Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

BU ne lan bu ne

Yorum Yap

Olan penalt?y? vermeyip sonra bir taraf?ndan penalt? uydurdu hakem.

Yorum Yap

Alper Ulusoy denen ?erefsiz Osmanl? ma??nda bizim penalt?y? vermemi?ti

Yorum Yap

Biz neden futbolu takip ediyoruz ki acaba fig?ranm?y?z

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Elinde olsa t?m eski?ehirli oyunculara kart g?stercek. ?kinci yar? da k?rm?z? olur. Allah belas?n? versin b?yle ligin!

Yorum Yap

Pozisyonun icinde ki Nani bile soka girdi penalti kararini duyunca.

Yorum Yap

Biz okeye 4.y?z galiba. Lige sadece renk kat?yoruz! Ara s?rada hakemleri yenip ?ampiyon oluyoruz! Renklilerin sirkinde yan rollerdeyiz, Allah eme?imizi ?alanlar?n belas?n? versin

Yorum Yap

Aslı Mehmet Sahin Gulel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Biz neden futbolu takip ediyoruz ki acaba fig?ranm?y?z

?yle g?r?n?yor.

Yorum Yap

?nsan de?il lan bunlar, buna penalt? ?alan zihniyet. T?rk futbolunun resmen ... koydular.

Yorum Yap

Bizimkiler ma? sonu ??kar hakemlerin arkas?nday?z der merak etmeyin

Yorum Yap

bak?n ben ?yle ?ok ma? satan hakem federasyon ?ike olaylar?na bakmam en iyi tak?m?n ?ampiyon olaca??na inan?r?m.Ama ?unu biliyorum.Aziz Y?ld?r?m i?ini ?ansa b?rakmamak i?in elinden gelen t?m pisli?i yapar.?enol G?ne? 2010/2011 sezonundan sonra bu y?lda hak etti?i ?ampiyonlu?u alamazsa bunun sorumlusu azizi y?ld?r?m olacakt?r.yoksa bu fenerden 10 kat daha iyi bir Be?ikta? var bu sene.

Yorum Yap

ahmetcakar@ahmetcakar1 1 dk.1 dakika ?nce
                          ??te benim yavrular?m,i?te T?rk Hakemcikleri.Olan penalt?y? verme olmayan? ver ve ?de?tir Yaz?klar olsun size

Yorum Yap

Biktim usandim ulannn..

Yorum Yap

?erefsizlerrrrr Allah belan?z? versin sizin hakem gibi .

Yorum Yap

Vallahi ?nceki pozisyona ke?ke penalt? verseydi dedim ??nk? 1 hafta uslu a?layacakt? sora hakem resmen penalt? uydurdu. Bir halt oynad?klar? yok ama Eses le? gibi tak?m umudum da yok.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X