Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı O?uzhan Karahan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Yaln?z Serdar Aziz'i cidden hi? be?enmiyorum. Benim i?in tam bir ?brahim Toraman
    Burda hayranlari var

Ne guzel eslik etti di mi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Aynen ?yle Defans biraz a??ld???nda ne ?izgi savunma yapabiliyor ne de arkaya at?lan toplarda etkili olabiliyor. M?dahele ediyorsa da penalt?l?k ediyor. Umar?m bir g?n yollar?m?z kesi?mez

Yorum Yap

Yaln?z Serdar Aziz'i cidden hi? be?enmiyorum. Benim i?in tam bir ?brahim Toraman
      Burda hayranlari var

Her zaman derim Ersan ?st d?zey bir stoper de?il ama serdar azizi cebinden ??kart?r. Gelirse ?ok k?f?r yer net

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Burda hayranlari var

Her zaman derim Ersan ?st d?zey bir stoper de?il ama serdar azizi cebinden ??kart?r. Gelirse ?ok k?f?r yer net
        Kat?l?yorum. Ersan bizim ligi ?uan iyi k?t? g?t?r?yor da ?ampiyonlar ligi kalitesinde bir stopere ihtiyac?m?z var. Ancak Ersan yedek olarak da olsa kesinlikle tak?mda kalmal? h?rs? ve sahiplenmesiyle. Serdar Aziz vs stoperler bizi geriye g?t?r?r

Yorum Yap

S. Aziz ve ?ap?nda ki stoperlere ihtiyac?m?z yok. Ersan veya Rhodolfo'dan daha iyisi gelmeyecekse hi? al?nmas?n stoper daha iyi. Zaten yedek stoper olarak Franco-Milo gerekirse Tosic var, kadroyu ?i?irmeye gerek yok.

Yorum Yap

Kayserispor 1 - 1 gaysaray skor tahminim.

Yorum Yap

Normalde gaylerin gol atamamasi gerek tek tehlikeli adam Yasin ki onu da bizim macta gorduk.

Envoy? de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Yorum Yap

"D?KKAT! ?ddaa, Kayserispor'un oran?n? 3,30'dan 2,70'e d???r?rken, Galatasaray'?n oran?n? 1,65'ten 2,10'a y?kseltti."

Benim tahminim de 2-2 hadi bakal?m

Yorum Yap

Yaln?z sevilir sevilmez ayr? konu ama Toraman bu ?lkenin y?llarca en iyi stoperiydi. Son zamanlar?nda eski ?abuklu?u da hava hakimiyeti de kalmam??t? o ayr? konu. Serdar Aziz'den ?ok daha iyi stoperdi.

Yorum Yap

bursa ma??nda bi?eyler var haa..mersin ma?a ??kmayacakt? sonra ikna oldular niyeyse...ma? ilk yar? 2'ydi ?imdi bursa ?ne ge?ti...2/1 25.00 oran temiz

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Yaln?z sevilir sevilmez ayr? konu ama Toraman bu ?lkenin y?llarca en iyi stoperiydi. Son zamanlar?nda eski ?abuklu?u da hava hakimiyeti de kalmam??t? o ayr? konu. Serdar Aziz'den ?ok daha iyi stoperdi.
                      Toraman'? ?ok severim ama stoper olarak be?enmiyordum ben.

Yorum Yap

Bursa iyi oyunculardan kurulu ama nedense bi t?rl? d?zg?n 11 olu?turulamad?. Ke?ke k?me d??seler baya bi d???k ihtimal ama ?ok g?zel olurdu. Mersin'le oynayan tak?mlar o haftay? bay ge?er art?k ba?ta ilk hafta oynayacak biz.

Yorum Yap

Bu sezon normalde kayseri gsden her turlu puan alir kayseride ama gs bu maci bir sekilde kesin alacak bence

Yorum Yap

Biz bay?l?r?z bitik tak?mlara puan vermeye, mersin ma?? kesin zor ge?er bizim.
                            gs de bu kadroyla normalde kayseriye gol atamaz ama burda i?ler de?i?ik y?r?yor

Yorum Yap

Gs, ?u Mersin'e puan kaybetmi?. Birde ?ampiyonluktan bahsediliyor.

Yorum Yap

Banko gs diyorum ben. Puan biraktirmazlar bunlara

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X