Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Fener bu hafta hayatta kaybetmez. Mecnun yat?r?r tak?m?. Kayseri de bize oynad??? gibi oynarsa belki 1 puan alabilir gs'den.

Biz yine her zamanki gibi zorlan?r?z.

Yorum Yap

kayserideki o g?bekli siyahi eleman bize oynad???n?n yar?s?n? oynas?n en k?t? berabere biter o ma?.

Sivasda s?rpriz yapabilir bakal?m.

Yorum Yap

ben daha 16. haftadan yat?p kalkma oluca??na inanm?yorum,hele ki sivas?n b?yle kritik yerdeyken yatmas? ?ok sa?ma, fernandao nani ve alper yok fenerde ?midim var benim bu ma?tan, ayr?ca gs nin bu haliyle oynad??? her ma?tan ?midim var puan kaybetme riskleri bu halleriyle s?rekli mevcut.

Yorum Yap

Aslı Suat Ar?kan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          D?nyada ba?ka ?rne?i varm? bilmiyorum ama bizim ligde d??en tak?m say?s?n? 5e hatta 6 ya ??kkarmad?ktan sonra ligimizde b?yle olaylar? g?rmeye devam ederiz.

Hele 2. yar? k?mede kalmay? garantileyen tak?mlar neler yapacak az ?ok biliyoruz.
          6 tak?m d???rmekte ??z?m de?il,bu sefer d??meyi garantileyen tak?mlar yatmaya ba?l?cak zaten d??t?k hvas?nda olucaklar...

Yorum Yap

Biz kazanal?m onlar d???ns?n

Yorum Yap

Be?ikta? 3 Torku Konyaspor 1
              Kayserispor 1 Galatasaray 4
              Fenerbah?e 1 Sivasspor 1
              Kas?mpa?a 1 Trabzsonspor 2

Yorum Yap

samba sow cezal? kayseride

Yorum Yap

?kisi de a2 tak?mlar?yla oynuyor, kazan?rlar maalesef

Yorum Yap

GS berabere biter. FB fark atar.

Yorum Yap

sivas ve fb aras?nda ?ok tatl? bir ili?ki var fb hayatta puan kaybetmez.

biz yenelim rakiplere bakmayal?m bile devre aras?na 41 puanla girmek muazzam bir ba?ar? olur.

Yorum Yap

Aslı Abdullah Eymen Yesiltepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        sivas ve fb aras?nda ?ok tatl? bir ili?ki var fb hayatta puan kaybetmez.

biz yenelim rakiplere bakmayal?m bile devre aras?na 41 puanla girmek muazzam bir ba?ar? olur.
                        41 harbiden m?this bi puan.2yle ?arpsak 82 yapar ki sampiyonluk icin baya iyi bir puan.

Yorum Yap

Aslı Onur Pekaslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          41 harbiden m?this bi puan.2yle ?arpsak 82 yapar ki sampiyonluk icin baya iyi bir puan.
                          2003/04 sezonunda 40 puan toplam???z, ?ampiyonluk FB' ye gitmi?.

Yorum Yap

Aslı Zeki Kutun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            2003/04 sezonunda 40 puan toplam???z, ?ampiyonluk FB' ye gitmi?.
                            Sa?lam ?alm??lard? ?ampiyonlu?u ...

Yorum Yap

Sneijder sakatlanm?? aksilik tam da Noel ?ncesi ve oynama ihtimali ?ok azm?? Kayseri deplasman?nda

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Z?p z?p okan bi s?rpriz yapsa da puan alsa bizim ma?ta z?playa z?playa bi hal olmu?tu.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X