Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aziz ?lmedik?e T?rk futbolunda en ufak bir ilerleme olmaz.

Yorum Yap

Hakem olay?n?n ?imdiden ??kmas? son haftalarda ??kmas?ndan iyidir bir nebze, 1-2 ma? daha hakem hatas? olur ama daha sonra r?zgar tersine d?ner. Biz bu d?nen oyunlarla her sene m?cadele ediyoruz, erkenden olmas? bizim birlik olarak r?zgar? arkam?za almam?za bir f?rsatta verdi. Ne olursa olsun iki iyi transferle bu sene ?ok rahat ?ampiyon olaca??z. Yeter ki umutsuzlu?a kap?lmayal?m.

Yorum Yap

Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bence hakem olay?na cok tak?l?yoruz..Bizim ?u yazd?klar?mizin benzerlerini fb lilerde yaz?yor. .
        Hakem k?t? niyetli olsa ilk pozisyonda penalt?yi verirdi. .hem bu kadar konu?ulmazd? da...fb ye verdi?i penalti pozisyonunu cozemedi bana g?re, ilk pozisyonunda etkisinde kal?p penaltiyi verdi..Emre aya??n? ?ekmeye ?al???rken Nani tak?ld?. Hakem Emre ayak takt? diye yorumlad? san?r?m. .
        Topal in pozisyonunda sacmaladi resmen.onun izah? yok..

Ben bu t?r tarz pozisyonlardan ziyade fb nin bu kadar faul yapip bu kadar az kart gormesine tak?l?yorum. .Ayrica rakipleri onlar?n yar?s? kadar faul yapmam??ken nerdeyse her pozisuona sari g?r?yorlar..

Yani hakemler fb nin maclarini yillardir bu ?ekilde y?netiyor. .bu ne ilk ne de son olacak..
        onun i?in diyorum takmay?n kafaniza hakemi bu kadar.
        .B?t?n camiaya yans?yor bu psikoloji ..
        ??kaca??z topumuzu oynayaca??z gerisini Allah a b?rakaca??z. .??nk? Aziz gibilerinin hakk?ndan ancak o gelir. .bi son dk ?ampiyonlugu kaybetmeyi ?zlemi? anla??lan
        Yav bu is yillardir boyle, takmamak lazim diyorsun ama sence takilmayacak bir durum mu? 20 sene de 2 sampiyonluk alan bir kulubun taraftariyiz. Ve bu haksizliklari takmayalim mi? Sosyal medya diye bir olgu var. Takalim ve gundem yapalim meseleyi. Takmayalim dersen bir sure sonra siradan bir takim haline gelirsin.
        Tak?nca da bi?ey olmuyor. .Psikolojimiz bozuluyor sadece..
        ha somut ad?m atilsin..bunu taraftar mi yapar yonetim mi yapar bilemiyorum. .ama b?yle her hakem hatas?n? kafaya takarak kendimize zarar veriyoruz. .
        fb ge?en sezonda bir s?r? bele? penalt? ald?. .Sonu? gs ?ampiyon oldu. ..haram penalt?lar ve puanlar genelde gs ye yar oluyor. .fb nin ise burnundan geliyor. .son dk ?ampiyonluk kacirmalar ?ike vs...onun i?in Allah b?y?k diyorum .E?er ?ampiyonlugu hak ediyorsak Allah nasip eder in?aallah. .

Yorum Yap

Transfer topici nerde?

GT-I9301I cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ntvsporda feneri akliyorlar suan. Demirkola gore penaltiymis pozisyon

Yorum Yap

S?per Lig 18. Hafta Ma?lar?

Serefsiz ntv spor serefsiz Mehmet Demirkol alay?n?z? opeyim !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Over Clock cocugu bu Mehmet Demirkol !

Yorum Yap

Aslı Ertu?rul Ural tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Transfer topici nerde?

Cidden niye kapattilar topici fenere saymaktan bunaldim azicik sirigu konusalim

Yorum Yap

Aslı Osman Sarak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Serefsiz ntv spor serefsiz Mehmet Demirkol alay?n?z? opeyim !!!

Bir o degil ki aspor da fenerli gurcan ve diger fenerli trt de fenerli ceyhun hepsi penalti diyor fenerlilerin kamera acisi farkli herhalde

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ntvsporda feneri akliyorlar suan. Demirkola gore penaltiymis pozisyon
                      Vay salak oglu salak ..

Yorum Yap

Aslı Sami Bahad?r A??ro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Transfer topici nerde?

??nk? fb macini yorumlamaya ba?lad? arkadaslar sa?olsun gelip bu ba?l?kta konu?mas? gerekirken, gs ye ceza geldi diye yorumlar vs...tembel milletiz gidip dogru ba?l??a yazmak zor geliyor,herkes orda diye yaz?ld?klar?m okunmaz korkusuyla yazd? d?kt?rd? millet..admin de kapad? iyi de etti ??nk? ak?llanm?yoruz

Yorum Yap

Aslı Osman Sarak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Transfer topici nerde?

??nk? fb macini yorumlamaya ba?lad? arkadaslar sa?olsun gelip bu ba?l?kta konu?mas? gerekirken, gs ye ceza geldi diye yorumlar vs...tembel milletiz gidip dogru ba?l??a yazmak zor geliyor,herkes orda diye yaz?ld?klar?m okunmaz korkusuyla yazd? d?kt?rd? millet..admin de kapad? iyi de etti ??nk? ak?llanm?yoruz

Bende boffeni alalim diyenlere sallayacaktim ne bicim kaleci bu diye neyse biraz sakinleyelim acilsin sonra baslik

Yorum Yap

Mehmet iti ge?en g?n demedimi 7 kere ?ampiyon olmas? laz?m bunlar?n diye.ebe mehmet iti biz 7 kere ?ampiyon olsak fb li patronun sana i? verirmi.yok abi ?ok g??l? kadro kuracaks?n zay?f tak?mla iyi bile oynasan olmaz.bize iyi kaleci iyi stoper iyi sol bek laz?m.

Yorum Yap

bu TFF'ninde ne bok oldu?u belli

Yorum Yap

Transfer topici nerde?

Sirigu falan alamaz yonetim boykoya duaciyiz

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X