Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

??imden ?ok pis beddualar ge?iyorda elim gitmiyor yazmaya .

Yorum Yap

Aziz Yildirim acikca yaptigi sikelerin delillerini butun Turkiye gormesine ragmen bu olaydan yirtti. Artik geri durur mu? Bu sene sampiyon olmak icin her turlu pisligi yapacak, yapiyor. Ilahi adalete guveniyoruz.

Yorum Yap

ele ?arpan pozisyonda penalt?y? verse eski?ehir yine geri d?nebilirdi,ama b?yle penalt? verince adamlarda bitiyor kafa olarak hatta 4 tanede sar? verdi adamlara t?m direncini bitirdi.Bunlar?n sebebi adamlar?n y?neticilerinin bu lige g?re ba?ar?l? politikas?d?r, ilk penalt?y? veremeyince kafas? tak?l?yor alperin diyor ki ulan bu mahmut uslu aziz y?ld?r?m beni s?rg?ne g?nderir ne g?rev kal?r i?,telafi edip kurtar?yor bunlar?, bizim osmanl? ma??nda ayn? hakem bariz penalt?y? es ge?ip pi?kin pi?kin devam edebiliyor sebebi metin albayrak gibi sakin yumu?ak adamlar?n y?neticilik yap?p bu adi heriflerin arkas?nday?z a??klamas? yapmas?,bu senede ?ampiyon olamayal?mda bakal?m sizin arkan?zda kim olucak

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Vallahi ?nceki pozisyona ke?ke penalt? verseydi dedim ??nk? 1 hafta uslu a?layacakt? sora hakem resmen penalt? uydurdu. Bir halt oynad?klar? yok ama Eses le? gibi tak?m umudum da yok.
          Uslu cikip penalti pozisyonu penaltiydi dogru karar der sonra hakem 1 penaltimizida vermedi der hakeme giydirir oyle igrenc bir mahlukat kendisi
          Bu pozisyona en babas? bile ??k?p penalt? diyemez.

Angutlarin siteye baktim hepsi buz gibi penalti diyor penalti degil diyen var ona giydiriyorlar

Yorum Yap

Bu arada Ridvan hakemin yaptigi eyyami sert sozlerle elestirirken NTV yayini kesti. O kadar hirslanmis ki FB lobisi sampiyonluk icin her turlu pisligi yapmaya hazirlar.

Yorum Yap

Yaln?z antuda ki mallar?n hepsi net penalt? diyor, bu salaklarla ayn? futbolu izliyoruz i?te...

Yorum Yap

Aslı Ali Dincel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ele ?arpan pozisyonda penalt?y? verse eski?ehir yine geri d?nebilirdi,ama b?yle penalt? verince adamlarda bitiyor kafa olarak hatta 4 tanede sar? verdi adamlara t?m direncini bitirdi.Bunlar?n sebebi adamlar?n y?neticilerinin bu lige g?re ba?ar?l? politikas?d?r, ilk penalt?y? veremeyince kafas? tak?l?yor alperin diyor ki ulan bu mahmut uslu aziz y?ld?r?m beni s?rg?ne g?nderir ne g?rev kal?r i?,telafi edip kurtar?yor bunlar?, bizim osmanl? ma??nda ayn? hakem bariz penalt?y? es ge?ip pi?kin pi?kin devam edebiliyor sebebi metin albayrak gibi sakin yumu?ak adamlar?n y?neticilik yap?p bu adi heriflerin arkas?nday?z a??klamas? yapmas?,bu senede ?ampiyon olamayal?mda bakal?m sizin arkan?zda kim olucak
                +++++++++++++++++++++++++++++

Yorum Yap

rezil bir penalt? karar? ile ?ne ge?tiler. ?ok yaz?k!

Yorum Yap

Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Yaln?z antuda ki mallar?n hepsi net penalt? diyor, bu salaklarla ayn? futbolu izliyoruz i?te...
                    gerizekalilar.

Yorum Yap

Ondan sonra turk futbolu niye geli?miyor ...

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Vallahi ?nceki pozisyona ke?ke penalt? verseydi dedim ??nk? 1 hafta uslu a?layacakt? sora hakem resmen penalt? uydurdu. Bir halt oynad?klar? yok ama Eses le? gibi tak?m umudum da yok.
                        Uslu cikip penalti pozisyonu penaltiydi dogru karar der sonra hakem 1 penaltimizida vermedi der hakeme giydirir oyle igrenc bir mahlukat kendisi
                        Bu pozisyona en babas? bile ??k?p penalt? diyemez.

Angutlarin siteye baktim hepsi buz gibi penalti diyor penalti degil diyen var ona giydiriyorlar
                        Yazm??s?n i?te o sitede sadece angutlar tak?l?yor.Futboldan anlamayan,erkekse twitterda takip?i ve manita i?in,e?er k?zsa ilgi ?ekmek i?in futbol konu?an tipler onlar. Bu pozisyona penalt? diyen adamla ben a??k?as? futbol konu?mam,konuyu de?i?tiririm. Ya objektif de?ildir ya da s?yledi?im gibi angut.

Yorum Yap

Kamera hakemin y?z?n? ?ekiyor baksan?za abi ?u ifadeye kendi de biliyor ne halt etti?ini

Yorum Yap

link varm?

Yorum Yap

Her ne kadar kotu oynasalarda adamlar cok iyi savunma yapiyor sonra boyle 1 tane s?k?st?r?p gidiyorlar iste hep patlayacaklar deniyor burda ama nedense hic patlamiyorlar

Yorum Yap

?kinci yar? hakem iyice do?rar Eski?ehir'i, plan yap?lm?? yol haritas? ?izilmi?. Direniyoruz ama nereye kadar i?te, g?c? g?c?ne yetene, lanet olsun bu d?zene...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X