Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?imdi bu arkada?? k?f?rs?z nas?l tarif edersiniz

R?dvan Dilmen: "Ba?kanlar hikaye anlatmas?n. Kul?pleri bat?r?yorsunuz, sonra su?u hakemlere at?yorsunuz. Olmaz ?yle ?ey."

Yorum Yap

Bu hakemler ikinci yar?y? ??karamaz.

Yorum Yap

3 ma? ?st?ste trabzonla oynuyoruz ya

Yorum Yap

Aspor'da 3 FB'li yorumcu hakem katliamini kapatmak icin Eskisehir'i linc ediyorlar.

Yorum Yap

?lker Ya?c? diyor ki; Eskisehir ne oynad? da hakem diyor. Alg? ?ok fena baslad?. Yani Es es iyi top oynamazsa verin penalt?y? k?rmiz?yi. I?te bunlarda yorumcu...

Yorum Yap

arkada?lar durumla alakal? makara falan yap?p ge?i?tirmemek laz?m.
              hakk?m?z? sonuna kadar kovalamal?y?z.
              hatta trib?nde pankart falan ne gerekiyorsa yap?lmal?.
              intro bile gerekli

herkes sosyal medya hesaplar?ndan da konuyu g?ndemden d???rmemeli.

bu ?erefsizler daha ilk ma?tan ?ike yapmaya ba?lad?lar.

sesimizi ??kar?p birlik olmazsak , bu eski?ehir ma??yla s?n?rl? kalmayacak.

Yorum Yap

Nur topu gibi tetikcimiz oldu. Alper Ulusoy...

Yorum Yap

Yorum Yap

Bu Alper Ulusoy koyu fenerli de?ilse bende ba?ka bir ?ey bilmiyorum. Kesinlikle fener tribunlerinden biri, hemde fanati?i

Yorum Yap

ridvan toparliycam diye turk futbolunun tum problemlerini anlatmaya basladi

ASUS_Z00AD cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Mehmet topalla gokhanin bi pozisyonu vard? ge?en sene kadikoyde ondelerdi rakip bast?r?yor bunlar son dakikalarda vakit ge?irmek istiyor bi pozisyon oldu ikiside sahan?n disinda sakatl?k ge?iriyordu s?r?nerek sahan?n i?ine girdiler oyun ba?lamas?na diye o pozisyonda anlad?m bunlar?n karakterini...
                        Benim hayatim da gordugum en aciz pozisyondu surunduler yuvarlandilar bir yandan da hakemi gozluyorlardi oyunu durdursun diye

Yorum Yap

?u efendi Topal arkadan dayayan de?il mi ya

Yorum Yap

Aslı Sami Bahad?r A??ro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Mehmet topalla gokhanin bi pozisyonu vard? ge?en sene kadikoyde ondelerdi rakip bast?r?yor bunlar son dakikalarda vakit ge?irmek istiyor bi pozisyon oldu ikiside sahan?n disinda sakatl?k ge?iriyordu s?r?nerek sahan?n i?ine girdiler oyun ba?lamas?na diye o pozisyonda anlad?m bunlar?n karakterini...
                            Benim hayatim da gordugum en aciz pozisyondu surunduler yuvarlandilar bir yandan da hakemi gozluyorlardi oyunu durdursun diye
                            Ayn?s?n? ge?en Diego Costa karaktersizi yapt?. Acizlik.

Yorum Yap

Daha 5 ya da 10.ncu dakikada Eskisehir'li futbolcu Mehmet Topal'dan topu ?ald?. Tertemiz topu ald? ve 4'e 2 yakalami?lard?. Hakem an?nda faul uydurdu. Ligtv her zamanki gibi pozisyonun tekrarin? vermedi.

Yorum Yap

Aslı Sami Bahad?r A??ro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Aynen bak sende hatirlamissin vine i vard? hatta..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X