Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

k?pekle yasin girdi atar gs birazdan

Yorum Yap

Buraki yine islikladilar kopek girmeden 3'u atsaydik iyiydi.

Yorum Yap

Ben bizim pozisyonlar da haks?z penalt? almayal?m diye dua ediyorum,top ceza sahas? i?indeyken, ?uan cafedeyim ma?? izliyorum, gs Futbolcular? ceza sahas?na girince millet d?? d?? diyor .. Ayr?ca Hamza ?a??rd? ..

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?erefsiz sel?uk nas?l at?yor kendini pislik herif ya ?ok g?c?k oluyorum ?una
          bu yav?ak tak?mda ?ok efendi gibi g?r?n?p de ?erefsizin en ?nde gideni 2 adam var. biri bu sel?uk biri umut karaktersizi.
          bura?? melo'yu s?ylemiyorum onlar ?erefsizliklerini a??k a??k belli ediyorlar ama bu sel?uk ve umut acaip sinsi 2 adam tam gs top?usu

Yorum Yap

Hirsizi islikladilar.iyi oldu bu karissinlar iyice

Yorum Yap

Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ?erefsiz sel?uk nas?l at?yor kendini pislik herif ya ?ok g?c?k oluyorum ?una
              bu yav?ak tak?mda ?ok efendi gibi g?r?n?p de ?erefsizin en ?nde gideni 2 adam var. biri bu sel?uk biri umut karaktersizi.
              bura?? melo'yu s?ylemiyorum onlar ?erefsizliklerini a??k a??k belli ediyorlar ama bu sel?uk ve umut acaip sinsi 2 adam tam gs top?usu
              +yasin ve sabride bunlar?n i?inde

Yorum Yap

H?rs?z? m? ?sl?klad?lar, yoksa acaba hamzanin de?i?ikli?ini mi?
                Izlemiyorum, tahmin y?r?tt?m.

Yorum Yap

Dk skor arkada?lar ?

[emoji768]

Yorum Yap

Kendi evinde yenilirken Burak'? ??karmak nas?l bir kafad?r ?

Yorum Yap

Aslı Ozgur Can tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      hamza'y? ?sl?klad?lar bence neden onu ??kar?yorsun der gibi.

Yorum Yap

Hamza ?sl?kland? ..

Yorum Yap

Isliklanan hirsiz mi Hamza mi ?

Yorum Yap

Aslı Erman Atmaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            H?rs?z? m? ?sl?klad?lar, yoksa acaba hamzanin de?i?ikli?ini mi?
                            Izlemiyorum, tahmin y?r?tt?m.
                            Bana g?re Hamza' y? ?sl?klad?lar. ??nk? Burak Y?lmaz diye tezah?rat yapt?lar sonra.

Yorum Yap

Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Ozgur Can tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              hamza'y? ?sl?klad?lar bence neden onu ??kar?yorsun der gibi.
                              Belkide dedigin gibidir.bende umut cikar diye bekliyordum

Yorum Yap

bu sneijderin yapt??? ne ?iimdi rezillik ya

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X