Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Kaan Karag?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    mehmet topal yaz?klar olsun. sana "efendi" dedi?im g?nler i?in kendimi keriz gibi hissediyorum...
    Bu karakter yoksunu hep soyluyordum millet bana y?kleniyordu.Dikkat edin girdigi b?t?n mucadelede kendini yere b?rak?p faul kovalamaktan baska hic bir halta yaramaz

Yorum Yap

Biz bo?una m?cadele ediyoruz valla, Osmanl? ma??n?n son dakikas? hakem Penalt? + 2.sar?dan k?rm?z?y? es ge?mi?ti. Zorlanarak kazand?k.

Adamlar top oynamadan kazand?lar yine.

Yorum Yap

bu alper ulusoy bizim osmanl?spor ma??nda bariz el pozisyonunu g?rmeyip penalt?m?z? vermeyen hakem de?il mi.yaz?klar olsun kesin fanatik fenerlidir bu alper karaktersizi.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Sami Bahad?r A??ro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Mehmet topalla gokhanin bi pozisyonu vard? ge?en sene kadikoyde ondelerdi rakip bast?r?yor bunlar son dakikalarda vakit ge?irmek istiyor bi pozisyon oldu ikiside sahan?n disinda sakatl?k ge?iriyordu s?r?nerek sahan?n i?ine girdiler oyun ba?lamas?na diye o pozisyonda anlad?m bunlar?n karakterini...
          Benim hayatim da gordugum en aciz pozisyondu surunduler yuvarlandilar bir yandan da hakemi gozluyorlardi oyunu durdursun diye

Aynen bak sende hatirlamissin vine i vard? hatta..
          https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/F94...xKczbp5t.Rx6eR

Yorum Yap

Kadlec'in ceza sahasi i?indeki djrsegi de es ge?ti Alper Ulusoy...

Yorum Yap

Bu alper ulusoy denen namussuzun b?t?n seceresini ??karmak laz?m ne yapt? ne etti ?imdiye kadar, adam fanatik fbli belliki d?d???n? bu taraf?na monte etmesi laz?m y?netimin...

Yorum Yap

Bunu da ?zg?r Yankaya gibi Amat?re g?nderirler mi?

Yorum Yap

Alper Ulusoy i?yerime geldi bir iki kez, bir daha gelirse bir ?ift laf?m var kendisine. daha ?nce tolga ?zkalfa'ya da bir ?ift laf etmi?tim geldi?inde bir daha gelmedi hakem Alper Ulusoy yetersiz ve i?ini iyi yapam?yor bence, fazla ?srar etmesinin anlam? yok daha ba?ar?l? olabilece?i bir sekt?re ge?meli.

Yorum Yap

Alper Ulusoy gibi fanatiklere bu ligte mac yonettiriyorlar resmen. Periera bile bu kadar art niyetli yonetemezdi ma??. Vodafone Arena'ya da bekleriz fanatik fenerli Alper Ulusoy...

Yorum Yap

Aslı Fatih Kose tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      ?lker Ya?c? diyor ki; Eskisehir ne oynad? da hakem diyor. Alg? ?ok fena baslad?. Yani Es es iyi top oynamazsa verin penalt?y? k?rmiz?yi. I?te bunlarda yorumcu...
                      Biz de soralim FB ne oynadida hakem ayyamini haketti?

Yorum Yap

Alper Ulusoy gibi fanatiklere bu ligte mac yonettiriyorlar resmen. Periera bile bu kadar art niyetli yonetemezdi ma??. Vodafone Arena'ya da bekleriz fanatik fenerli Alper Ulusoy...

Abi gelse ne olacak ki, yine olan bize olacak..

Ben diyorum, bir transfer yapacaks?n sa?lam Boks?r falan. Ma??n son dakikas? oyuna sokacaks?n, Hakemi komal?k edecek orada. G?r e?lenceyi o zaman. Bakal?m bir daha ??kabiliyorlar m? ma?a b?yle gev?ek gev?ek...

Yorum Yap

Pa?a,Moskova,Bursa (D),Moskova( D) Biz,Kayseri,Gs (D) Bu d?nemde ne kadar ?ok puan kaybederlerse o kadar iyi ??nk? sonlara do?ru tak?mlar kolayla??yor.

Yorum Yap

Hakemleri de yenmek zorunday?z o y?zden sahada g??l? olmam?z gerek, ama sen kalende Tolgayla ??karsan o da sa?ma sapan hatalar yaparsa, yar?n ?b?r g?n adamlar siz ?nce kalecinize bak?n derler konu kapan?r.

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Pa?a,Moskova,Bursa (D),Moskova( D) Biz,Kayseri,Gs (D) Bu d?nemde ne kadar ?ok puan kaybederlerse o kadar iyi ??nk? sonlara do?ru tak?mlar kolayla??yor.
                              Bu sene anadolu takimlari buyuk takimlardan puan alabilecek gucte degil bursa pasa ve gs maci umudumuz yoksa fener bu sistemle kolay kolay puan vermez bizim derbilerden en kotu beraberlik alip bu isi cozmemiz lazim

Yorum Yap

Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Abi gelse ne olacak ki, yine olan bize olacak..

Ben diyorum, bir transfer yapacaks?n sa?lam Boks?r falan. Ma??n son dakikas? oyuna sokacaks?n, Hakemi komal?k edecek orada. G?r e?lenceyi o zaman. Bakal?m bir daha ??kabiliyorlar m? ma?a b?yle gev?ek gev?ek...
                                Dogru s?yl?yorsun. Alper Ulusoy gibilerine ne soylesen s?yle yarabbi ?ukur derler. Eskisehir trib?nleri hep bir ag?zdan Azizin u?ag? Alper Ulusoy doye ba??rd?. Utanm?? m?d?r. Utanacak adam degil bence. Ne soylesen s?yle dedigin gibi olan bize oluyor. Fenerin tetikcisi Alper Ulusoy...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X