Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bence hakem olay?na cok tak?l?yoruz..Bizim ?u yazd?klar?mizin benzerlerini fb lilerde yaz?yor. .
    Hakem k?t? niyetli olsa ilk pozisyonda penalt?yi verirdi. .hem bu kadar konu?ulmazd? da...fb ye verdi?i penalti pozisyonunu cozemedi bana g?re, ilk pozisyonunda etkisinde kal?p penaltiyi verdi..Emre aya??n? ?ekmeye ?al???rken Nani tak?ld?. Hakem Emre ayak takt? diye yorumlad? san?r?m. .
    Topal in pozisyonunda sacmaladi resmen.onun izah? yok..

Ben bu t?r tarz pozisyonlardan ziyade fb nin bu kadar faul yapip bu kadar az kart gormesine tak?l?yorum. .Ayrica rakipleri onlar?n yar?s? kadar faul yapmam??ken nerdeyse her pozisuona sari g?r?yorlar..

Yani hakemler fb nin maclarini yillardir bu ?ekilde y?netiyor. .bu ne ilk ne de son olacak..
    onun i?in diyorum takmay?n kafaniza hakemi bu kadar.
    .B?t?n camiaya yans?yor bu psikoloji ..
    ??kaca??z topumuzu oynayaca??z gerisini Allah a b?rakaca??z. .??nk? Aziz gibilerinin hakk?ndan ancak o gelir. .bi son dk ?ampiyonlugu kaybetmeyi ?zlemi? anla??lan
    ?simiz Allah'a kald??? icin hep b?yle zaten, ya dua ile futbol maci mi kazan?l?r, masa bas? oyunlar oynan?rken y?llard?r sen Nas?l hakem olay?na tak?lmay?n dersin??? Eh efendim Fener'e kar?? hakemler hep b?yle de?i?meyecek Nas?l dersin ? Sen ?yle dersen ben tamam hakl?s?n dersem bu devran de?i?ir mi ? Yok efendim topumuzu oynayal?m isimizi Allah'a b?rakal?m yok ya ! Gelmi? gecmi? forzada okudu?um en sa?ma mesaj ! Afedersin amacim rencide etmek de?il ama bir Be?ikta?l? b?yle yorum yapamaz !! Oldu olacak imam ?a??ral?m antrenman ?ncesi sonras? ma? ?ncesi sonras? devaml? dua etsin !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Mertcan Karacan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      bu TFF'ninde ne bok oldu?u belli

Macimizi oynanmis sayiyorlar hani fener gercekten onde gozuksun diye heralde

Yorum Yap

gece gece iyi g?naha girdik.

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Macimizi oynanmis sayiyorlar hani fener gercekten onde gozuksun diye heralde
          Biraz da biz geriden gelelim liderlik baskisiyla ugrasmayalim fener baski altinda olsun

Yorum Yap

Aslı Sami Bahad?r A??ro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Ertu?rul Ural tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Transfer topici nerde?

GT-I9301I cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
            Cidden niye kapattilar topici fenere saymaktan bunaldim azicik sirigu konusalim
            Sirigu falan alamaz yonetim boykoya duaciyiz
            Olsun ben taraftarim en iyisini isterim devre arasi cok iyi oyuncular geldi ernst sneijder drogba vs vs neden sirigunun yolu da buralara dusmesin bu adam milli takim havuzunda kalmak istiyor ve bunun icinde oynamasi sart

Yorum Yap

Transfer topi?i noldu ?

Yorum Yap

Aslı Osman Sarak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Bence hakem olay?na cok tak?l?yoruz..Bizim ?u yazd?klar?mizin benzerlerini fb lilerde yaz?yor. .
                Hakem k?t? niyetli olsa ilk pozisyonda penalt?yi verirdi. .hem bu kadar konu?ulmazd? da...fb ye verdi?i penalti pozisyonunu cozemedi bana g?re, ilk pozisyonunda etkisinde kal?p penaltiyi verdi..Emre aya??n? ?ekmeye ?al???rken Nani tak?ld?. Hakem Emre ayak takt? diye yorumlad? san?r?m. .
                Topal in pozisyonunda sacmaladi resmen.onun izah? yok..

Ben bu t?r tarz pozisyonlardan ziyade fb nin bu kadar faul yapip bu kadar az kart gormesine tak?l?yorum. .Ayrica rakipleri onlar?n yar?s? kadar faul yapmam??ken nerdeyse her pozisuona sari g?r?yorlar..

Yani hakemler fb nin maclarini yillardir bu ?ekilde y?netiyor. .bu ne ilk ne de son olacak..
                onun i?in diyorum takmay?n kafaniza hakemi bu kadar.
                .B?t?n camiaya yans?yor bu psikoloji ..
                ??kaca??z topumuzu oynayaca??z gerisini Allah a b?rakaca??z. .??nk? Aziz gibilerinin hakk?ndan ancak o gelir. .bi son dk ?ampiyonlugu kaybetmeyi ?zlemi? anla??lan
                ?simiz Allah'a kald??? icin hep b?yle zaten, ya dua ile futbol maci mi kazan?l?r, masa bas? oyunlar oynan?rken y?llard?r sen Nas?l hakem olay?na tak?lmay?n dersin??? Eh efendim Fener'e kar?? hakemler hep b?yle de?i?meyecek Nas?l dersin ? Sen ?yle dersen ben tamam hakl?s?n dersem bu devran de?i?ir mi ? Yok efendim topumuzu oynayal?m isimizi Allah'a b?rakal?m yok ya ! Gelmi? gecmi? forzada okudu?um en sa?ma mesaj ! Afedersin amacim rencide etmek de?il ama bir Be?ikta?l? b?yle yorum yapamaz !! Oldu olacak imam ?a??ral?m antrenman ?ncesi sonras? ma? ?ncesi sonras? devaml? dua etsin !

