynanan futbollarla bu ligi g?t?rmesi laz?m.Allah sonunu bizler i?in iyi yaps?n.Ne Gs ne Fb ?u ligte ?ampiyon olmay? hak etmiyor.Bana g?re e?er futbol adaleti var ise bu sezon Be?ikta? fb aras?nda bir ?eki?me ya?an?r.Sonunda g?len umar?m biz oluruz.

Yorum Yap

Aslı Murat Oztuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    ya i?te bu sjne?derin yapt???n? q17 veya gokhan yap?nca k?rm?z? oluyor, bunlara ??km?yor. sosyal medayadan y?klenmemiz laz?m bu t?r durumlar? s?rekli g?ndemde tutmak laz?m.
                    Valla bilgisayar/sosyal medya i?lerinden iyi anlayan bir arkada??m?z ar?ivlesin bunlar?: Bize ??kan k?rm?z?lar, onlara ??kmayanlar...vs

Sonra "BE??KTA?LILAR hep b?yle yeaa! Hep hakemden ?ikayet yeaaa" diyen gev?ek a??zl?lar kar?? elimizde kap? gibi delil olsun.

Adminler! Ayarlay?n bunlar?

Yorum Yap

Aslı Bu?rahan G?rsu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Duygusal m? bak?yorum bilmiyorum ama bu hafta bizim ve di?er 2 tak?m?n ma?lar?n? 90 dakika izledim.Be?ikta? her t?rl? ?u oynanan futbollarla bu ligi g?t?rmesi laz?m.Allah sonunu bizler i?in iyi yaps?n.Ne Gs ne Fb ?u ligte ?ampiyon olmay? hak etmiyor.Bana g?re e?er futbol adaleti var ise bu sezon Be?ikta? fb aras?nda bir ?eki?me ya?an?r.Sonunda g?len umar?m biz oluruz.
                      dogru diyorsun, bir iki haftaya daha da olgunlasacak futbolumuz ve one cikacagiz. Fakat tek sikinti yine hakem kararlari; bugun Melo, Sinaydir, ve Podolskiye cikmayan kartlar vardi ki, ayni poziyonlarda karla bize kahraman edasiyla cekiliyor. Bu durum henuz hicbir baskan el atamadi.

Yorum Yap

2
                        0
                        2
                        0
                        1
                        1
                        2
                        1
                        1

Yorum Yap

Trabzon banko, GS al?r, Fener berabere, biz de in?allah al?r?z.

Yorum Yap

Hepsi al?r.

Yorum Yap

Kimse izlemiyor mu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

H?rs?z att?

Bu Sabri de her hafta asist yap?yor nas?l i? anlamad?m

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X