Varsa bir ??z?m?n soylede onu yapal?m. .

Yorum Yap

Fb nin deplasmanda oynayip oynayabilecegi en kolay ma?? oynad?. .Bundan sonraki deplasmanlari bu kadar kolay olmayacak. ..
                  Antalya
                  Bursa
                  Akhisar
                  Gs
                  Konya
                  basaksehir
                  sivas
                  Bu ma?lar?n hi?biri bu ak?amki mac gibi olmaz ..fb 3 ?n libero ile her ma?? kazanamaz..Ya?ay?p g?rece?iz. .

Yorum Yap

Fb nin deplasmanda oynayip oynayabilecegi en kolay ma?? oynad?. .Bundan sonraki deplasmanlari bu kadar kolay olmayacak. ..
                    Antalya
                    Bursa
                    Akhisar
                    Gs
                    Konya
                    basaksehir
                    sivas
                    Bu ma?lar?n hi?biri bu ak?amki mac gibi olmaz ..fb 3 ?n libero ile her ma?? kazanamaz..Ya?ay?p g?rece?iz. .
                    Sivas-antalya -konya garanti 3 puan bu maclar ama geri kalanlarda puan kaybetmeleri muhtemel

Yorum Yap

Antalya
                      Bursa
                      Akhisar
                      Gs
                      Konya
                      basaksehir
                      sivas
                      Sivas-antalya -konya garanti 3 puan bu maclar ama geri kalanlarda puan kaybetmeleri muhtemel
                      Sivas dusmemeye oynuyor son hafta ne olur belli olmaz. .
                      Antalya ilk ma?ta ?ok zorlad? fb yi..Eto fakt?r? var..En azindan h?cum edebilir bi tak?m. .
                      Konya ge?en sezon fb den 1 puan ald?. .
                      fb deplasmanda geriye d??t??? hi?bir ma?? ceviremez bana g?re. .

Yorum Yap

Antalya
                        Bursa
                        Akhisar
                        Gs
                        Konya
                        basaksehir
                        sivas
                        Antalya ilk ma?ta ?ok zorlad? fb yi..Eto fakt?r? var..En azindan h?cum edebilir bi tak?m. .
                        Konya,ba?ak?ehir,sivas..
                        3 ?de fenere yatar skinti etmezler..

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

Antalya
                          Bursa
                          Akhisar
                          Gs
                          Konya
                          basaksehir
                          sivas
                          Sivasi bir sekilde baglar onlar. Konyaya gelince buyuklere karsi cok kotu oynuyorlar bu sezon

Yorum Yap

Aziz bu i?i ?ok iyi biliyor. .Bizi en hassas noktamizdan vurmaya ?al???yor..
                            Yine mi ?ampiyon olamayaca??z ..hakemler yine mi ?n?m?zu kesecek ..
                            bu psikolojiye girmemizi istiyor. .medyasiyla tff mhk'siyla topyek?n alg? operasyonu yap?yorlar. .
                            oyuna gelmeyin. .Sinirleriniz sa?lam olsun. .
                            takimin arkasinda durun. ..Kad?k?y'de koyup ?ampiyon olaca??z .
                            fb de bi halt yok..rakip topu al?nca 3 ki?iyle pres yap topu kap ..bu kadar ..
                            B?t?n i? Nani nin bireysel becerisine kal?yor. .
                            son 5 ma??n hepdinde Nani var..
                            bizde Nani gibi en az 5 oyuncu var..
                            Biz fb den iyi top oynuyoruz
                            ?ampiyonluk bizim hakk?m?z ve olaca??z in?aallah. .
                            hakemlere ra?men olaca??z. .
                            o y?zden hakemi takmay?n kafaniza diyorum. .
                            Biz onlardan iyiyiz .bunu onlarda biliyor. .
                            onun i?in ba?ka yollara ba?vuruyorlar..

Yorum Yap

Ersun yanal k?rm?z? kart pozisyonu i?in "buna bi?i ??kmaz. faul de verilmez." diyor. geri zekal? bunlar ya. ?aka gibi anas?n? satay?m. topal bile ne yapt???n?n fark?nda. ay?pt?r.

Yorum Yap

Y?llard?r tr avrupa bir ?ok mac izledim hatal? kararlar g?rd?m bug?n ki kdr bir tak?min kollandigini g?rmedim ger?i bu ?eref yoksunlari her sene korunuyo o ayr? bir sey hak ettikleri hi? bir ?ey yok bu ulkede kazand?klari kupalar kesinlik le hak ederek al?nan kupalar de?ildir buna inanm?yorum yanl?z inand???m bir ?ey var ki biz bu sene s.. s... ?ampiyon olucaz birlik olal?m destek olal?m tak?m?m?za o sene bu sene

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X